30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

نتیجه والیبال ژاپن فرانسه امشب ۳۰ تیر ۱۴۰۱ | خلاصه باری والیبال فرانسه ژاپن امروز

 

به گزارش ایران چطور،دومین روز مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۲ امروز (پنج‌شنبه ۳۰ تیرماه) با دو دیدار در شهر بولوینا ایتالیا پیگیری می‌شود.

 

در نخستین دیدار تیم‌های فرانسه و ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان آندره جیانی سرمربی فرانسه با اقتدار و نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند. فرانسه با کسب این پیروزی حریف ایتالیا در مرحله نیمه‌نهایی شد.

ژاپنی‌ها در این مسابقه با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب حریف خود شدند تا به کار خود در این رقابت پایان دهند.

 

اروین انگاپت و استفان بویر از تیم فرانسه و ران تاکاهاشی و یوکی ایشیکاوا به دلیل مصدومیت در این مسابقه حساس حضور نداشتند.

 

تیم‌های فرانسه و ژاپن در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها جایگاه چهارم و پنجم جدول را به دست آوردند.

 

در آخرین دیدار این مرحله، تیم ملی والیبال ایران نیز از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به مصاف لهستان می‌رود و برنده این مسابقه حریف آمریکا در دیدار مرحله نیمه‌نهایی خواهد شد.

 

ایرانی‌های زیادی در سالن یونیپول بولونیا حضور داشتند که شاهد شکست نماینده آسیا برابر فرانسه بودند تا در ادامه آماده همراهی کردن ملی‌پوشان ایران برابر لهستان شوند.

 

در دو دیدار روز نخست مرحله یک چهارم نهایی تیم‌های آمریکا و ایتالیا به ترتیب موفق به شکست سه بر یک برزیل و هلند شدند. فرانسه نخستین تیمی است که در این مرحله در سه ست متوالی حریف خود را شکست داد.

 

مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ روز شنبه یکم مردادماه با دو دیدار در شهر بولونیا پیگیری خواهد شد.

پخش زنده والیبال فرانسه ژاپن امروز+پخش زنده والیبال ژاپن امروز ادامه مطلب…

پایان خبر

نتیجه والیبال ژاپن فرانسه امشب ۳۰ تیر ۱۴۰۱ | خلاصه باری والیبال فرانسه ژاپن امروز

آخرین مطالب سایت