30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

مهاجرت به دانمارک از طریق کار را از این سایت دریافت کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار (شرایط و مشاغل) 👨‍🔧

مهاجرت کاری به دانمارک شرایط و قوانین خود را دارد. با مشاغل زیادی می‌توانید ویزای کار دانمارک را دریافت کنید. در این مطالب لیست مشاغل و انواع ویزای کاری دانمارک را مطالعه کنید.

ویزای کار دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی و یکی از مرفه‌ترین کشورهای دنیا است. با توجه به رفاه بالا و شرایط زندگی مناسب، مهاجرت به دانمارک از طریق کار یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به اروپا است.

اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت به این کشور برای ایرانیان شرایط خاص خود را دارد که در این مطلب قصد داریم آن ها را بررسی کنیم. مشاغل مورد نیاز دانمارک، هزینه ها، انواع ویزاها و مدارک هم از دیگر مطالبی است که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

شاخص‌های کیفیت اقتصاد (Economic Quality)، درآمد (Income)، امنیت شغلی (Job Security) و توازن کار و زندگی (Work-Life Balance) در دانمارک بسیار بالاست. این کشور جز بهترین کشورها برای کار برای ایرانیان است.

افرادی که به دنبال کار و زندگی در یک کشور مرفه و ایده‌آل هستند، دانمارک یکی از بهترین گزینه‌ها است. هر ساله افراد زیادی به دنبال مهاجرت کاری به دانمارک هستند و دولت این کشور هم ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان کار در دانمارک صادر می‌کند.

در ادامه با مشاغل مورد نیاز دانمارک، وضعیت کار در دانمارک، انواع ویزای کار دانمارک، شرایط مهاجرت کاری به دانمارک و اطلاعات مفید دیگری در این خصوص آشنا خواهید شد. در ضمن می‌توانید در متن پیشنهادی زیر، درباره کار در اروپا بیشتر بخوانید:

حتما بخوانید: کار در اروپا

 مشاغل مورد نیاز دانمارک 2021

یکی از اولین سوالاتی که ممکن است در موضوع مهاجرت به دانمارک از طریق کار برای شما ایجاد شود، بازار کار و مشاغل مورد نیاز دانمارک است.

حوزه‌های شغلی مختلفی در دانمارک وجود دارد که برخی از آن‌ها نیازمند نیروی کار هستند.

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک، هر سال 2 بار (اول ژانویه و اول جولای) توسط دولت این کشور منتشر می‌شود.

در این لیست که به نام لیست مثبت مشاغل دانمارک Positive List شناخته می‌شود، مشاغل مورد نیاز و بخش‌هایی که کمبود نیرو دارند منتشر می‌شود.

مشاغل موجود در این لیست، دارای کمبود نیرو هستند و متقاضیان کار در دانمارک از سایر کشورها می‌توانند با اخذ ویزای کار دانمارک در آن‌ها مشغول به‌کار شوند.

حوزه‌ها شغلی نیازمند نیروی کار در دانمارک در 2021 در جدول زیر آمده است.

حوزه های شغلی پر رونق در بازار کار دانمارک در 2021

مشاغل مدیریتی مشاغل مهندسی

مشاغل پزشکی مشاغل آموزشی

مشاغل حسابداری مشاغل فناوری اطلاعات

مشاغل حقوقی مشاغل فروش و بازاریابی

مشاغل فنی مشاغل کشاورزی

مشاغل خدمات عمومی

بعضی از مشاغل لیست مثبت دانمارک Positive List نیازمند تحصیلات دانشگاهی عالی هستند مانند مشاغل مدیریتی.

بعضی از آن‌ها هم مانند جوشکار یا اپراتور دستگاه‌های صنعتی در دسته مشاغل فنی نیازمند مدرک دانشگاهی نیستند و متقاضیان با استفاده از برنامه Skilled Work می‌توانند در دانمارک کار کنند.

شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در دانمارک هم در برخی اوقات نیازمندی‌های شفلی خود را اعلام می‌کنند.

با پیدا کردن این مشاغل و ارتباط با کافرمایان می‎‌توانید پیشنهاد شغلی Job Offer دانمارکی پیدا کرده و ویزای کاری دانمارک را اخذ کنید.

مشاغل مورد نیاز دانمارک در حوزه های مختلف و مشاغل پر درآمد در این کشور را به طور مفصل در مطلب زیر مطالعه کنید:

مشاغل مورد نیاز دانمارک

انواع ویزای کار دانمارک

برای مهاجرت کاری به دانمارک، ویزاهای مختلفی صادر می‌شود. دانمارک برنامه‌های مهاجرتی مختلفی را بر اساس نوع کار و شرایط موجود دسته بندی کرده و در اختیار متقاضیان قرار داده است. در ادامه با مهم‌ترین برنامه‌های مهاجرت به دانمارک از طریق کار آشنا می‌شوید:

برنامه مجوز دانمارکی (Danish Authorisation)

مجوز دانمارکی، یکی از محبوب ترین روش‌های اخذ ویزای کار دانمارک است. این برنامه مخصوص پرستاران، پزشکان و دندانپزشکان است.

