30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

گچ کاری سقف ساده و شیک را از این سایت دریافت کنید.

38 مدل گچ کاری سقف اتاق پذیرایی بسیار زیبا و بی نظیر

برای افزایش زیبایی یک مکان از وسایل های تزئینی زیادی میتوانید استفاده کنید که یکی از بهتری وسایل های تزئینی گچ کاری است اگر میخواهید یک فضایی شیک ایجاد کنید به کمک گچ کاری و نورپردازی میتوانید درست کنید.

38 مدل گچ کاری سقف اتاق پذیرایی بسیار زیبا و بی نظیر

16 مهر 1397

پذیرایی – اتاق نشیمن

0 نظر محمدرضا عباسی

اتاق پذیرایی یکی از مهم ترین بخش های خانه است. که علاوه بر اینکه زیبایی های بیشتری نسبت به سایر بخش های خانه دارد. کاربرد های زیادی نیز در خانه دارد.برای مثال وقتی مهمان وارد خانه ی شما میشود. اولین جایی که به چشمش میخورد اتاق پذیرایی است.و تنها اتاقی که بیشتر از سایر بخش های خانه به آن توجه میکنند این اتاق هست. پس باید به این اتاق بیشتر از سایر اتاق ها اهمیت بدهید. و به فکر زیبا و شیک کردن اتاق پذیرایی باشید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید و اولین جایی که باید از آن شروع کنید ساختار اصلی خانه است. برای مثال نوع گچکاری و طرحی که در دیوار ویا سقف خانه میخواهید بکشید است. بیشتر افراد روی سقف خود به کمک گچ شکل های مختلف مانند گل را میکشند. این طرح ها تاثیر مثبت در زیبایی خانه دارد اما پیشنهاد نمیشود که باید از این طرح های استفاده کنید.زیرا بیشتر افراد به طور کلی یک بار خانه ی خود را تعمیر میکنند و داشتن طرح هایی در سقف خانه باعث میشود که زیبایی خانه کم کم از بین برود و خانه برای شما تکراری باشد. اما اگر میتوانید هر سال خانه ی خود را تعمیر کنید میتوانید از این طرح ها در خانه ی خود استفاده کنید.همچنین بجای آن میتوانید سقف خانه ی خود را ساده و زیبا طراحی کنید. و از وسایل های تزئینی برای افزایش زیبایی خانه ی خود استفاده کنید.

چگونه اتاق پذیرایی خود را زیبا و شیک طراحی کنیم؟

برای اینکه یک مکان را زیبا کنید اول از هرچیزی باید به ساختار اصلی آن توجه کنید. پس وقتی به فکر زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی خود هستید اول از هرچیزی به گچ کاری و ساختار اصلی آن توجه کنید. سعی کنید سقف خانه ی خود را به کمک گچ ساده طراحی کنید و با استفاده از وسایل تزئینی و رنگ ها سقف خانه را تزئین کنید.نمیتوانید هر ماه و سال خانه ی خود را تعمیر کنید و طرح سقف را که به کمک گچ طراحی کرده بودید را عوض کنید اما میتوانید وسایل تزئینی که برای خانه استفاده کرده بودید را عوض کنید  اتاق پذیرایی بیشتر از سایر اتاق ها در چشم مهمان ها هست و تنها اتاقی که همه ی مهمان ها بیشتر از سایر بخش های خانه به آن توجه میکنند اتاق پذیرایی است. و برای همین بیشتر وسایل های تزئینی را در این اتاق قرار میدهند.اگر دکوراسیون شیک و زیبا برای  اتاق پذیرایی خود درست کنید بی شک زیبایی و شیک بودن دکوراسیون منزل شما بیشتر میشود.در این مطلب 36مدل عکس گچ کاری سقف اتاق پذیرایی قرار داده ایم که میتوانید باتوجه به سلیقه ی خود بهترین وشیکترین مدل را انتخاب کنید.

انواع گچ بری برای سقف

گچ کاری معمولا به دو روش مدرن و سنتی انجام می شود که تفاوت ان ها در طرح و مدل ان ها می باشد که در سنتی از طرح های زیاد استفاده می شود ولی در گچ بری مدرن از طرح های ساده تر استفاده می شود .

یکی از روش های گچ بری برای سقف پذیرایی استفاده از رابیتس کاری سقف پذیرایی یا سقف های کاذب است که ان ها نیز به گچ کاری نیاز دارند و به گونه ای هستند که روی سقف کاذب گچ بری انجام می شود .

در واقع رابیتس تور های فلزی هستند که برای سقف های ساختمان در حال ساخت قرار استفاده می شوند.

