30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

چرا قسمت ۲۴ جیران پخش نشد | جیران توقیف شد

با گزارش خبرنگار ایران چطور همراه باشید.

 

الیاس در جیران+سریال جیران قسمت ۲۳ کامل ویدائو رایگان+سریال جیران قسمت پنجم تماشا+فاطمه مسعودی فر+غزل شاکری+نهال دشتی در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

علت پخش نشدن قسمت ۲۴ بیست و چهارم سریال جیران مشخص شد + دلیل توقف پخش سریال جیران از قسمت ۲۴ ببعد و زمان پخش قسمت ۲۴ جیران را در ادامه میخوانید که جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ قسمت ۲۴ سریال جیران منتشر نمی شود همراه با جزئیات توقیف را در ادامه می خوانید.

 

قسمت ۲۴ سریال جیران جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ منتشر نمی شود، بر اساس گزارش های رسیدهريال سریال جیران به دلیل شاکی خصوصی توقیف شد تا مشکل قضایی این سریال بال تهیه کننده سریال آهوی من مارال برطرف شود.

 

پخش سریال جیران متوقف شد

 

در پی شکایت شکایت شاکی خصوصی به لحاظ نقض مالکیت ادبی و هنری و با حکم قضایی، ادامه پخش سریال نمایش خانگی جیران متوقف شد.

 

ادامه پخش سریال «جیران» به دلیل نقض مالکیت ادبی و هنری متوقف شده است. این حکم در پی شکایت شاکی خصوصی از شرکت فناوران ایده پرداز (فیلیمو) و در راستای اجرای ماده ۲۹ قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان و در جهت حمایت از شاکی خصوصی صادر شده است.

 

اینطور که شواهد نشان می‌دهد، مرجع قضایی با توجه به نظر کارشناس رسمی دادگستری مبنی بر ایراد صدمی جدی به اثر متعلق به شاکی، در صورت ادامۀ پخش سریال جیران با داستان فعلی، دستور ممانعت از نشر، پخش و عرضۀ آن را صادر کرده است.

 

این حکم، در راستای ماده ۲۹ قانون حمایت از مولفان و مصنفان و هنرمندان و در جهت حمایت از شاکی خصوصی، صادر شده و ادامه پخش سریال با رعایت مالکیت ادبی ممکن است

 

بنابر اعلام مرکز رسانۀ قوۀ قضائیه و روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر  سریال جیران به دلیل نقض حقوق مالکیت فکری دیگر مجوز پخش ندارد.

 

پایان خبر

چرا قسمت ۲۴ جیران پخش نشد | جیران توقیف شد

آخرین مطالب سایت