30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

واکنش کاربران به قطع اینترنت همراه در زمان کنکور سراسری

قطع اینترنت فردا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | قطعی اینترنت فردا | فردا اینترنت قطع میشه و قطعی اینترنت همراه اول امروز و اختلال در اینترنت همراه اول و چرا اینترنت همراه اول وصل نمیشه در ادامه مطلب.

فردا جمعه 10 تیر 1401 آیا اینترنت قطع می شود ؟

واکنش کاربران به قطع اینترنت همراه فردا در زمان کنکور سراسری

امروز و با قطع اینترنت در زمان برگزار کنکور، شاهد واکنش‌های مختلفی بودیم. در این مظلب به واکنش کاربران به قطع اینترنت همراه در زمان کنکور سراسری می‌پردازیم.

صبح امروز 9 تیر ماه 1401، داوطلبان در دو گروه آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی رقابت خود را در آزمون سراسری ورود به دانشگاه آغاز کردند. فردا نیز مطابق برنامه قبلی، داوطلبان علوم تجربی و سپس در 11 تیر، داوطلبان زبان خارجی کار خود را پیگیری می‌کنند.

امسال در گروه ریاضی و فنی ۱۴۵ هزار و ۶۱۵ داوطلب، در گروه علوم تجربی ۵۷۴ هزار و ۷۵۱ داوطلب، در گروه علوم انسانی ۴۱۲ هزار و ۵۲۵ داوطلب، در گروه آزمایشی هنر ۱۶۱ هزار و ۳۷۸ داوطلب، شرکت کننده خواهند کرد و در نهایت در زبان‌های خارجی نیز ۱۹۴ هزار و ۹۵۱ داوطلب شرکت کردند که پس از چند سال متوالی آمار داوطلبان گروه انسانی افزایش و به تعداد داوطلبان گروه علوم تجربی نزدیک شده است.

نکته عجیب درباره برگزاری آزمون امسال، قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور سراسری بود که صدای بسیاری از کاربران درآورد و واکنش‌هایی نیز در فضای مجازی داشت.

حرکت قشنگی نیست.

قطع اینترنت فردا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | قطعی اینترنت فردا | اینترنت فردا قطع میشود

آخرین مطالب سایت