طرح گچبری سقف به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی ان ها می پردازیم :

1) طرح زمینه ای : طرح های زمینه به صورت منظم و قاب مانند هستند و انواع طرح های گل ، تذهیب ، مقرنس و.. را در این طرح می شود انجام داد . همچنین این سبک بر روی دیوار نیز قابل انجام هست.

2) طرح حاشیه ای : همانطور که از اسمش پیداست طرح های حاشیه ای را در حاشیه ی سقف انجام می دهند و انواع مدل های مدرن ، نقش و نگار ، نوشته ، چنگ و چدن  و.. در این طرح جا دارند و همچنین جزو پرطرفدار ترین طرح ها نیز هست.

3) طرح خاص : در این سبک طرح از بیش اماده می شود و سپس روی ان سازه نصب می شود ، استفاده از این مدل برای سقف زیاد مرسوم نمی باشد و بیشتر برای روی ستون ، سرقاب و … کاربرد دارد.

شیک و زیباترین مدلهای گچ کاری سقف اتاق پذیرایی

28 نمونه طرح و مدل سقف پذیرایی / مدل گچبری و کناف مدرن [در سال جدید]

مقایسه اجرا و قیمت سقف کاذب کناف با گچ و رابیتس

ایده هایی برای دکوراسیون دیوار ها و سقف ها

مدل های جدید کاغذ دیواری سقف در طرح های مدرن و کلاسیک

منبع مطلب : www.otag.ir

مدل گچ بری سقف جدید و کاربردی برای ساختمان های مدرن

عکس های مدل گچ بری سقف برای پذیرایی و آشپزخانه ساختمان های مدرن و انواع طرح های گچ بری سقف جدید و مدرن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

مدل گچ بری سقف جدید و کاربردی برای ساختمان های مدرن

ندا خوشرو ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰

گچ بری از انواع هنرهای وابسته به معماری می باشد و در هر دوره رمانی گچ بری ها طرح و شکل مخصوص به همان دوره را داشته اند در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل گچ بری سقف برای ساختمان های مدرن و لوکس را مشاهده خواهید کرد.

از زمان های گذشته تا به امروزه در ایران از گچ بری برای تزیین سقف استفاده می شود مصالح اصلی مورد استفاده در مدل گچ بری سقف گچ می باشد و به دلیل خاصیت شکل پذیری آسان و چسبندگی و رنگ مطلوب و قیمت ارزان گچ, بیشتر معماران ساختمان از طرح های مختلف گچ بری برای سقف و شومینه و دور لوستر و … استفاده می کنند.

استفاده از طرح های زیبا و جذاب گچ بری سقف می تواند معماری داخلی منزل شما را مدرن و متفاوت کند امروزه طرح های مختلفی برای گچ بری سقف طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و معماری داخلی ساختمان خود از طرح های مدرن و کلاسیک گچ بری برای سقف منزل تان استفاده کنید.

تصاویر انواع نمونه های مدل گچ بری سقف برای آشپزخانه و پذیرایی

یکی از بخش های مهم در هر خانه ای پذیرایی است که باید برای  طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی پذیرایی اهمیت زیادی قائل شد. امروزه از مدلهای کناف سقف و سقف کاذب و گچبری سقف برای تزیین سقف پذیرایی استفاده می شود که مدلهای گچ بری سقف پذیرایی در بین طراحان داخلی ساختمان محبوبیت زیادی را از زمان های گذشته تا به امروز داشته اند و علاوه بر این استفاده از مدلهای گچ بری سقف می تواند معماری داخلی هر خانه ای را متحول کند.

علاوه بر پذیرایی از گچ بری می توان در مکان های مختلفی از سقف ساختمان نظیر سقف آشپزخانه و سقف اتاق خواب استفاده کرد.

استفاده از لوسترهای زیبا و متفاوت می تواند نمای متفاوتی را به سقف ساختمان بدهد هم چنین ایجاد نورپردازی مدرن بر روی سقف گچ بری زیبایی و جذابیت سقف گچ بری شده را بیشتر می کند.

در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدلهای گچ بری سقف برای مکان های مختلف منزل را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طراحی های مدرن مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

مدل گچبری زیبا برای سقف اتاق خواب

گچ بری سقف با نورپردازی متفاوت و ایده آل

گچ بری سقف پذیرایی شیک و زیبا

گچ بری دور لوستر و پنکه سقفی

منبع مطلب : arga-mag.com

گچ کاری سقف ساده و شیک

آخرین مطالب سایت