30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

فال ابجد ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | فال روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | فال امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ و فال ماه مرداد ۱۴۰۱ : فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : فال مرداد ماهی مرد : فال مرداد امروز : فال مرداد ماهی زن : فال سال ۱۴۰۱ برای ماههای مختلف : فال انبیا ۱۴۰۱ : فال سالانه ۱۴۰۱ : فال خرداد ۱۴۰۱ اوتاف : فال هفتگی : فال مرداد ماه ۱۴۰۱ : فال ماه بعد : فال سالانه ۱۴۰۱ : فال ماه مرداد ۱۴۰۱ : فال روزانه : فال ماهانه مردا

 

 

فال ماهانه مرداد 1401 برای متولدین فروردین

فال ماهانه مرداد ماه 1401 در مورد متولدین فروردین ماه اینگونه بیان شده است که شاید این اواخر فرصت در میان گذاشتن افکارتان با دوست هایتان را از دست داده باشید. تا فرصت باقی است با آنها حرف بزنید و آنچه در ذهنتان می گذرد را به آنها هم بگویید. در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ منتظر فرا رسیدن بهترین زمان ممکن برای گفتن حرف هایتان ننشینید. در غیر این صورت ناگهان به خودتان آمده و خواهید دید که تمام فرصت ها را از دست داده اید. حرف هایی که اکنون ناگفته باقی بمانند تا همیشه در ضمیر ناخودآگاهتان باقی مانده و شما را آزار خواهند داد.

 

پروانه را ز شمع بود سوز دل ولی
بی شمع عارض تو دلم را بود گداز
صوفی که بی تو توبه ز می کرده بود دوش
بشکست عهد چون در میخانه دید باز

 

فال حافظ در مورد متولدین فروردین ماه در مرداد 1401 اینگونه بیان شده است: کسانی هستند که محتاج تو می باشند و دست نیاز به سویت دراز کرده اند دست آنها را رد نکن آنها مثل پروانه به دورت می چرخند و از وجودت استفاده می کنند. عهدی را که بسته ای نشکن زیرا باعث می شود که رقیبان تو را از میدان بدر کنند. خداوند تو را یاری می کند. رازت را به کسی نگو.

 

طالع بینی ماهانه مرداد ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

اگر متولد اردیبهشت ماه هستید این بخش از فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ برای شما متولدین اردیبهشت بسیار جذاب است. هر چقدر امروز کسی با شما متولدین اردیبهشت ماه بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنی شما هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می کنید دیگران در پیشرفت شما دخالت می کنند به غریزه تان اعتماد کنید. اما در مرداد ماه امسال با یك با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست موثری نخواهد بود. طالع بینی ماهانه مرداد ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت گفته است: قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید صبر کنید تا اطلاعات تان کامل شود. مدتی است می خواهید با عشق تان در مورد موضوعی صحبت کنید اما فرصت آن فراهم نشده، امروز اما بهترین زمان است. اگر چه ممکن است شروع مکالمه برایتان کمی سخت باشد اما به تعلیق انداختن آن بیش از این نیز به نفع تان نیست. اولین قدم را بردارید و نگران باقی راه نباشید.

 

به یکی جرعه که آزار کسش در پی نیست
زحمتی می‌کشم از مردم نادان که مپرس
زاهد از ما به سلامت بگذر کاین می لعل
دل و دین می‌برد از دست بدان سان که مپرس

 

فال حافظ در مورد شما اردیبهشت ماهی های عزیز گفته است: همه تو را اذیت می کنند چه دوست و چه آشنا و هیچ نفعی به تو نمی رسانند. دوست به تو جفا می کند و آشنا دشمنی. چاره ای نیست تحمل کن و امیدوار باش سوختن و ساختن جزئی از وجودت است.

 

طالع بینی ماهانه مرداد سال 1401 برای متولدین خرداد

فال ماهانه مرداد 1401 درباره متولدین خرداد ماه گفته است: در این ماه بعد از تمام شدن ساعت کاری به احتمال زیاد آنقدر خسته خواهید بود که شاید تصمیم بگیرید برنامه هایی که حتی از مدت ها قبل برای امشب چیده بودید را کنسل کنید. عجله نکنید. کافی است یک استراحت کوتاه به خودتان بدهید تا با انرژی کامل بتوانید برنامه هایتان را عملی کنید و از زندگی  خود لذت ببرید. احتمالاً طی ماه مرداد ۱۴۰۱ غمگین و افسرده می شوید و همین باعث می شود تا در این ماه نتوانید کار زیادی انجام دهید. کمی تنهایی وقت بگذرانید. اگر اجازه دهید که احساسات تان در جریان باشند، آن وقت تفکر عمیق می تواند سازنده باشد. متولدین خرداد باید بدانند که منشأ قدرت تان از تخیلات واضحی که دارید و از قلب آماده و پذیرای شما سر چشمه می گیرد.

 

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن
وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور

 

فال حافظ در مرداد امسال در مورد متولدین خرداد ماه گفته است: گم کرده ی خود را پیدا می کنی و روزگار پر درد و رنجت تبدیل به خوشبختی می شود. بد به دل خود راه نده. اگر امروز به مراد نرسی فردا حتما نشانه هایی از پایان غم خواهی دید چون با خدا هستی همیشه از بلایا نجات پیدا می کنی. باز هم در خلوت قرآن بخوان تا برای رسیدن به مقصد راهت را گم نکنی.

 

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

درود به همه شما تیرماهی های عزیز که منتظر هستید فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ را در مورد خود یا عزیز تیر ماهی تان بدانید: درباره چیزهایی که اکنون امکان پذیرند فکرهایی دارید، اما هنوز موانع زیادی وجود دارند که باید از روی آن ها بپرید تا برنده ی مسابقه شما باشید. ای متولد تیر ماه سعی نکنید میانبر بزنید تا یک موقعیت بی ثبات را جا بگذارید، در عوض موفقیت شما زمانی ممکن است که بر اهداف تان و مقصد مورد نظر تمرکز کنید. فروشگاهی نزدیک خانه شما افتتاح شده است که بد نیست به آن سری بزنید. در آنجا با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و چیزهای زیبایی برای خرید پیدا خواهید کرد. شما متولدین تیر ماه در مرداد ماه امسال شجاعت لازم را برای صحبت کردن با معشوق تان به دست آورده و قادر خواهید بود احساسات تان را بیان کنید. اگر صداقت کافی داشته باشید، رابطه خوبی در انتظارتان خواهد بود. شما باید قدم اول را محکم بردارید آن وقت خواهید دید که همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

 

یا رب کجاست محرم رازی که یک زمان
دل شرح آن دهد که چه گفت و چه‌ها شنید
اینش سزا نبود دل حق گزار من
کز غمگسار خود سخن ناسزا شنید

 

حافظ درباره شما متولدین تیر ماه می گوید: تو که سرچشمه ی همه ی خوبی ها و حسن ها هستی نگاهی هم به زیردستان خود بکن. دنبال یک محرم راز بگرد تا بتوانی درد دل کنی. از رسیدن به کسی محروم شده ای اما مرور زمان و وفاداریت باعث رسیدن به مرادت می شود. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

 

فال ماهانه مرداد 1401 برای متولدین مرداد ماه

متولدین مرداد ماه باید بدانند اگرچه ممکن است بی ثباتی فعلاً باعث آزارتان شود، اما هنوز می خواهید که همه چیز درست مثل یک ساعت دقیق کار کند. فال ماهانه مرداد 1401 برای متولدین مرداد ماه گفته است: دل تان می خواهد اگر امروز قرار است توجه تان را به جایی معطوف کنید، هیچ دل مشغولی و نگرانی نداشته باشید، اما نمی توانید مسئولیت های تان را فراموش کنید و به کارتان پشت کنید. شما دارید به این موضوع پی می برید که حتی اگر تمام انرژیتان را به کار بگیرید هم نخواهید توانست تمام چیزهایی که می خواهید را به دست بیاورید. فشار آوردن بیش از حد به خودتان تنها شما را خسته و افسرده خواهد کرد و در عین حال هیچ ضمانتی هم برای این که به خواسته های غیر معقول خود برسید به وجود نخواهد آورد. هدف های خود را مشخص و محدود کنید. تمرکز روی یک هدف خاص باعث خواهد شد خیلی سریعتر به خواسته خود برسید.

 

دوست گو یار شو و هر دو جهان دشمن باش
بخت گو پشت مکن روی زمین لشکر گیر
میل رفتن مکن ای دوست دمی با ما باش
بر لب جوی طرب جوی و به کف ساغر گیر

 

فال حافظ مرداد ماه امسال در مورد متولدین ماه مرداد اینگونه بیان شده است که: شما ارزش هر کس را به پول و مقام ان شخص می دانید و از کسانی که پول و مقام ندارند دوری می کنید. بدی ها را از خود دور کنید و سنگینی گناه را دور بریزید تا چون آب صاف و زلال شوید. پول و مقام تان در بازوی شماست همت کنید و با تلاش به پول هم می رسید. با حرف زدن کار درست نمی شود. مرد عمل باشید.

فال ابجد ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | فال روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | فال امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت