30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

پمپ وکیوم روغنی را از این سایت دریافت کنید.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی یا پمپ خلاء روغن در گردش چیست؟ فروش انواع پمپ وکیوم رینگ روغن، روتاری وین، اسکرو، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم Busch روغنی

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Leybold

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Becker

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Palma

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی JB تماس بگیرید

پمپ وکیوم توربو مولکولار Busch

تماس بگیرید

پمپ وکیوم دیفیوژن Busch

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Edwards

قیمت : 13,000,000 تومان

پمپ وکیوم روغنی Woosung

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Epec

قیمت : 1,350,000 تومان

پمپ وکیوم روغنی Elmo Rietschle

تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی Hamer

قیمت : 1,500,000 تومان 1 2

پمپ وکیوم روغنی یا پمپ خلاء روغن گردش چیست؟

پمپ خلاء یا پمپ وکیوم رینگ روغن سال ها است که در بازار های صنعتی برای ایجاد خلاء در محدوده فشار بالا و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به عنوان پمپ وکیوم پشتیبان برای پمپ های خلاء روتس و فشار بالا، به فروش می رسد. پمپ وکیوم روغنی از جمله وکیوم پمپ های جابجایی مثبت و رینگ مایع هستند که مایع در گردش آن ها روغن می باشد. این پمپ های مکنده از روغن به عنوان سیلینگ، روانکار و خنک کننده در ایجاد خلاء مورد نیاز استفاده می کنند.

پمپ های خلاء روغنی در دو نوع پمپ خلا تک مرحله ای و دو مرحله ای موجود می باشند.

پمپ های خلاء روغن در گردش تک مرحله ای و دو مرحله ای برای کاربردهای خاص در زمینه صنایع سنگین جهت تولید وکیوم یا خلاء در محدوده تقریبی فشار torr 0.01 تا torr 0.001 طراحی شده اند. پمپ های وکیوم روغن در گردش، پمپ هایی مطمئن برای عملکرد طولانی مدت در کاربردهای خلاء متوسط و خلاء بالا هستند.

انواع پمپ خلاء روغنی

پمپ وکیوم روغنی روتاری وین (Rotary Vane یا پره دوار)

پمپ وکیوم روغنی اسکرو (Screw یا پیچی)

ویژگی های طراحی پمپ خلاء رینگ روغن

عملکرد پمپ وکیوم رینگ روغنی به گونه ای است که روغن موجود در مخزن پمپ وکیوم، بین روتور و پره های آن منتقل می شود که این عمل سبب می شود سیلینگ مورد نیاز بین پره ها و محفظه استاتور نیز تأمین گردد، این عمل نیز خنک کاری روتور را از طریق انتقال حرارت تولید شده در پمپ به خارج از محفظه وکیوم انجام می دهد و از قطعات فلزی در برابر خوردگی محافظت می کند.

روغن مصرفی در پمپ خلاء روغنی از تقطیر روغن های معدنی حاصل می شود تا در برابر گاز های خورنده و تغییرات شیمیایی آن ها و نیز بار حرارتی بالای ایجاد شده توسط عملکرد پمپ وکیوم روغنی، مقاوم باشد.

در حین عملکرد پمپ خلاء روغن در گردش، گاز پس از تخلیه و خروج از پمپ وکیوم با بخار روغن همراه است. پمپ های وکیوم روغن در گردش برای جذب این بخار روغن و برگرداندن آن به مخزن روغن، به فیلتر های روغن خروجی با کیفیت مجهز هستند. تکنولوژی گاز بالاست بکار رفته در پمپ وکیوم رینگ روغن، قطرات آب ترکیب شده با جریان خروجی را از بین برده و از میعان آن جلوگیری می کند. این امر از طریق باز شدن شیر گاز بالاست و ورود جریان اضافی هوا امکان پذیر می باشد.

در صورت کافی نبودن میزان روغن قبل از شروع کار پمپ خلاء رینگ روغن و نیز در طول عملکرد آن، پمپ وکیوم به زودی مستهلک خواهد شد. در نتیجه پمپ های خلاء روغنی به یک گیج روغن مجهز شده اند تا میزان روغن وکیوم موجود در وکیوم پمپ دائما چک شود.

