30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

شهرام پور اسد در ستایش را از این سایت دریافت کنید.

زندگی شهرام پوراسد

زندگی شهرام پوراسد بازیگر سریال ستایش و زندگی شهرام پوراسد بازیگر ایرانی و اینستاگرام شهرام پوراسد و عکس های شهرام پوراسد با همسر و دخترش را در پرشین وی ببینید

شهرام پوراسد بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون که شروع فعالیت وی در عرصه موسیقی بوده و ویولن می نوازد عکاسی می کند و اما بازیگری را به عنوان شغل دوم قبول دارد زیرا به قول خودش این شغل امنیت مالی ندارد. وی به تازگی در سریال ستایش ۳ در کنار بازیگران این سریال به ایفای نقش پرداخته است و در مصاحبه ای از سال ها دوری اش از بازیگری سخن گفته است. در ادامه مروری داریم بر زندگی شهرام پوراسد بازیگر ایرانی با پرشین وی همراه شوید.

این فایل ویدئویی قابل پخش نیست

(کد خطا: 102630)

با تکنولوژی پرسیل شستشوی لباس ارزون تر از اونه که فکر می کنی، امتحان کن.

زندگی شهرام پوراسد

شهرام پوراسد (متولد ۱۳۴۷ در تهران) یک هنرپیشه ایرانی است. وی دارای لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد واحد تهران می‌باشد. شهرام پور اسد ازدواج کرده و یک دختر نیز دارد.

فعالیت هنری اش را با موسیقی آغاز کرد. پس از مدتی توسط پدرش با هنر عکاسی آشنا شد و دوره‌های مختلف عکاسی را در ایران و آلمان گذرانید. بین سال‌ های ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه گروهی عکاسی شرکت کرده‌ است.

در سال ۱۳۷۲ با فیلم آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی) سینما را تجربه کرد؛ و همچنین مدتهاست به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

شهرام پوراسد

شهرام پوراسد فعالیت هنری خود را از دبیرستان با ورود به هنرستان عالی موسیقی شروع کرد و بصورت جدی ویولن می نواخت تا اینکه از طریق پدرش به عکاسی علاقمند شد و سپس با راهنمایی پدر دوره های حرفه ای عکاسی را ابتدا در ایران و مدتی نیز در آلمان فرا گرفت و در سال های ۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه عکس های خود را به نمایش گذاشت.

شهرام پوراسد با شبکه جوان همکاری داشت تا اینکه از سال ۸۸ به مدت ۱۰ سال از تلویزیون و از سال ۹۲ نیز از سینما دور است.

زندگی شهرام پوراسد بازیگربازگشت آقای بازیگر با «ستایش۳» به تلویزیون

بازیگر سریال ستایش ۳ گفت: تا اواخر پاییز فیلمبرداری ستایش ۳ ادامه خواهد یافت و زمان پخش آن معلوم نیست. من نهایت تلاشم را برای ایفای نقشم خواهم کرد و فکر می‌کنم با این سریال بازگشت خوبی به تلویزیون خواهم داشت.

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون درباره سریال “ستایش ۳” گفت: از ابتدای امسال تصمیم گرفته شد که ستایش ۳ ساخته شود و به من پیشنهاد همکاری در این مجموعه داده شد.

شهرام پوراسد و داریوش ارجمند

وی در همین راستا افزود: من در سریال ستاش ۳ در قالب شخصیت هنرمندی ایفای نقش می‌کنم که از خارج از کشور برگشته است و دچار درگیری‌های عاطفی با خانواده ستایش می‌شود، این کاراکتر در مجموعه تلویزیونی ستایش کاملا جدید است و نسبتی با هیچ یک از شخصیت‌های اصلی سریال ندارد.

این بازیگر درباره تعامل گروه تولید سریال ستایش اظهار کرد: تعامل و مدیریت بسیار خوب و صمیمی در سریال ستایش برقرار است، تبحر و هوشمندی سعید سلطانی در روند ساخت سریال بسیار خوب پیش می‌ رود. من قبلا افتخار همکاری با وی را نداشته‎ام و در گذشته قرار بود در سریال دیگری با وی همکاری کنم که متاسفانه به نتیجه نرسید.

زندگی شهرام پوراسد در کنار همسر و دخترش

پور اسد درباره کیفیت سریال ستایش در مقایسه با دو فصل پیش اظهار کرد: من متاسفانه فصل دوم ستایش را نتوانستم دنبال کنم، ولی ستایش یک به نظرم خوش ساخت و جذاب بود.

