30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

بسیاری از خانم ها و دختران جوان آرزو دارند که مژه های زیبا و بلندی داشته باشند. داشتن مژه های پرحجم و بلند باعث می شود که چشمان زیبا تر و درشت تر شود و صورت بسیار زیبایی را خلق میکند.
 برخی از خانم ها برای اینکه مژه های خود را بلند کنند از ریمل های حجم دهنده استفاده میکنند اما استفاده زیاد از ریمل برای داشتن مژه های زیبا توصیه نمی شود.

ریمل ها به علت وجود مواد شیمیایی باعث می شوند که مژه  ها به مرور زمان ریزش داشته باشند.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید مژه های پرپشتی داشته باشید میتوانید از اکستنشن مژه استفاده کنید. در ادامه در مورد اکستنشن مژه بیشتر توضیح میدهیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

اکستنشن مژه چیست؟

اگر که شما خواهان مژه های بلند هستید و دوست دارید که چشمان زیباتری داشته باشید میتوانید از اکستنشن مژه استفاده کنید.
در اکستنشن مژه، تارهای نازک مژه را با یک چسب به مژه های طبیعی می چسبانند.
یک نکته مهم این است که این کار باید حتما توسط یک متخصص کاربلد انجام شود که شما میتوانید این کار را به
سالن آرایشی فیروزه بیوتی بسپارید.

در مورد جنس مژه ها میتوان گفت که جنس آنها از موی انسان و ابریشم است. جنس مرغوب این مژه ها موجب می شود که  شخصی که از آن ها استفاده میکند هیچ گونه خارش و حساسیتی نداشته باشد.

اکستنشن مژه به گونه ای است که حتی هنگام برس کشیدن شما میتوانید طبیعی بودن آن را حس کنید و برای مرتب کردن بهتر است که به آرامی آنها را برس بکشید.
شاید این سوال برایتان پیش آید که عمر اکستنش مژه ها چقدر است؟ عمر اکستنشن مژه بین 2 الی 4 هفته است و در این مدت شما باید مراقب مژه هایتان باشید.

 

10 نکاتی که باید در مراقبت از اکستنشن مژه رعایت کنید:

 

1. قبل از اینکه بخواهید اکستنشن مژه انجام دهید باید چندین ساعت به هیچ وجه صورت خود را نشویید علت نشستن هم این است که باید مژه هایتان خشک باشد و کار به صورت تمیزی انجام شود.

 

2. باید حتما به این نکته توجه کنید که 24 ساعت قبل از انجام اکستنشن به هیچ عنوان ورزش نکنید تا صورت شما خیس نشود و عرق نکنید. در مدت 48 ساعت قبل از انجام این کار نباید به استخر بروید.

 

3. اگر که شما میخواهید مژه های بلندی داشته باشید باید مژه های بیشتری بکارید به این علت که مژه های بلند اگر به تعداد کم کاشته شود حجم آنها هم کم دیده می شود.

 

4. بعد از اینکه اکستنشن مژه انجام دادید حتما حواستان باشد که نباید تا 12 ساعت صورت خود را بشویید به این دلیل که چسبی که برای چسباندن مژه ها استفاده شده باید خشک شود و اگر که این چسب خشک نشده باشد باعث ریختن به داخل چشم شده و موجب سوزش و قرمزی چشم می شود.

 

5. اگر که شما میخواهید یک اکستنشن مژه خوب و با کیفیت داشته باشید باید برای انجام آن هزینه های خوبی را خرج کنید و خیالتان از کیفیت مژه هایتان راحت باشد.

 

6. حتما حواستان باشد زمانی که اکستنشن انجام دادید باید بعد از مدتی ترمیم آن را انجام دهید و اگر این زمان را به عقب بیندازید موجب می شود که دوباره مژه بکارید.

 

7. هنگام انجام دادن اکستنشن این نکته را در اولویت قرار دهید که با انجام اکستنشن نباید مژه های طبیعی شما بشکنند و یا آسیب ببینند.

 

8. برای اینکه مژه های شما مرتب باشند و گره نخورند بهتر است که شب قبل از خواب و یا صبح با یک برس کوچک نرم مخصوص مژه، آن ها را شانه بزنید.

 

9. در مورد خوابیدن هم بهتر است که به هیچ عنوان روی صورت نخوابید زیرا اگر روی صورت بخوابید باعث می شود که مژه ها آسیب ببینند، شکسته شود و در نهایت ریزش کند.

 

10. برای تمیز کردن مژه های خود از هر گونه محلولی استفاده نکنیدۀ؛ شامپوی بچه، بهترین محلول برای تمیز کردن و شستن مژه ها است و زمانی که میخواهید شست و شو انجام دهید بهتر است که غلظت شامپو را رقیق کنید. هر 2 یا 3 روز کار شستشوی مژه را انجام دهید.

 

قیمت اکستنشن مژه:

چنانچه تصمیم شما برای اکستنشن مژه جدی است توجه داشته باشید براساس قیمت اکستنشن مژه، مژه کار خود را انتخاب نکنید.
اگر فردی که این کار را انجام میدهد ماهر و کار بلد نباشد ممکن است که مژه های پلک بالا و پایین را به هم بچسباند و در نتیجه مژه های طبیعی خودتان هم کنده شوند.

ورود چسب به چشم نیز میتواند موجب آلرژی و عفونت چشم شود.
قیمت اکستنشن مژه به سبک مژه بستگی دارد و هم به نوع جنس مژه های استفاده شده و از همه مهم تر مهارت و تجربه شخصی که برای شما این کار را انجام میدهد.

پس قیمت اکستنشن مژه به عوامل زیادی ربط دارد و قیمت ثابتی ندارد .

 

اکستنشن مژه چه عوارضی دارد؟

انواع کاشت مژه در کنار همه زیبایی هایی که به چشم شما می بخشد، اگر که به صورت اصولی و درست و توسط افراد کار بلند و تخصص انجام نشود میتواند عوارض اکستنشن مژه را افزایش دهد.
در ضمن، اگر که شما به چسب مژه یا رایحه آن حساسیت داشته باشید، ممکن است که عوارض اکستنشن مژه به شکل قرمزی یا آبریزش چشم خود را نشان دهد.

 

عوارض اکستنشن مژه نامرغوب و غیر اصولی عبارتند از:

– ورم چشم

– از بین رفتن مژه های طبیعی

– اگزما در قسمتی از پوست چشم

– درد، خارش، سوزش در چشم و پلک ها

– عفونت پلک و یا قرنیه

 

اکستنشن مژه

 

کلام آخر:

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد اکستنشن مژه اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که بسیاری از خانم ها و دختران جوان آرزو دارند که مژه های زیبا و بلندی داشته باشند. و برای این کار به سراغ اکستنشن مژه می روند.

همچنین دانستید که عمر اکستنشن مژه بین 2 الی 4 هفته است و در این مدت شما باید مراقب مژه هایتان باشید.

شما میتوانید به سالن آرایشی فیروزه بیوتی مراجعه کنید و با اکستنشن مژه چشمان خود را زیبا کنید.

<i class="ListingBullet fa fa-2x fa-angle-left"></i>اکستنشن مژه خود را به ما بسپارید

آخرین مطالب سایت