30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

رئیس فدراسیون فوتبال کی شد | نتیجه انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد | اعضای کمیته بدوی فدراسیون فوتبال

از مجموع 80 رای ماخوذه، مهدی تاج با 51 رای به عنوان رئیس بعدی فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد. علی فلاحتی به عنوان رئیس کمیته انتخابات این موضوع را به صورت رسمی اعلام کرد.

درحالی که شمارش آرا در همان ابتدا حاکی از انتخاب تاج بود، مهدی تاج با 51 رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی 30 مگ به محل انتخابات فدراسیون، شب گذشته دبیرکل فدراسیون حسن کامرانی‌فر، آن را لغو کرده بود اما ساعتی بعد خبر برگزاری انتخابات روی خروجی وبسایت فدراسیون قرار گرفت تا صبح سه شنبه همه دوباره شگفت‌زده شوند.

در شرایطی که غیبت چند عضو مجمع از نکات جالب این انتخابات بود اما مهدی تاج با این وجود، رای قاطعانه مجمع را به خود جلب کرد و به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

حدود دو ساعت پس از آغاز مجمع، رای‌گیری آغاز شد و از همان ابتدای شمارش و با بیرون آمدن کاغذها، مشخص بود که تاج با فاصله به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب خواهد شد و عزیزمحمدی و ماجدی را شکست خواهد داد.

باتوجه به حضور 81 عضو مجمع، هر نامزد با 41 رای نیز می‌توانست به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شود که تاج خیلی زود به این حد نصاب رسید.

از بین 22 رای ابتدایی که خوانده شد، مهدی تاج 18 رای را متوجه خود دید و در ادامه میزان رای لازم برای تصدی ریاست فدراسیون فوتبال را به دست آورد تا در یکی از یکطرفه‌ترین انتخابات‌های فوتبال ایران، رییس فدراسیون شود.

پایان خبر / 30 مگ

نتیجه انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد + جزییات

آخرین مطالب سایت