30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

در حالی که هر کسی که تسلط خوبی بر علم داشته باشد می تواند وارد یک دانشکده دندانپزشکی شود ، تنها تعداد کمی از آنها می توانند در عمل یک دندانپزشک عالی باشند . یک دندانپزشک عالی تنها به داشتن سطح وسیعی از آموزش و دانش و تخصص برای انجام بسیاری از اقدامات دندانپزشکی نیاز ندارد ، بلکه باید یک سری ویژگی ها و مهارت های دیگر را نیز توسعه دهد .

اکثر دندانپزشکان پس از اتمام دوره های رزیدنتی و کارآموزی ، مطب خود را راه اندازی می کنند و بنابراین ، علاوه بر داشتن علم و دانش برای مراقبت از بیماران ، آنها همچنین نیاز به مهارت های دیگری برای مدیریت مطب خود و جذب و نگهداری بیماران دارند .

در ادامه این بخش از زیبامون دات کام ، بهترین ویژگی های یک دندانپزشک عالی را آورده ایم و همچنین چند مورد از بهترین دندان پزشکی تهران را معرفی کردیم .

 

ویژگی های یک دندان پزشک عالی و حرفه ای

علاوه بر داشتن دانش یا تخصص عالی در دندان پزشکی ، خصوصیات یا ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که دندانپزشکان خوب را از دیگر افراد متمایز می کند . از جمله ویژگی های یک دندان پزشک عالی و حرفه ای را در زیر نام برده ایم:

 

توجه به جزئیات

از آنجایی که دندانپزشکان متخصص هستند تا روی ناحیه کوچکی مانند دهان کار کنند ، باید بتوانند به کوچکترین جزئیات نیز توجه کنند . توجه آنها به جزئیات به کشف مسائل دندانی کمک می کند که گاهی اوقات تشخیص آنها آسان نیست . اگر آنها نتوانند علت اصلی یک مشکل دندانی را بیابند ، ممکن است منجر به مشکلات جدی تری برای سلامتی شود .

 

مهارت دستی

ویژگی دیگری که یک دندانپزشک عالی را تعریف می کند ، مهارت دستی است . این به توانایی یک دندانپزشک برای انجام حرکات دقیق در دهان در طی اقدامات دندانپزشکی اشاره دارد . دهان ما فضای محدودی برای کار کردن دارد ، بنابراین دندانپزشک باید مهارت ها و فناوری مناسب مانند دندانپزشکی میکروسکوپی را داشته باشد تا بتواند درمان های دندانی دقیق و بدون عارضه ای را ارائه دهد . 

 

داشتن مهارت برقراری ارتباط عالی

هر بیمار در مورد مراجعه به مطب دندانپزشکی مطمئن نخواهد بود . این وظیفه یک متخصص دندانپزشکی است که خیال آنها را راحت کند . دندانپزشکان با مهارت های بین فردی نسبت به بیماران خود مهربان و متفکر هستند . آنها به سوالات بیماران پاسخ می دهند ، گزینه های درمانی مناسب را مورد بحث قرار می دهند و برای ارائه یک تجربه لذت بخش تلاش می کنند . چنین کارشناسانی اطمینان خاطر می دهند که درمان آنها در بازگرداندن سلامت دهان و دندان بیمارشان موثر خواهد بود .

 

اشتیاق داشتن برای کسب دانش بیشتر

رشته دندانپزشکی هرگز از پیشرفت باز نمی ایستد ، زیرا فناوری های جدیدتر به طور مداوم هر از گاهی توسعه می یابد و تکنیک ها و روش های دندانپزشکی بهتری برای ارائه یک درمان راحت و موثر برای بیماران معرفی می شوند . بنابراین یک دندانپزشک خوب همیشه این کنجکاوی را دارد که از روندهای جدید درمان مطلع شود و چنین پیشرفت هایی را در عمل خود ادغام کند تا در رقابت پیشتاز بماند . 

 

مودب و صبور بودن

یک دندانپزشک خوب هرگز عجله ای برای ارائه درمان هایی مانند برداشتن دندان عقل برای بیماران خود نخواهد داشت . آنها زمانی را برای گوش دادن به نگرانی های بیماران خود اختصاص می دهند ، به خصوص زمانی که با کودکان یا سالمندان سر و کار دارند . حتی اگر بیمار سوالات زیادی در مورد وضعیت خود بپرسد ، دندانپزشک در پاسخ به همه چیز به اندازه کافی صبور خواهد بود . آنها رفتاری مؤدبانه خواهند داشت و با همه بیماران به طور یکسان رفتار می کنند . 

