30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

نتایج نمونه دولتی مشهد را از این سایت دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 1401

در این مقاله به شرح اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ پرداخته و لینک سامانه ثبت نام نمونه دولتی نیز قرار داده شده است.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در بازه زمانی 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی از طریق سامانه ثبت نام استان خراسان رضوی انجام می شود. هم اکنون متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج خراسان رضوی نتایج خود را مشاهده نمایند.

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402

مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی از بهترین مدارس این استان می باشد که هر ساله متقاضیان بسیاری دارد. متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402 هر ساله در آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده و در صورت دارا بودن شرایط و قبولی در آزمون ورودی می توانند در این مدارس تحصیل نمایند.

برای ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی کلیک کنید.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش، نتایج خود را مشاهده نمایند. به منظور مشاهده نتایج، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست از زمان آن مطلع باشند که در ادامه مقاله به شرح کامل اعلام نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی استان خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402 حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون که معمولا در شهریور ماه هر سال می باشد، در سامانه ثبت نامی این استان منتشر شده و در اختیار داوطلبان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که با وجود اینکه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در همه استان ها در یک تاریخ معین شده از قبل و به صورت هماهنگ برگزار می شود، اما زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی در هر استان متفاوت بوده و در سامانه های مختص به مدارس نمونه دولتی اعلام می گردد.

نتایج آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 اعلام شد.

نکته حائز اهمیت دیگری که هر متقاضی تحصیل در مدارس نمونه دولتی باید در نظر داشته باشد، قوانین پذیرفته شدگان در این دسته از مدارس می باشد. از جمله این قوانین موارد زیر می باشد:

قبول شدگان جهت ثبت نام می توانند در تاریخ های اعلام شده از سوی سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی پس از هماهنگی با دبیرستان محل قبولی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراجعه نمایند.

در صورت داشتن اعتراض، متقاضی می تواند در زمان های مشخص شده نسبت به اعلام اعتراض خود به همین سامانه مراجعه نماید.

در صورت عدم تکمیل ظرفیت لیست ذخیره از طریق مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

قبولی در مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی بر اساس آنچه در دستوالعمل های مدارس نمونه دولتی آمده است، امکان پذیر می باشد.

قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی اختصاص به همان مدرسه قبولی داشته و جابجایی به سایر مدارس در سال اول پذیرش ممنوع می باشد.

برخی از دانش آموزان در زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی، در آزمون تیزهوشان نیز شرکت کرده که می توانند با مراجعه به مقاله زیر از نتایج این مدارس نیز مطلع گردند.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی را در مرورگر کامپیوتر و یا تلفن همراه خود جستجو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این مرکز، نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی استان مشاهده نمایند.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 – 1402 ابتدا وارد سایت http://10.69.78.13/n10/login.aspx شده و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ را مشاهده نمایید.

برای اطلاع از موارد مربوط به برگزاری آزمون و دریافت به موقع نتایج آن می توانید به مقاله ارائه شده در این بخش مراجعه کرده و اطلاعات لازم و کافی را از سایت هر مدرسه دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید: سایت سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی

مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با ورود به سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ممکن است در یکی از سه گروه قبولی، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در تاریخ … سایت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 10.69.78.13 …

وبلاگ دانتل

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانتل ارسال ایمیل

0 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما …

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ معمولا پس از یک ماه بر روی سایت ثبت نام استانی منتشر می شود. داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خراسان رضوی برای اطلاع از نتیجه آزمونی که در آن شرکت کرده اند، می توانند به سایت ” 10.69.78.13 ” مراجعه کنند. داوطلبانی که پس از اعلام نتیجه جزو اسامی پذیرفته شدگان هستند، می توانند با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری در مدرسه نمونه دولتی مورد نظر اقدام نمایند. در ادامه اطلاعات کاملی از نحوه دریافت و زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ارائه کرده ایم.

نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کارنامه آزمون نمونه‌دولتی همانند ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی به صورت اینترنتی اعلام می شود. داوطلبان برای مشاهده و دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خراسان رضوی 1401 – 1402 باید به سایت نمونه دولتی خراسان رضوی ” 10.69.78.13 “ مراجعه کنند.

