30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

پیج اینستاگرام سیلویا والریا | سیلویا والریا مدلینگ مدل ایتالیایی احمدی نژاد silvia valerio و silvia valerio instagram و خواستگاری از احمدی نژاد و سیلویا والریا مدل ایتالیایی اینستا در ادامه مطلب.

سیلویا والریا، مدل ایتالیایی و دختر شایسته جهان در پیج های اینستاگرام که پیش‌تر در سال ۲۰۱۰ با تمجید از محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور وقت ایران، به وی ابراز علاقه کرده بود، بار دیگر پس از ۱۱ سال تمایل خود را برای ازدواج با این شخصیت برجسته ایرانی عنوان کرد.
۱۱ سال قبل سیلویا والریا با نوشتن کتاب «یک روزی یک رییس‌جمهور بود» احمدی‌نژاد را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانست که هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.
این مدل ایتالیایی که در سال ۱۳۹۰ از تمایلات خود برای ازدواج با احمدی‌نژاد صحبت کرده بود، بار دیگر و اینبار در سن ۳۱ سالگی از این مرد خواستگاری کرد.
طبق گفته «آنسا» خبرگزاری رسمی ایتالیا، والریا که دو سال قبل کاندیدای زیباترین دختر سال ایتالیا شد، عاشق محمود احمدی‌نژاد شده است.

در حال حاضر، کتاب ۸۱ صفحه‌ای سیلویا با عنوان «یک روزی یک رییس‌جمهور بود» به قیمت ۹ یورو در کتاب فروشی‌های سراسر ایتالیا در دسترس است.

پیج اینستاگرام سیلویا والریا | سیلویا والریا مدلینگ مدل ایتالیایی احمدی نژاد silvia valerio

آخرین مطالب سایت