 

دندانپزشک

 

ویژگی های مهم برای یک کلینیک دندان پزشکی عالی

برای اینکه مراقبت از دندان هایتان به بهترین شکل ممکن انجام شود ، نه تنها باید یک دندان پزشک عالی و با تجربه را پیدا کنید بلکه باید به این موضوع توجه کنید که به چه کلینیکی برای دریافت خدمات دندان پزشکی مراجعه می کنید . از جمله ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی عالی را در زیر نام برده ایم :

 

آیا این کلینیک روی فناوری پیشرفته سرمایه گذاری می کند ؟

ما می دانیم که بسیاری از بیماران در مورد مراجعه به دندانپزشک حتی برای مراقبت های پیشگیرانه معمولی چقدر مضطرب هستند . ترس و اضطراب بسیاری از افراد از دندانپزشکی ریشه در خاطراتی از اقدامات دندانپزشکی روزها و سال های گذشته دارد . پیشرفت‌ های مداوم در فناوری دندان ، مراقبت از دندان را ایمن‌ تر ، مؤثرتر ، کارآمدتر و راحت‌ تر برای بیماران در هر سنی کرده است . 

بنابراین هنگامی که گزینه های خود را برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی عالی در نظر می گیرید ، در مورد سرمایه گذاری های اخیر کلینیک در فناوری که می تواند مراقبت از بیمار را متحول کند بپرسید ؛ مواردی مانند داروهای آرام بخش دندانپزشکی ، اشعه ایکس دیجیتال ، CEREC ، غربالگری VELscope و دندانپزشکی با لیزر .

 

آیا دندانپزشکان و کارکنان متعهد به بهبود مستمر هستند ؟ 

همانطور که تکنولوژی و نوآوری به تکامل خود ادامه می دهد ، آموزش دریافت شده توسط دندانپزشکان عمومی ، متخصصان ، دستیاران ، بهداشتکاران و همه کارکنان کلینیک نیز باید ادامه یابد . بنابراین قبل از وارد شدن به رابطه بیمار با یک کلینیک دندانپزشکی ، در مورد تعهد کلینیک به مشارکت و رهبری توسعه و آموزش حرفه ای در بین دندانپزشکان و کارکنان بپرسید . 

 

آیا کلینیک ارتباط موثر را در اولویت قرار می دهد ؟

هر کلینیک دندانپزشکی شامل چندین عضو تیم است که به طور جمعی در جهت یک هدف واحد کار می کنند . برای کار موثر ، اعضای تیم باید بتوانند به طور مشترک بین یکدیگر و با بیماران و خانواده هایشان کار کنند . از دندانپزشک جدید بالقوه خود در کلینیک دندانپزشکی بپرسید که چگونه با شما ارتباط برقرار می کند و چگونه سوابق دندانی را در مطب و در طول همکاری با متخصصان مدیریت می کند . چگونگی مراقبت و نگهداری از اطلاعات شما در کلینیک ، به شما نگاهی اجمالی در رابطه با کلینیک دندانپزشکی خواهد داد .

 

آیا کلینیک به تمیزی خود افتخار می کند ؟

گاهی اوقات چیزهایی که گفته نمی شود واقعاً باید گفته شود . آیا مطب دندانپزشکی مورد نظر شما تمیز است ؟ از پارکینگ گرفته تا لابی ، سالن ها ، اتاق انتظار ، مبلمان اتاق انتظار ، کفپوش ها ، تجهیزات و لباس متخصصان دندانپزشکی ، باید مراقبت از سلامت شما را در مراقبت از ظاهر و ایمنی خود نشان دهند . در بهترین کلینیک های دندانپزشکی ، کنترل عفونت ضروری است و تعهد به کنترل عفونت باید در هر مرحله آشکار باشد . 