هرچند که زمان برگزاری آزمون به صورت هماهنگ کشوری می باشد اما اعلام نتیجه آزمون مدارس نمونه دولتی هر استان متفاوت می باشد. البته باید متذکر شویم این اختلاف زیاد نیست و تمامی استان ها در یک بازه یک هفته نتیجه آزمون را بر روی سایت های استانی قرار می دهند.

بخوانید: ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 نهایتا پس از گذشت یک بازه زمانی دو هفته‌ای از برگزاری آرمون در نیمه دوم مرداد ماه انجام می شود. داوطلبان با مراجعه به سایت مربوطه می توانند کارنامه نهایی خود را مشاهده کنند.

تاکنون اطلاعیه و اخبار جدیدی پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دریافت نکرده ایم. به محض مشخص شدن زمان اعلام نتیجه از طریق سایت ” 10.69.78.13 ” در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

لازم است اشاره کنیم پس از اعلام نتیجه آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ، دسته ای از دانش آموزان که جزو اسامی پذیرفته شدگان هستند، می توانند با مراجعه به مدرسه محل قبولی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

نحوه دریافت در سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

نحوه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت این استان به آدرس الکترونیکی ” 10.69.78.13 “ اعلام می گردد. در صورتی که قصد دارید در زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی از نتیجه عملکرد خود مطلع شوید، می توانند مطابق مراحل زیر جهت دریافت کارنامه خود اقدام نمایید.

1️⃣ به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به نشانی اینترنتی ” 10.69.78.13 “ مراجعه کنید.

2️⃣ بر روی عبارت ” نتیجه آزمون ورودی دبيرستان ها و هنرستان هاي نمونه دولتي شهر خراسان رضوی سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ” کلیک کنید.

3️⃣ بر روی ” مشاهده نتیجه آزمون ” کلی کنید.

4️⃣ در صفحه مورد نظر ” کد ملی ” و ” کلمه عبور ” را وارد کنید

5️⃣ بر روی گزینه ” دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ” کلیک نمایید و نتایج را دریافت و مشاهده کنید.

لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در نظر داشته باشید برای اینکه متوجه شوید جزو اسامی پذیرفته شدگان می باشید یا خیر، باید به وضعیت پذیرش در دبیرستان یا هنرستان نمونه‌دولتی توجه کنید. درج عنوان قبولی در این ستون به این معناست که شما جزو اسامی پذیرفته شدگان هستید و همینطور عنوان عدم قبولی نیز به معنای مردود شدن شما است.

در زمان مشاهده نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی 1401 -1402 برای برخی داوطلبان در کارنامه خود عبارت ” ذخیره ” درج گردیده است، این دسته از متقاضیان با دانش آموزان انصرافی جایگزین خواهند شد. هرساله تعدادی از داوطلبان پذیرفته شده در این مدارس ثبت نام نهایی خود را انجام نمی دهند و در همین راستا ظرفیت مدارس تکمیل نمی گردد. آموزش و پرورش برای حل این موضوع تعدادی داوطلب را به صورت لیست ذخیره قرار می دهد تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت مدارس این دانش آزان فرصت نام نویسی در مدارس را داشته باشند.

بخوانید: لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲[

اعتراض به نتیجه آزمون 

دانش آموزانی که موفق به کسب عنوان قبولی در آزمون نمونه‌دولتی خراسان رضوی نشده اند، می توانند کارنامه خود را دریافت و بررسی کنند. کارنامه منتشر شده برای هر داوطلب شامل تعداد پاسخ های درست و غلط، نمره اکتسابی در هر درس، ترازی که داوطلب به دست آورده است و تراز آخرین نفر قبولی موفق به کسب آن شده است، می باشد. در صورتی که متقاضیان پس از بررسی کارنامه خود به نتیجه اعتراض داشته باشند، می توانند نسبت به ثبت درخواست اعتراض به نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی نهم به دهم خود اقدام کنند.

منبع مطلب : duntelco.com

نتایج نمونه دولتی مشهد

آخرین مطالب سایت