30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه را از این سایت دریافت کنید.

PNG

PNG| PNG instagram لوگو اینستاگرام|لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه|لوگو اینستاگرام سفید|لوگو اینستاگرام سیاه سفید|لوگو اینستاگرام طلایی|لوگو اینستا|

میزبان صدای گرمتان هستیم 08132515414

PNG| PNG instagram لوگو اینستاگرام|لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه|لوگو اینستاگرام سیاه سفید|

PNG| PNG instagram لوگو اینستاگرام|لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه|لوگو اینستاگرام سیاه سفید| PNG| PNG instagram لوگو اینستاگرام|لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه|لوگو اینستاگرام سیاه سفید|

دوربری شده (PNG) چیست؟

فرمت PNG که از Portable Network Graphic (گرافیک شبکه قابل حمل) گرفته شده است، این فرمت از فرمت های رایج ذخیره سازی تصاویر به شمار می آید. فرمت PNG به صورت گسترده توسط طراحان وب سایت و گرافیست ها مورد استفاده قرار می گیرد. این فرمت به دو صورت PNG-8 و PNG-24 می تواند اطلاعات تصاویر را در خود ذخیره کنند.

تفاوت PNG و عکس های JPG در این است که در PNG می توان حاشیه ها را در نظر نگرفت و حذف نمود اما در JPG همیشه همراه با بکگراندی خواهد بود.

 PNG لوگو اینستاگرام رایگان

مجموعه کامل و جذابی از زیبا ترین لوگو های پیام رسان اینستاگرام را گردآوری نموده ایم، این مجموعه از 18 تصویر لوگو پیام رسان اینستاگرام تشکیل گردیده است.

پس از دانلود فایل،فایل را از حالت فشرده توسط نرم افزار های فشرده سازی( بعنوان مثال Winrar ) خارج کنید و سپس فایل را در طرح مورد نظر خود در برنامه های ویرایش تصویر همانند برنامه فتوشاپ (Photoshop) استفاده نمایید.

دانلود لوگو اینستاگرام

اشتراک گذاری!

Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Pinterest

منبع مطلب : chap-akson.ir

دانلود رایگان لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه

دانلود لوگو اینستاگرام instagram logo + لوگوی اینستا بدون پس زمینه خام png و لایه باز – دانلود آیکون ها و آرم اینستاگرام + رازهای این لوگو

در ابتدای این مقاله فرمت‌های مختلفی را برای دانلود لوگو اینستاگرام قرار داده‌ایم. شما می‌توانید همه‌ فرمت‌های PNG ،JPEG ،AI EPS ،SVG را در نسخه‌های رنگی و سیاه و سفید بصورت رایگان دانلود کنید. در ادامه درباره تاریخچه لوگوی اینستاگرام و تغییرات آن از سال 2010 تا کنون و ویژگی‌های بارز نسخه‌ فعلی این لوگو که آن را محبوب کرده است، صحبت می‌کنیم.

دانلود رایگان لوگو اینستاگرام

برای مشاهده‌ی هر لوگو در اندازه‌ی اصلی، روی آن کلیک کنید:

برای دانلود نمونه‌های بالا در کیفیت اصلی در فرمت‌های JPEG و EPS و AI و PNG کلیک کنید:

دانلود

برای دانلود نمونه‌های بالا در کیفیت اصلی در فرمت‌های JPEG و EPS کلیک کنید:

دانلود

برای دانلود نمونه‌ بالا در کیفیت اصلی در فرمت‌های PNG و SVG کلیک کنید:

دانلود

دانلود آیکون‌های اینستاگرام

برای دانلود نمونه‌های بالا در کیفیت اصلی در فرمت‌های JPEG و EPS و AI و PNG کلیک کنید:

دانلود

اینستاگرام؛ غول وب

کوین سیستروم و مایک کرایگر در سال 2010، شبکه اجتماعی خود را با نام اینستاگرام بنیان نهادند. این سرویس به سرعت محبوب شد به گونه‌ای که تعداد کاربران آن تا سال 2012، به بیش از 100 میلیون نفر رسید. در سال 2012 فیسبوک، اینستاگرام را به مبلغ یک میلیارد دلار آمریکا خریداری کرد. رشد اینستاگرام و افزایش محبوبیت آن در میان کاربران اینترنت به قدری زیاد است که بسیاری معتقدند که به زودی به محبوب‌ترین شبکه‌ اجتماعی در جهان تبدیل خواهد شد.

در حال حاضر اینستاگرام در ایران، با 24 میلیون کاربر فعال (بیش از 32 درصد جمعیت کشورمان)، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی داخل کشور محسوب می‌شود. آمریکا، هند و برزیل بیشترین کاربران اینستاگرام را دارند.

تحولات لوگوی اینستاگرام

لوگوها، به ویژه لوگوهای محبوب‌ترین برندها مانند شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام، به مرور به بخشی آشنا از زندگی ما تبدیل می‌شوند و تغییر آن‌ها برای صاحبان این نوع برندها معمولا با ریسک همراه است چرا که ممکن است تغییر دادن آن‌ها، احساسات و ذهینت‌های مثبت عموم مردم را نسبت به آن برند تحت تاثیر قرار دهد.

از آنجا که غول‌های وب، برخلاف مغازه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهرها، حضور و معنای فیزیکی ندارند، آرم‌ها و جلوه‌های بصریشان اهمیت صد چندان دارد. لوگوهای این نوع کمپانی‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که علاوه بر اینکه قابل درک و ملموس باشند، از لحاظ عاطفی بیننده را کاملا درگیر و آن‌ها را جذب کنند. برای دستیابی به چنین مقبولیت و محبوبیی در سطح جهان، این لوگوها باید بتوانند علاوه بر بخش آگاهانه وجود ما، ناخودآگاه ما را نیز با خود همراه سازند.

در سال 2010 لوگوی اولیه اینستاگرام توسط یکی از بنیان‌گذاران این کمپانی یعنی کوین سیستروم طراحی شد. این لوگو یک دوربین پولاروید با خطوط رنگین‌کمانی بود که به فعالیت اینستاگرام یعنی به اشتراک گذاشتن عکس‌ها و اعمال فیلترهای مختلف بر آن‌ها اشاره می‌کرد.

در اواخر همان سال سیستروم تصمیم گرفت از یک طراح حرفه‌ای برای طراحی لوگوی شرکتش استفاده کند و بنابراین مسئولیت طراحی لوگوی جدید اینستاگرام را به Cole Rise واگذار کرد. او لوگوی جدید را با الهام از دوربین‌های Bell & Howell در دهه 50 و با صرف زمان کمتر از یک ساعت طراحی کرد!

در سال 2011 یک بازطراحی بر روی لوگوی اینستاگرام انجام شد. ایده کلی همان ایده قبلی بود و فقط در برخی جزئیات، تغییراتی حاصل شد.

در سال 2016، اینستاگرام پس از 5 سال، یک لوگوی جدید را که به کلی با طرح‌های قبلی متفاوت بود، رونمایی کرد. این تغییر همزمان با تغییر رابط کاربری اینستاگرام به وقوع پیوست و در ابتدا، اعتراضات زیادی را به دنبال داشت.

منبع مطلب : www.roxo.ir

لوگو اینستاگرام بدون پس زمینه

آخرین مطالب سایت