با شیوع بیماری کرونا و شرایط سخت مشاغل پزشکی در همه کشورها، نیاز به نیروهای پزشکی و مراقبتی در تمام کشورها خصوصاً دانمارک بالا رفته است.

دانمارک یکی از با کیفیت ترین و موفق‌ترین سیستم‌های درمانی و مراقبتی را در اختیار دارد.

در شاخص رفاه لگاتوم Legatum  و آمار مرکز OECD، دانمارک از نظر فاکتورهای سلامتی، پزشکی و مراقبتی به‌ترتیب رتبه 6 و 8 دنیا را دارد.

پرستاران، پزشکان و دندانپزشکان می‌توانند با در اختیار داشتن شرایط مد نظر، اقامت کاری دانمارک را اخذ کنند. حرفه‌هایی که از این طریق می‌توانند مهاجرت کاری به دانمارک داشته باشند در جدول زیر آمده است:

مشاغل مجاز برای کار در دانمارک طبق مجوز دانمارکی Danish Authorisation

پزشک عمومی مامایی

پرستاری تکنسین آزمایشگاه

کایروپراکتر اپتومتری و بینایی سنجی

دندانپزشک متخصص پروتز دندانی و ارتودنسی

کارشناس بهداشت دهان و دندان دستیار مراقب های پزشکی

متخصص تغذیه کاردرمانی

تکنسین بالینی دندانپزشکی رادیوگرافی

فیزیوتراپیست

در ادامه با شرایط مهاجرت هر کدام از این دسته مشاغل آشنا می‌شوید.

مهاجرت پرستاران به دانمارک

با توجه به وضعیت ایده‌آل کار و زندگی در دانمارک و سیستم پیشرفته درمانی، شرایط کار در دانمارک برای پرستاران بسیار مناسب است. پرستاران با استفاده از برنامه مجوز دانمارکی و اخذ ویزای XG1 دانمارک، می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند.

اخذ ویزای کار پرستاری دانمارک نیازمند مدرک زبان نیست و پرستاران پس از مهاجرت به دانمارک، باید در کلاس‌های زبان دانمارکی شرکت کرده و نمره قابل قبول بگیرند.

تنها محدودیت سنی برای مهاجرت پرستاران به دانمارک هم ممنوعیت ورود افراد بالای 75 سال است و متقاضی باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشد. با توجه به این موارد می‌توان گفت شرایط اخذ اقامت کاری دانمارک برای پرستاران بسیار مناسب است.

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

برای اخذ ویزای کار پرستاری دانمارک، باید مدارک شما (عمومی و اختصاصی پزشکی) به تایید وزرات بهداشت دانمارک برسد. پس از این پروسه از شما برای انگشت نگاری و صدور ویزا درخواست می‌شود.

منبع مطلب : parsicanada.com

کار در دانمارک 2022 *

کار در دانمارک ،✅ ویزای کاری دانمارک و✅ نکات مهم و اصلی در رابطه با ✅مهاجرت به دانمارک از طریق کار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد.

کار در دانمارک و بررسی شرایط آن

کار در دانمارک و نحوه مهاجرت کاری به دانمارک و چگونگی اخذ ویزای کار دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباره کار در کشور دانمارک در این مقاله توضیح داده می شود. کار در کشور دانمارک در سال های اخیر از متقاضیان بسیاری برخوردار بوده و افراد کثیری از این راه به دانمارک مهاجرت نموده اند. علاقمندان مهاجرت به دانمارک از طریق کار در راستای اخذ ویزای کار دانمارک در تماس با موسسه حقوقی ملک پور سوالاتی داشته اند مبنی بر اینکه قوانین اخیر کار در دانمارک و کاریابی در دانمارک برای ایرانیان چیست؟ میزان درآمد کار در دانمارک چقدر است؟ ویزای کار دانمارک مختص چه مشاغلی است؟ اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار چقدر هزینه خواهد داشت؟ آیا داشتن ویزای کاری دانمارک می تواند منجر به اقامت دائم دانمارک شود؟ این سوالات ما را بر آن داشت تا مقاله ای تحت عنوان کار در دانمارک به نگارش درآید. شما عزیزان در صورتی که سوالات در زمینه کار در دانمارک دارید می توانید آن را با کارشناسان مجرب موسسه ملک پور مطرح نموده و با ایشان مشاوره رایگان داشته باشید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

سوال بپرسید!

عناوینی که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد:

کار در دانمارک و شرایط عمومی آن

کار در دانمارک و نرخ بیکاری در دانمارک

کار در دانمارک و ویزای کار دانمارک

کار در دانمارک و بررسی ویزای همراه

کار در دانمارک و مدارک مورد نیاز آویزای کار

کار در دانمارک و میزان حقوق در دانمارک

کار در دانمارک و مشاغل مورد نیاز 2022 دانمارک

کار در دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک

کار در دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک

کار در دانمارک و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دریافت مشاوره رایگان

کار در دانمارک و شرایط عمومی آن

دانمارک کشوری مرفه واقع در شمال اروپا و عضوی از کشورهای اسکاندیناوی است که پایتخت آن شهر کپنهاگن، یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی محسوب می شود. نظام حکومتی دانمارک پادشاهی است و مردم آن به زبان دانمارکی تکلم می کنند. دانمارک دارای جمعیتی در حدود 5.5 میلیون نفر و مساحتی معادل ۴۳٬۰۹۴کیلومتر مربع می باشد. دانمارک  از خاور به دریای بالتیک، از باختر به دریای شمال، از جنوب به کشور آلمان و از شمال با تنگه اسکاژراک همسایگی دارد. بیشتر شهرهای دانمارک در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته اند و بخش اعظم خاک این کشور را زمین‌های کشاورزی تشکیل داده اند. از مهم ترین شهرهای دانمارک می توان به آرهوس، آلبورگ ، اسبرگ و ادونسه اشاره نمود. واحد پول این کشور کرون دانمارک(DKK) نام دارد. کشورهایی که جزو اتحادیه اروپا بوده و عضو پیمان شینگن هستند از لحاظ نظام اقتصادی و اخذ ویزای کار شرایط تقریبا یکسانی دارند به این نحو که چنان چه فردی تقاضای کار در دانمارک را داشته باشد می بایست یک پیشنهاد شغلی از جانب شرکت یا سازمان یا کمپانی یا کارفرما داشته باشد. البته سمت شغلی بایستی سه ماه در کشور دانمارک آگهی شود و چنانچه متقاضی کار در دانمارک یافت نشد سه ماه دیگر، سمت کاری در اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر متقاضی کار در اتحادیه اروپا نیز پیدا نشد، آن کارفرما می تواند برای اشخاص خارج از اتحادیه اروپا دعوتنامه ارسال نماید.

در این فایل تصویری خواهید آموخت:

شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک

نرخ بیکاری و شرایط عمومی دانمارک

مشاغل مورد نیاز دانمارک

فایل صوتی این ویدیو

دانلود 9 دقیقه 26 K ارسال

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب کار در دانمارک

Loading…

در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

کار در دانمارک و نرخ بیکاری در دانمارک

بررسی نرخ بیکاری در دانمارک می تواند برای متقاضیان کار در دانمارک مهم باشد. بر اساس آخرین آمار نرخ بیکاری در دانمارک زیر 5 درصد می باشد که نشان دهنده فرصت شغلی فراوان در دانمارک می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری در دانمارک در سال های اخیر نشان داده شده است.

کار در دانمارک و ویزای کار دانمارک

مطابق قوانین سابقی که برای کار در دانمارک وجود داشت، مهاجرت به دانمارک از طریق کار برای اشخاص متقاضی کار در دانمارک بسیار ایده آل بوده است اما آن قوانین در حال حاضر ملغی شده است. در گذشته اشخاص متقاضی کار در دانمارک می توانستند از طریق ویزای گرین کارت دانمارک که سیستم آن مبتنی بر امتیاز بوده است، ویزای کار دانمارک را با شرایطی اخذ نمایند. در هر حال حاضر طبق قوانین فعلی، ویزای جستجوی کار در دانمارک تا حدود زیادی بعید به نظر می رسد، چرا که متقاضی کار در دانمارک می بایست جهت کار در دانمارک یک دعوتنامه شغلی از کارفرمایی که دارای کمپانی یا سازمان معتبری است و مالیات پرداخت نموده است داشته باشد و پروسه شش ماهه که پیش تر بیان شد را انجام دهد که با توجه به تجربیات وکلای بین المللی موسسه ملک پور ، متقاضیان کار در دانمارک جهت انجام این پروسه، با سختی ها و دشواری بسیار فراوان برخوردار هستند.

در نتیجه اخذ ویزای کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار، با توجه به ملغی شدن قوانین گرین کارت دانمارک، روشی فوق العاده سخت و دشوار است.

روش دیگر اخذ ویزای کار دانمارک، اخذ جاب آفر از کارفرمای دانمارکی می باشد. این ویزا در صورتی برای شخص صادر می گردد که کارفرمایی از این کشور داشته و دعوتنامه کاری از سوی وی برای متقاضی ارسال شده باشد. در این صورت متقاضیان کار در دانمارک می توانند ویزای کاری این کشور را اخذ نموده و وارد دانمارک شوند. پروسه اخذ جاب آفر در دانمارک بسیار زمان بر و دشوار می باشد زیرا فرصت شغلی می بایست به مدت ۳ ماه در کشور دانمارک به آگهی گذاشته شده و سپس اگر فردی برای این کار در دانمارک یافت نشد، سپس کار در اتحادیه اروپا آگهی می شود و در صورت نبود این افراد برای کار در دانمارک، این فرصت شغلی به فرد خارج از اتحادیه تعلق می گیرد. افراد می توانند نصف زمان این پروسه را جهت اقدام برای تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی از جمله دانمارک صرف نمایند و سریع تر وارد این کشور شده و سریع تر بتوانند در دانمارک کار پیدا کنند.

منبع مطلب : malekpourmie.net

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

آخرین مطالب سایت