طرز کار پمپ خلاء روغن در گردش روتاری وین

در ابتدا چرخش °180 روتور خارج از مرکز در داخل سیلندر، گاز را وادار به ورود به داخل محفظه پمپ وکیوم روغنی می کند. روغن نیز از مخزن روغن به داخل محفظه پمپ وکیوم تزریق می شود. به تدریج حجم اشغال شده توسط گاز در محفظه هلالی شکل تشکیل شده از روتور و پره های آن افزایش می یابد. در این هنگام خلاء مورد نیاز در محفظه ای که گاز از آن تخلیه می شود، ایجاد شده و با چرخش بیشتر روتور و کم شدن فضای بین روتور و استاتور، حرکت پره های روتور در گاز موجود تراکم ایجاد کرده و شیر تخلیه را وادار به باز شدن می کند. سپس گاز از خروجی پمپ تخلیه می شود. در آخر فیلتر خروجی، گاز تخلیه شده را از بخار روغن جدا می کند.

منبع مطلب : www.famcocorp.com

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی بر خلاف وکیوم آبی از روغن استفاده می کند. ابن پمپ یکی از انواع وکیوم ها جهت ایجاد خلاء می باشد. توان صنعت ارائه کننده انواع وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی ALCATEL

پمپ وکیوم روغنی HAMER

پمپ وکیوم روغنی VALUE

روغنی BECKER

روغنی EDWARDS

روغنی LEYBOLD

روغنی REICHLE

پمپ وکیوم روغنی بر خلاف وکیوم آبی از روغن استفاده می کند. ابن پمپ یکی از انواع وکیوم ها جهت ایجاد خلاء می باشد. پمپ روغنی ، جزو دسته پمپ های با رده ی متوسط محسوب می شود و در صنایع متوسط مورد استفاده استفاده قرار می گیرد.

نحوه عملکرد پمپ روغنی

مکانیسم عملکرد پمپ روغنی بدین صورت است که با گردش روتور بوسیله الکتروموتور، روغن وارد سیلندر می شود.  سیلندر وظیفه ی آبکاری ، روغن کاری و خنک کردن قطعات را بر عهده دارد .

تیغه ها فضای خالی موجود میان روتور و سیلندر را از طریق تماس با دیواره ی داخلی سیلندر به دو نیم تقسیم می کنند که مقداری از هوای موجود در محل وکیوم در آن حبس می شود.

حرکت روتور حجم فضای خالی را کاهش داده و هوای داخل آن را متراکم می کند و نیروی حاصل از این فشار سبب خروج هوا و مقداری روغن می شود.

روغن نقش مهمی در ایجاد وکیوم در پمپ دارد به طوری که اگر از روغن بی کیفیت استفاده شود امکان آسیب به پمپ وجود دارد.

بیشتر بخوانید : نقش روغن وکیوم در پمپ های وکیوم

انواع پمپ وکیوم روغنی

وکیوم روغنی به دو نوع تک مرحله ای و دو مرحله ای تقسیم می شود . همچنین پمپ روغنی را می توان به سه نوع گیرانداز ، تراکمی و چگالشی تقسیم کرد.

از مزایای این پمپ وکیوم می توان به کاهش مصرف برق به نسبت به سایر انواع پمپ ها و قدرت بالا در ایجاد خلا ، اشغال کم فضا و کم صدا بودن اشاره کرد.

کاربرد پمپ روغنی در صنعت

بیشترین موارد مصرف پمپ وکیوم روغنی در صنایعی است که به حجم کمی از خلاء نیاز دارند ، مانند صنایع طلا سازی ، صنایع چاپ ، صنایع لاستیک سازی ، صنایع بسنه بندی ، صنایع پزشکی ، صنایع نساجی ، آزمایشگاه ها و ….

برندهای پمپ وکیوم روغنی

از انواع برند های پمپ وکیوم روغنی می توان به پمپ وکیوم روغنی روتاری اطلس value ، Reichle آلمان ، Becker آلمان ، Leybold آلمان ، Edwards انگلیس ، Alcatel آمریکا،Hamer و ….. اشاره کرد.

جهت دریافت لیست قیمت پمپ وکیوم با واحد فروش فروشگاه توان صنعت تماس حاصل نموده و ضمن اخذ قیمت بروز کالاها از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه توان صنعت قبل از خرید بهره مند شوید.

کاتالوگ پمپ وکیوم

منبع مطلب : www.tavanshop.com

پمپ وکیوم روغنی

آخرین مطالب سایت