30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

متن دعوت برای عید غدیر را از این سایت دریافت کنید.

دعوت نامه جشن عید غدیر

بانک تقدیرنامهمشتمل بر نمونه های متن تقدیر نامه های متعدد به قلم فریبا علومی یزدی

دعوت نامه جشن عید غدیر

مدیر سایت 12 مرداد 769

من کنت مولاه فهذا علی مولاه

دست   در  دست   یداله    در  غدیر   خم   نبی                با  کلام ایزد از مدح تو  دم زد   یا علی

روز رحمت ، روز عشق وروز فیض است این غدیر                اکفیانی ، اکفیانی ، یا محمد یا علی

روز   کامل   گشتن   دین   است   و  اتمام  نعم                 هیجده ذیحجه یعنی ، عید پیروز علی

سرکار خانم / جناب آقای …………………………..

ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید غدیر خم روز بشریت و روز انسان ، روز تداوم رسالت محمد در ولایت علی و عید همایون پیمان و میثاق و معاهده ;

از شما دعوت می گردد تا در مراسم جشنی که بدین مناسبت برگزار می گردد حضور به هم رسانید.

با امید به این که درکمال معرفت ومحبت از چشمه ی لبریز ارآب حیات و دریای مواج از کرامت های غدیر کماکان بهره مند گردید.

زمان  ………………………………………..

مکان ………………………………………………………………

مطلب قبلی

دعوت نامه یادواره ی شهدا دعوت ار سردار سرافراز به قلم فریبا علومی یزدی

مطلب بعدی

دعوت نامه به شهردار محترم تهران جهت حضور در یادواره امیرشهید آریافر

منبع مطلب : www.iranmojri.com

متن کارت دعوت با محوریت غدیر

متن کارت دعوت با محوریت غدیر مقاله ای که شامل 26 متن و شعر با محوریت غدیر خدمت برای استفاده ی شما بزرگواران در جشن های عید غدیر شما آماده شده است…

متن کارت دعوت غدیر

4 شهریور , 1396آخرین به روز رسانی: 9 تیر , 1400

30,985 خواندن این مطلب 12 دقیقه زمان میبرد

متن کارت دعوت با محوریت غدیر شامل 26 متن و شعر

متن کارت دعوت با محوریت غدیر ، شامل 26 متن و شعر با موضوع غدیر برای استفاده ی شما بزرگواران در جشن های عید غدیر است.

متن کارت دعوت با محوریت غدیر 1 – جشن ولایت علی علیه السلام

ای غدیر! تو دیگر یک برکه‌ ی خاموش نیستی، تو مادر اقیانوس‌ هایی. تک درخت کناره‌ ی آبگیر! سایه‌ ات را بگستران! ما آمده‌ ایم بیعت کنیم. که امروز هم دیر نیست … اکنون به شکرانه‌ ی پیوند غدیر با قلب‌ هایمان، در جشن ولایت علی علیه السلام به شادی می نشینیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت 2 – غدیر آهنگ بیداری تشیع

بعد از توحید و در راستای نبوت، هویت دینی ما در ولایت است و غدیر مشعل همیشه فروزان این باورهای جاوید است. غدیر آهنگ بیداری تشیع است. غدیر آهنگ هوشیاری و تحرک است. و غدیر، زنگ تداوم امامت با ظهور پیروز مهدی آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم است. در هفته رویدادهای شگفت تاریخ همچنان غدیر و مباهله به نشانه برادری و به یاد تلاش های غدیری، خرسندیم در شادمانی این ایام در نشستی معرفتی در کنار شما باشیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت با محوریت غدیر 3 – طلوع دو خورشید

و این بار، چشمان منتظر تاریخ، طلوعی دگر را نظاره گر بود. طلوع دو خورشید، یکی بر دست دگری، از مشرق ایمان. در نورٌ علی نور ولا، تبلور هزاران چشم اشتیاق، مژده صبحی ابدی می داد. اما، کی شب زدگان شوم چشم بوم صفت را، تاب خورشید بوده است؟ پس به ابر کین آسمان صفا را پوشانیدند… اما … خورشید را چه باک کاین تابنده‌ ی همیشه‌ ی تاریخ را ابر فراوان بوده است … اینک منتظران تاریخ چشم بر افق، مژگان دیده، فرش راه موعود غدیر کرده اند … تا بیاید و غدیر را جانی دوباره بخشد. چشم انتظار قدوم شما، دلباختگان ولای مولا، هستیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت 4 – غدیر باشکوه ترین فراز تاریخ

غدیر، گشاینده افق روشنی شد که نوید ماندگاری امیرالمومنین (علیه السلام) بر فراز تارک تابناک اهل بیت علیم السلام در همت تاریخ قرآن بود. به انگیزه بزرگداشت این باشکوهترین فراز تاریخ، از شما دعوت می کنیم در محفلی که قطره ای از چشمه سار ولایت مولا را به کام جان می چکانیم، حضور یابید تا میثاق مودت خود را به پیشگاه باری شکر بگذاریم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت 5 – نگاه کن

نگاه کن؛ آبی آسمان را، که گلشنی است شکفته از گلخانه ستارگان. نگاه کن؛ آرام دریا را، که در تلاطم امواج شوق، آرامیدن از یاد برده است. نگاه کن؛ خالی صحرا را، که رنگ و بوی سحر در جان خاموشش برقی زده است و در جان شب زدگان.