 

کلینیک دندانپزشکی

 

معرفی بهترین دندان پزشکی تهران

در ادامه تعدادی از بهترین دندان پزشکی تهران را معرفی کردیم:

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر راد (میراکل سابق) ، بهترین دندان پزشکی تهران

دکتر رعنا راد یکی از بهترین دندان پزشک های تهران است که در زمینه ایمپلنت ، زیبایی ، طرح لبخند ، ارتودنسی ، دندانپزشکی کودک ، جرمگیری دندان ، درمان عمومی دندان ، جراحی لثه و دندان فعالیت دارد . نمونه کارهای این دندان پزشکی حرفه ای و معتبر در تهران را می توانید در اینستاگرام آن به ادرس dr.rana.aminirad مشاهده کنید . 

جهت هماهنگی و رزرو وقت می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با دندان پزشکی دکتر راد ، بهترین دندان پزشکی تهران ارتباط برقرار کنید :

  • ۰۲۱۲۲۰۱۵۶۷۹
  • ۰۹۱۹۴۶۷۲۲۰۳ 

 

دندانپزشکی زیبایی الماس ، بهترین دندان پزشکی تهران

اگر به دنبال یک دندان پزشکی عالی در تهران هستید که با برترین متخصصان زیبایی دندانپزشکی به ارائه خدمات می پردازند و بالاترین رضایت مردمی را دارند ، حتما سری به دندانپزشکی زیبایی الماس بزنید . نمونه کارهای این دندان پزشکی تهران را می توانید در اینستاگرام آن به آدرس dental_almas مشاهده کنید . 

برای ارتباط با دندان پزشکی زیبایی الماس می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید : 

  • 09906344947
  • 021_86129986

 

دندانپزشکی رز ، بهترین دندان پزشکی تهران

دندان پزشکی رز ، یکی دیگر از دندان پزشکی های عالی و حرفه ای در تهران است که زیر نظر دکتر نجمه حسنی و دکتر هادی قندهاری به بیماران خدمت رسانی می کنند . شما می توانید با مراجعه به این کلینیک دندانپزشکی از خدماتی همچون طراحی لبخند( لمینت – کامپوزیت ) ، ایمپلنت و سایر درمان های مربوط به دندان ها بهره مند شوید .

برای ارتباط با کلینیک دندانپزشکی رز می توانید از طریق شماره تلفن های زیر و یا دایرکت اینستاگرام به آدرس rosedentalcenter ، تماس بگیرید :

  • ۰۲۱-۲۲۶۶۰۶۱۹
  • ۰۹۰۲-۵۵۵-۵۱۰۸

 

دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه ، بهترین دندان پزشکی تهران

مرکز دندانپزشکی و دنتال زعفرانیه ، مرکز کامپوزیت ، لمینت و ایمپلنت در تهران است که کامپوزیت و لمینت را بدون تراش به مراجعه کنندگان ارائه می دهد و بسیاری از هنرمندان و بلاگرهای معروف ، خدمات مربوطبه زیبایی دندان های خود را در این مرکز انجام داده اند . برای مشاهده نمونه کارهای این کلینیک می توانید به آدرس اینستاگرام آن dental_zaferaniyeh مراجعه کنید . 

برای تماس با دنتال زعفرانیه و رزرو نوبت از شماره تلفن زیر استفاده کنید :

  • 09120457376

 

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سبز ، بهترین دندان پزشکی تهران

کلینیک دندان پزشکی سبز ، از دیگر کلینیک های تخصصی و حرفه ای دندانپزشکی در تهران که خدمات زیبایی و درمانی و ترمیمی دندان ها را زیر نظر دندان پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه به مراجعه کنندگان ارائه می دهد . نمونه کارهای کلینیک دندانپزشکی سبز را می توانید در اینستاگرام این مجموعه به ادرس sabzdentalclinic مشاهده کنید . 

برای برقراری ارتباط و رزرو نوبت نیز از شماره تلفن زیر استفاده نمایید:

  • 02177808045 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

معرفی دندان پزشکی آریا و خدمات این کلینیک تخصصی

دندانپزشک خوب در تهران

معرفی مطب دندان پزشکی دکتر نادری

خدمات دندانپزشکی در مطب دکتر محمد هادی قادری

کامپوزیت ونیر و طراحی لبخند در کلینیک تخصصی دندانپزشکی نکو

10 تا از بهترین دندانپزشکی های تهران

آخرین مطالب سایت