30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

کتاب شیمی یازدهم تجربی را از این سایت دریافت کنید.

شیمی (2)

شیمی (2)

تاریخ ارسال 1399/04/03

کد کتاب: 111210 دوره تحصیلی:

دوره دوم آموزش متوسطه›متوسطه نظری›ریاضی فیزیک›پایه یازدهم

دوره دوم آموزش متوسطه›متوسطه نظری›علوم تجربی›پایه یازدهم

سال تحصیلی: 1399-1400 فایل بخش های کتاب: ضمیمه حجم

مقدمه 718.06 کیلوبایت

بخش اول 3.37 مگابایت

بخش دوم 2.16 مگابایت

بخش سوم 1.97 مگابایت

فایل کامل کتاب: ضمیمه حجم

شیمی (2) 6.6 مگابایت

منبع مطلب : chap.sch.ir

شیمی یازدهم

در این مقاله لینک دانلود فایل کتاب درس شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ را برای دانش آموزان و مشاوره نحوه صحیح مطالعه آن ارائه شده است.

دانلود کتاب درس شیمی 2 پایه یازدهم تجربی

دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب درس شیمی ​2 یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ علاوه بر مطلع شدن از محتویات این کتاب و تغییرات نسبت به سال گذشته، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند .

برای مشاوره نحوه مطالعه درس شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم 1400 – 1401

برای مشاوره نحوه مطالعه درس شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم 1400 – 1401

بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب ، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند . لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب شیمی​ 1 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم ، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند.

هم اکنون نسخه الکترونیکی کتاب شیمی 1 یازدهم رشته تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱  منتشر شده است. در ادامه مقاله لینک دریافت کتاب درسی به صورت رایگان ارائه شده است.

والدین و دانش آموزان پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم سال تحصیلی 1400 – 1401 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی شیمی ​2 یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند.

همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم در امتحانات دی ماه و خرداد ماه ، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است .

دانلود کتاب درس شیمی ​2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم 1400 – 1401

جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم با محتوای کتاب درس شیمی ​2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم.

دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب شیمی 2 را به صورت رایگان دریافت نموده و از مطالب و محتویات موجود در آن بهره مند شوند.

دانلود کتاب شیمی 2 یازدهم تجربی 1400 – 1401

شیمی 2 یازدهم تجربی حجم فایل: 10MB

منبع: مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش

دانلود فایل

برای دسترسی به سایر کتاب های درسی 1400 – 1401 پایه یازدهم رشته تجربی و دانلود رایگان نسخه الکترونیکی آن ها می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: دانلود کتاب های درسی پایه یازدهم تجربی متوسطه دوم

نحوه مطالعه کتاب شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم 1400 – 1401

برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب شیمی ​2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید . بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب شیمی ​2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم 1400 – 1401 بپردازیم .

فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته

خواندن کتاب شیمی ​2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود. بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید. همچنین می توانید در کنار مطالعه دروس به مطالعه نمونه سوالات امتحان شیمی 2 یازدهم رشته تجربی نیز بپردازند.

استراحت فراموش نشود

ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت ، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود. تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند.

پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب شیمی 2 پایه یازدهم رشته تجربی متوسطه دوم را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

کتاب شیمی یازدهم تجربی

آخرین مطالب سایت