زمانی که قرار بود ستایش یک ساخته شود با من صحبت شده بود و بخشی از فیلمنامه را خوانده بودم، بنابراین با ستایش یک آشنایی دارم. در خاطر دارم سریال پرمخاطبی بود و شنیده‌ام ستایش دو به جذابیت ستایش یک نبوده است. تهیه کننده، کارگردان و فیلمنامه نویس ستایش معتقدند که این سریال نسبت به فصل اول پرمخاطب‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.

بازیگران سریال ستایش

این بازیگر سینما بیان کرد: تا اواخر پاییز فیلمبرداری ستایش ادامه خواهد یافت و زمان پخش آن معلوم نیست. من نهایت تلاشم را برای ایفای نقشم خواهم کرد و فکر می‌کنم با این سریال بازگشت خوبی به تلویزیون خواهم داشت. پیشنهادات دیگری نیز برای بازیگری دارم، اما همیشه ترجیح می‌دهم تنها در یک نقش بازی کنم و همزمان چند نقش را نپذیرم.

وی با اشاره به لوکیشن‌های فیلمبرداری سریال “ستایش ۳” افزود: در تهران، شمال و جنوب کشور فیلمبرداری خواهیم داشت که در حال حاضر فیلمبرداری در تهران را انجام می‌دهیم.

زندگی شهرام پوراسد بازیگر ایرانی

گفتگو و مصاحبه با شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مجموعه خاطره‌انگیز «گمشده» گفت: من در چندین کار موفق تلویزیونی مثل «مسافر زمان» و «گمشده» نقش‌ آفرینی کردم که هنوز هم مردم آن‌ها را به یاد دارند و فکر می‌ کنم می‌توان دوباره «گمشده‌»ای با سلیقه و مشکلات نسل امروز ساخت.

وی با اشاره به اینکه تحصیلات در هنر یک رکن محسوب می‌ شود، عنوان کرد: تحصیلات یک رکن است که در کنار تجربه و استعداد می‌تواند در موفقیت بازیگران نقش داشته باشد، اما متاسفانه امروز برخی افراد با پول و پارتی بازیگر می‌شوند.

منبع مطلب : persianv.com

بیوگرافی کامل شهرام پوراسد

شهرام پوراسد متولد 1347 در تهران، هنرپیشه ایرانی که این روزها در فیلم ستایش حضور پر رنگی دارد. در این مقاله نگاهی به زندگی آقای پور اسد می اندازیم با دلگرم همراه باشید.

بیوگرافی کامل شهرام پوراسد | بازیگر نقش مهدی در ستایش ۳

بیوگرافی شهرام پور اسد

2 1

زمان مطالعه: 14 دقیقه

شهرام پوراسد متولد 1347 در تهران، هنرپیشه ایرانی که این روزها در فیلم ستایش حضور پر رنگی دارد. در این مقاله نگاهی به زندگی آقای پور اسد می اندازیم با دلگرم همراه باشید.

بیوگرافی شهرام پور اسد

شهرام پوراسد (متولد ۱۳۴۷ در تهران) هنرپیشه ایرانی است. وی دارای لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد واحد تهران می‌باشد.

فعالیت هنری اش را با موسیقی آغاز کرد. پس از مدتی توسط پدرش با هنر عکاسی آشنا شد و دوره های مختلف عکاسی را در ایران و آلمان گذرانید. بین سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه گروهی عکاسی شرکت کرده‌ است.

در سال ۱۳۷۲ با فیلم آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی) سینما را تجربه کرد؛ و همچنین مدتهاست به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

فعالیت از موسیقی تا بازیگری

فعالیت هنری اش را با موسیقی آغاز کرد و با ورود به هنرستان عالی موسیقی نوازندگی ساز ویولن را آموخت ،اما بطور جدی ادامه نداد.

در سال ۱۳۷۲ با فیلم آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی) سینما را تجربه کرد؛ و همچنین مدتهاست به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

قبل از ورود به سینما و تلویزیون در زمان دانشجویی در تئاتر دانشجویی شرکت می کرد و اکنون نیز یکی از بازیگران تاتر با سابقه و پرکار محسوب می شود.

او در تئاترهایی چون؛ آهو، اطلسی های لگدمال شده، آواز خان، دیکته، و گیلگمش و مردی به نام دایک و. ..بازی کرده است.

همسر شهرام پوراسد

وی چند سال پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد.

حاصل ازدواج این هنرمند یک دختر است‌.

گویندگی رادیو

پوراسد چندین سال است که به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

دوره های عکاسی حرفه ای

وی توسط پدرش با هنر عکاسی آشنا شد و دوره‌های مختلف عکاسی را درایران و آلمان گذرانید.

بین سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه گروهی عکاسی شرکت کرده‌ است.

دلایل کم کاری شهرام پوراسد

وی مدتی بود که در هیچ سریال و فیلمی دیده نشد و علت این کم کاری این گونه عنوان کرده است : همیشه وسواس در انتخاب نقش را داشته ام و متاسفانه در سال های اخیر هم این قدر کیفیت کارهای پیشنهادی پایین بوده که با هیچ متر و معیاری نمی توانستیم بازی در آنها را قبول کنم.

متاسفانه پیشنهاداتی که برای بازی به من داده می‌شود از کیفیت خوبی در متن برخوردار نبوده و فیلمنامه ضعیفی دارند به اندازه ای که هیچ جذابیتی برایم ندارند.

به عنوان بازیگری که ۲۷ سال است در این عرصه کار می‌کنم در گذشته از ۱۰ متن یا فیلنامه به ۶ مورد آن فکر می‌کردم اما در حال حاضر از ۱۰ فیلمنامه تنها یک مورد شاید کمی جذابیت داشته باشد.

پور اسد ادامه داد : وضعیتی که این روزها بر عرصه بازیگری حاکم شده خرید و فروش نقش برای بازی است. بازی در نقشی به بنده پیشنهاد شد و من فیلمنامه را پذیرفتم اما در بحث مالی به توافق نرسیدیم، بعدها شنیدم بازیگر دیگری برای همان نقش نه تنها پولی نگرفته بلکه پولی هم پرداخت کرده و قرارداد بسته است.

اگر در گذشته روزی یکی دو مورد بدین شکل وجود داشت متاسفانه در حال حاضر این وضعیت با میزان بالا وجود دارد.

بازیگر نقش مهدی در سریال ستایش 3

او به تازگی در سریال ستایش ۳ حضور دارد و در نقش مهدی مظفری پسر خانم مظفری در کنار مهتاج نجومی بازی کرده است.

فیلم‌ های سینمایی با بازی شهرام پوراسد

رنج و سرمستی (۱۳۹۲)کاغذ خروس نشان (۱۳۹۰)منفی هجده (۱۳۸۶)شهرت (۱۳۷۹)فرار بزرگ (۱۳۷۶)لاک‌پشت (۱۳۷۵)شیرین و فرهاد (۱۳۷۴)آخرین شناسایی (۱۳۷۲)

سریال های تلویزیونی با بازی شهرام پوراسد

ستایش (فصل سوم، ۱۳۹۷ سعید سلطانی)شب هزار ویکم (۱۳۸۸)شب می‌گذرد (۱۳۸۷)آهوی ماه نهم (۱۳۸۳)مسافر زمان (۱۳۸۲)آبی مثل دریا (۱۳۸۱)حامی (۱۳۸۱)صدایم کن (۱۳۷۹)گم‌شده (۱۳۷۷)سریال فرار

تله فیلم با بازی شهرام پوراسد

شهر اسفنجی (۱۳۹۰ قاسم آذینی‌فر)

مصاحبه با شهرام پوراسد

یکی دیگر از این بازیگران که این روز‌ها پس از مدتی دوری از قاب تلویزیون با ستایش به این فضا بازگشته، شهرام پور اسد بازیگر نقش مهدی مظفری است که گفت‌وگوی ما با این بازیگر را در ادامه می‌خوانید:

آقای پوراسد قطعا و با حساسیتی که شما دارید، از قبل با قصه سریال «ستایش» آشنا بودید و با آگاهی بازی در این سریال را پذیرفتید ؟

چند قسمت از فصل اول ستایش را دیده بودم، اما متاسفانه فصل دو را ندیده بودم. وقتی نقش مهدی به من پیشنهاد شد با توجه به اینکه از فصل دو شناختی نداشتم با آقای سعید مطبی (نویسنده)، سعید سلطانی (کارگردان)، و آرمان زرین کوب (تهیه کننده) درباره فیلم‌نامه صحبت کردم.

آقای مطلبی بسیار قاطعانه گفتندکه فصل سوم بسیار پر چالش تر و جذابتر از دو فصل قبل نگاشته شده و معتقد بودند حتی از فصل یک پربیننده‌تر خواهد بود. آن زمان که من دعوت شدم فیلم‌نامه به طور کامل آماده نشده بود و سیناپس را خواندم.

بعد که فیلمنامه آماده شد و شروع به خواندن کردم متوجه این جذابیت‌ها شدم و نقش را پذیرفتم. با توجه به اینکه در دنیا سریال‌ها به سمت ساخت فصل‌های بعدی پیش می‌روند به این جهت که در واقع بیننده‌های بالفعل خود را دارند و به طور معمول در فصل‌های بعدی می‌توانند مخاطبین خود را حفظ کنند.

منبع مطلب : www.delgarm.com

شهرام پور اسد در ستایش

آخرین مطالب سایت