30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

عفو عید غدیر 1401 | عفو رهبری عید غدیر ۱۴۰۱ شامل چه کسانی میشود و عفو رهبری عید غدیر 1401 تبریک عید غدیر استوری عید غدیر استوری عید غدیر استوری عید غدیر ۱۴۰۱ استوری عید سعید غدیر کلیپ عید غدیر برای استوری کلیپ عید غدیر برای استوری استوری عید غدیر ۱۴۰۱ استوری عید غدیر ۱۴۰۱ کلیپ عید غدیر برای استوری کلیپ عید غدیر برای استوری استوری عید غدیر ۱۴۰۱ استوری عید غدیر استوری تبریک عید غدیر استوری عید غدیر استوری عید

عفو رهبری به مناسبت عید غدیر خم 1400 : امسال نیز امکان اعطای عفو در روز عید سعید غدیر خم همانند سال قبل وجود دارد و تعدادی از زندانیان به واسطه این عفو از زندان آزاد خواهند شد.

 

آخرین شنیده ها حاکی از آن است که عفو رهبری به مناسبت عید غدیر 1401 هم اعلام می شود

یا عفو رهبری عید غدیر خم ۱۴۰1 اعلام میشود؟ امسال نیز امکان اعطای عفو در روز عید سعید غدیر خم همانند سال قبل وجود دارد و تعدادی از زندانیان به واسطه این عفو از زندان آزاد خواهند شد.

 

لذا علاوه بر این که هنوز موعد این مناسبت فرا نرسیده ، اخباری موثقی نیز در مورد موضوع عفو از هیچ یک از مراجع صلاحیت دار منتشر نشده است اما چناتچه خبری راجع به عفو زندانیان به مناسبت عید غدیر خم اعلام شود بلافاصله در این صفحه انتشار خواهیم داد ، ما را دنبال داشته باشید تا از آخرین اخبار عفو رهبری برای زندانیان مطلع شوید.

همانطور که می دانید منطبق به ماده ۹۶ قانون مجازات اسلامی عفو یا تخفیف مجازان محکومان توسط رهبری به پیشنهاد رئیس قوه قضاییه به زندانیان داده می شود اما برای این که اثر عفو عمومی را بدانید بهتر است به ماده ۹۷ قانون مذکور رجوع کنید که در این ماده گفته شده که عفو عمومی که به موجب قانون در جرائم موجب تعزیر اعطا می شود، تعقیب و دادرسی را موقوف می کند.

عفو عید غدیر 1401 | عفو رهبری عید غدیر ۱۴۰۱ شامل چه کسانی میشود

آخرین مطالب سایت