30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

کربلا امروز چه اتفاقی افتاد؟ + اخبار آنلاین کربلا ۸ شهریور ۱۴۰۱ | اخبار اربعین 1401 | راه کربلا باز شد | کربلا در کدام کشور است | حادثه امروز کربلا

با گروه مذهبی 30 مگ همراه باشید

 

به گزارش خبرنگار 30 مگ سیروس عباس زاده، سفارت ایران در عراق در اطلاعیه‌ای از شهروندان ایرانی خواست تا اطلاع ثانوی از هرگونه سفر و تردد به شهرهای بغداد، کاظمین و سامراء خودداری نمایند.

به گزارش 30 مگ نیوز، سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد در بیانیه اعلام کرد: از کلیه زائران و هم وطنان عزیز ایرانی که در شهرهای عتبات عالیات، کربلای معلی و نجف اشرف حضور دارند؛ تقاضا می‌نماید با توجه به وضع مقررات منع رفت و آمد از سوی دولت محترم عراق، تا اطلاع ثانوی از هرگونه سفر و تردد به شهرهای بغداد، کاظمین و سامراء خودداری نمایند.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز به دنبال اعلام کناره گیری مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق از دنیای سیاست، حامیان این جریان در برخی از شهرها به خیابان آمده و مقرهای دولتی را به تصرف درآوردند. کاخ ریاست جمهوری عراق یکی از اماکنی است که حامیان صدر وارد آن شده‌اند.

در پی هرج و مرج ایجاد شده در پایتخت عراق، دولت این کشور از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی هرگونه تردد در بغداد را ممنوع کرده است.

این پست آپدیت می شود..

 

کربلا امروز چه اتفاقی افتاد؟ + اخبار آنلاین کربلا ۸ شهریور ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت