30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

مراحل افتتاح حساب بانک رسالت را از این سایت دریافت کنید.

افتتاح حساب اینترنتی بانک رسالت

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه افتتاح حساب اینترنتی، مجازی و غیر حضوری بانک رسالت، اپلیکیشن افتتاح حساب بانک قرض الحسنه رسالت ارائه شده است.

افتتاح حساب اینترنتی بانک رسالت

برای مشاوره افتتاح حساب اینترنتی بانک رسالت

برای مشاوره افتتاح حساب اینترنتی بانک رسالت

عناوین اصلی این مقاله

افتتاح حساب بانک رسالت

راهنمای ورود به سامانه افتتاح حساب بانک رسالت

ثبت نام در سامانه افتتاح حساب بانک رسالت

دانلود اپلیکیشن افتتاح حساب بانک رسالت

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه افتتاح حساب بانک رسالت

سوالات متداول

بانک رسالت یک بانک اجتماعی و خدماتی است و از تسهیلاتی که به مشتریان خود ارائه می کند، سودی کسب نمی کند و همینطور برای سپرده های مشتریان سودی در نظر نمی گیرد. بانک قرض الحسنه رسالت با ایجاد بانکداری دیجیتال شرایط مطلوبی برای مشتریان خود از طریق بانکداری اینترنتی ایجاد کرده است.

در ادامه این مقاله چگونگی روند افتتاح حساب بانک رسالت، افتتاح حساب به صورت آنلاین، نحوه ثبت نام در سامانه افتتاح حساب بانک رسالت، روش دانلود اپلیکیشن mresatal، نحوه بازیابی رمز عبور سامانه افتتاح حساب بانک رسالت به طور کامل توضیح داده می شود.

افتتاح حساب بانک رسالت

اگر قصد دارید در بانک رسالت یک حساب افتتاح کنید باید ابتدا از طریق سایت بانک رسالت عضو یک کانون همیاری اجتماعی شوید و سپس از طریق لینک افتتاح حساب درخواست خود را ثبت کنید. پروسه افتتاح حساب بانک رسالت و تمامی تسهیلات بانکی از طریق سایت و اپلیکیشن mresalat به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم گردیده است.

اینترنت بانک رسالت، خدمتی نوین از سوی بانک قرض الحسنه رسالت می باشد. بانک قرض الحسنه رسالت، در راستای آسایش بیشتر مشتریان خود، قصد دارد به عنوان اولین بانک بدون شعبه در سراسر کشور باشد که تمامی خدمات بانکداری را به صورت غیرحضوری و اینترنتی ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید : اینترنت بانک رسالت

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه افتتاح حساب بانک رسالت

اگر قصد افتتاح حساب در سایت بانک رسالت را دارید ابتدا وارد سایت بانک رسالت به نشانی rqbank.ir شوید و لینک عضویت و افتتاح حساب را انتخاب کنید. برای افتتاح حساب بانک رسالت باید ابتدا عضو کانون همیاری اجتماعی بشوید. در ادامه راهنمای تصویری ورود به سامانه افتتاح حساب بانک رسالت ارائه شده است.

پس از انتخاب لینک بالا وارد صفحه بعد می شوید و باید روی گزینه تقاضای عضویت و افتتاح حساب کلیک کنید. شما برای افتتاح حساب بانک رسالت باید عضو کانون همیاری اجتماعی شوید.

در ادامه مقاله توضیحات کاملی درباره چگونگی ثبت نام در کانون همیاری اجتماعی داده شده است.

بیشتر بخوانید : پیشخوان مجازی بانک رسالت

ثبت نام در سامانه افتتاح حساب بانک رسالت

همانطور که گفته شد برای افتتتاح حساب در بانک رسالت باید ابتدا عضو کانون همیاری اجتماعی شوید. برای ثبت درخواست عضویت در کانون همیاری اجتماعی و ثبت نام در سامانه افتتاح حساب می توانید از دو طریق اپلیکیشنmresalat  و یا از طریق سایت بانک رسالت به نشانی mresalat.ir اقدام کنید. پس از ورود به اپلیکیشن mresalat یا ورود به سایت گزینه پلتفرم عضویت را انتخاب کنید

سپس روی گزینه کانون همیاری اجتماعی کلیک کنید

با انتخاب گزینه ورود وارد صفحه بعد می شوید و فرم اطلاعات شخصی برای شما باز می شود. شما باید فرم اطلاعات خود را که شامل شماره تلفن، کد ملی و تاریخ تولدتان است را وارد کرده و یک رمز عبور برای خود انتخاب کنید. رمز عبور شما به جهت امنیت بیشتر باید حداقل هشت کاراکتر داشته باشد و شامل حرف و عدد باشد.

دقت کنید شماره تلفن همراه که همان کلمه کاربری شما است باید متعلق و به نام خودتان باشد. تمام اطلاعات درخواستی از جمله تاریخ تولد و کد ملی خود را به طور صحیح وارد کنید و بعد از انتخاب رمز عبور،گزینه مربوط به مطالعه و پذیرفتن قوانین و مقررات سامانه عضویت را فعال کنید.

در این مرحله کد اعتبار سنجی برای شما ارسال می شود و شما دو دقیقه فرصت دارید تا کد ارسال شده را وارد کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

افتتاح حساب بانک رسالت در 1401

راهنمای ساده افتتاح حساب بانک قرض الحسنه رسالت و عضویت در کانون های اجتماعی بانک رسالت برای دریافت وام فوری رسالت

افتتاح حساب بانک رسالت در 1401

2021-03-16 صالحی 0 نظر امتیاز وام بانک رسالت

متقاضیان دریافت وام بانک رسالت، بانک رسالت مبدع بانکداری اجتماعی و پیشگام در بانک داری دیجیتال کشور می باشد.برای افتتاح حساب بانک رسالت باید مراحل زیر را طی کرد.

از آنجاکه بانک رسالت ارتباط مستمر با مشتریان خود را یک از رموز موفقیت خود می داند .به همین علت این بانک سعی در ارائه کلیه خدمات به صورت غیرحضوری برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان خود دارد. در نتیجه پیش شرط افتتاح حساب در بانک رسالت عضویت شما در یکی از کانون های همیاری اجتماعی بانک رسالت می باشد.

ساده ترین راه افتتاح حساب

برای تقاضای عضویت و افتتاح حساب باید وارید سایت افتتاح حساب /www.mresalat.ir/signup شوید. شما با کلیک روی هر یک از این کلمات سبز رنگ وارد می شوید. پس از ورود اپلیکشن مربوطه را دانلود و مراحل افتتاح حساب را گام به گام انجام دهید.برای دانلود اپلیکشن مربوط شما از سه مسیر می توانید آن را دانلود نمایید. راه اول آن است که ابتدا وارد سایت اصلی خود بانک رسالت شوید و بر روی گزینه تقاضای عضویت و افتتاح حساب کلیک کنید.صفحه ای که باز می شود شما در این صفحه دوباره بر روی گزینه عضویت و افتتاح حساب کلیک و وارد صفحه دانلود اپلیکشن شوید. راه دیگر آن است که شما ابتدا وارد صفحه ام بازار بشوید . پس از ورود بر روی گزینه عضویت در کانون اجتماعی که در بالای صفحه سمت راست است کلیک نمایید.

اما سومین مسیر که به باور من ساده ترین و کوتاه ترین مسیر است. همان ورود مستقیم به سایت ام رسالت است. لازم به توضیح می باشد،ام مخفف کلمه ممبرشیپ به معنای عضویت است. کانون های بانک رسالت فعالیت های متعددی دارند که به تدریج با آنها آشنا می شود. سقف وام بانک رسالت برای سال 1401 مبلغ 200 میلیون تومان برای افراد و مبلغ 500 میلیون تومان برای شرکت ها است.اگر شما برای اجرای طرح ها و پروژه های اقتصادی شخصی و یا شرکتی تان نیاز به وام بیشتری دارید کانون های همیاری اجتماعی بانک رسالت حلال مشکلات شما می باشند.

🌹هموطن گرانمایه اگر در افتتاح حساب بانک رسالت با مشکل مواجه شدید، ابتدا فیلم آموزشی زیر را نگاه کنید. باز هم مشکل داشتید از کارشناسان 24 ساعته بانک کمک بگیرد 0214747

برای آشنایی با نحوه انتقال امتیاز وام رسالت می توانید مقاله موجود در سالت وام 1400 را مطالعه نمایید.

به گفتگو بپیوندید

منبع مطلب : vam1400.ir

مراحل افتتاح حساب بانک رسالت

آخرین مطالب سایت