نگاه کن؛ نگاه کن؛ چشمان طبیعت را که در انتظار نگاه تو لحظه شماری می کند؛ تا با تو بخوانند نقش تارک وجود را، نام آشنای دولت را و یاد یار مهربان را. اینک برخیز و در همایشی خجسته، با ما تا کرانه های غدیر همراه باش.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت 6 – زلال ترین آبگیر

هان، ای کاروانیان خسته بایستید! گرمای بیابان سخت است و آفتاب سوزان؛ اما به برکه های خم رسیده ایم؛ به زلال ترین آبگیر؛ به غدیر. و این، پیک خداست که فرمانی از آسمان بر پیامبر آورده است: “ای پیامبر، آنچه بر تو فرود آمد، برسان. چه، پیامبریت ناتمام است. و بیم نداشته باش که ما از گزند مردمان نگاهت خواهیم داشت.”

و فرستاده خدا به جهاز اشتران در برابر انبوه جمعیت، دست توانای علی را بر فراز می برد و او را در رساترین ابلاغ در برابر انبوه حاجیان به فرماندهی یقین می کند: “هر که تا کنون از من فرمان برده است، از این پس باید فرمانبردار او باشد. او علی است. فرزند ابوطالب، برادرم و جانشینم….” …. و اکنون باری دیگر از ورای چهارده قرن، این هنگامه سترگ را به جشن می نشینیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت 7 – غدیر، سر آغاز تاریخ امت

غدیر، فریاد تمامت بعثت و تداوم تاریخ انسان ساز انبیاء الهی است. غدیر، آخرین منزلگاه اتمام حجت خدا و اولین سرای ساکنان حریم امن است. غدیر، برکه ای که قطره قطره آن ضامن تموّج دریادلان عاشقی است که امامت و ولایت را تنها در برگزیدگان بر حق خدا می بینند.

غدیر، سر آغاز تاریخ امت؛ تاریخ امامت بر حق اسلام. غدیر، الگوی خدایاورانی است که بر تمسک به حبل الله المتین ولایت خاندان پیامبر مستحکم دانسته اند. غدیر، تمامیت تاریخ شیعه است. و ما، هم اینک در غدیری دگرباره به لبیک می نشینیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت با محوریت غدیر 8 – ندای ملکوتی

صدای زنگ کاروانیان خاموش می شود. حاجیان از راه رسیده، در سکوت کامل فرو می روند. عالم ملک و ملکوت گوش جان به ندای ملکوتی برترین اولاد آدم می سپارد، تا آیه اکمال دین را از دهان مبارکش بشنود. او بر بلندای تاریخ قدم می نهد تا پیام رب العالمین را به همگان ابلاغ نماید که: “الیوم اکملت لکم دینکم…..”

آنگاه چون کسی که بار سنگینی را از دوش بر زمین نهاده باشد، نفس راحتی می کشد و می فرماید: “من کنت مولاه فهذا علی مولاه” اکنون به بهانه آن روز، باری دیگر صدای زنگ کاروانیان را می شنویم و در مجلس جشنی به شادی می نشینیم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت با محوریت غدیر 9 – پیام رسانی خدای

از حجه الوداع می آییم؛ همپای رسول، آکنده از رحمت بعثت؛ اما عطشناک ماندگاری آن در رایحه امامت. غدیر، تموّج تاریخ نبوت است در جاودانگی ولایت؛ که زلال پرشکنجش، نای جان را می نوازد و التهاب راه دشوار آینده را فرو می نشاند.

ما با پیامبر و علی همراهیم و جبرئیل را در پیام رسانی خدای و در خاتمیت بعثت می نگریم و نوای: “بَلِّغ ما انزل الیک…” را ترنم خوشنوای همیشه تاریخ تشیع می شنویم.

مکان: زمان:

متن کارت دعوت با محوریت غدیر 10 – ماجرای هدایت

چه دهشت زاست وادی ضلالت، چه تلخ است غصه جهالت، چه زیباست ماجرای هدایت، چه شیرین است حکایت محبت، و چه شورانگیز است داستان راه یافتن یک انسان به سرزمین مقدس “ولایت”. بیایید باری دیگر این داستان شورانگیز را در غدیری دیگر به گوش جان بشنویم.

منبع مطلب : khedmatgozaran.com

متن دعوت برای عید غدیر

آخرین مطالب سایت