30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

سر کتاب انلاین را از این سایت دریافت کنید.

سرکتاب ابجد کبیر

سرکتاب نوعی فال است که بر اساس حروف ابجد کار می کند. اساتید و ستاره شناسان قدیمی اعتقاد داشتن که سرکتاب طالع هر فرد به صورت کلی بیان می کند. سایت فالنامه مجله اینترنتی ساج این امکان را برای شما فراهم کرده که براحتی سرکتاب اینترنتی انجام دهید.

سرکتاب ابجد کبیر

سرکتاب یا طالع ابجدی بر اساس محاسباتی است که در چند صد سال پیش توسط اساتید و ستاره شناسان بوجود آمده. اساتید قدیمی باور داشتن که سرکتاب هرطالع شخص را به طور کلی بیان میکند. در واقع میشه گفت سرکتاب شبیه به یک فال است. مثلا فال ماه تولد که بر اساس ماه تولد هر فردی مواردی کلی در رابطه با خصوصیات آن فرد بیان میکند. با این تفاوت که سرکتاب بر اساس حروف ابجد کار می کند.

این سایت به شما کمک میکند تا بدون اینکه به دعا نویس مراجعه کنید با پرداخت هزینه کم سرکتاب باز کنید.

در صورتی که در گرفتن سرکتاب و یا پرداخت هزینه دچار مشکل شدید حتما به آیدی تلگرام [email protected] پیام ارسال کنید تا مشکل براتون حل کنیم.

برای گرفتن سرکتاب به نکات زیر توجه کنید:

نوع جنسیت,نام و نام مادری فردی که قرار است سرکتاب برایش باز شود را تعیین کنید.

نام و نام مادر حتما باید با حروف فارسی و یا عربی نوشته شوند (در این سرکتاب بر اساس کتب قدیمی حروف گ , پ , چ , ژ به صورت خودکار نادیده گرفته میشود).

پیشوند و پسوند اسامی باید حذف شود. مثلا سید حسن باید به صورت حسن نوشته شود.

اسمای که دارای حروف والی هستند. حرف والی باید حذف شود. مثلا ابوالفضل باید ابولفضل نوشته شود.

اسمای که دارای حمزه آخر هستند, حمزه آخر آنها باید نوشته شود. مثلا نسا باید به صورت نساء نوشته شود.

اسامی که مانند موسی که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می شود. بجای حرف ی از حرف ا استفاده کنید. مثلا موسی باید موسا نوشته شود.

اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. مثلا عبداله باید عبدالله نوشته شود.

پس از پرداخت مبلغ ناچیز ده هزار تومن سرکتاب به همراه مجموعه ای از دعاهای رایگان براتون نمایش داده میشود. توجه کنید اگر برای گرفتن سرکتاب و دعاها سراغ دعانویس بروید مطئمن باشید بعضی از دعا نویسان حداقل چند صد هزار تومن از شما خواهند گرفت. فریب سرکتابهای رایگان هم نخورید چرا که اون افراد غالبا سرکتاب واقعی را به شما نمیگن به دروغ میگن توی سرکتاب تون اومده فلان دعاها را باید تهیه کنید. و این طور شما را ترغیب میکنن تا اون دعا های که اصلا شما بهش نیاز ندارید را چند صد هزار تومن بخرید!

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق تلگرام با آیدی majalesaj اقدام نمایید

بهتره پیش از پرداخت فیلتر شکن یا vpn خود را خاموش کنید

فیلم راهنمای پرداخت و نمایش سرکتاب

منبع مطلب : ketab.yasmagazine.ir

سرکتاب طالع ابجدی – دانلود کتاب

آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

سرکتاب طالع ابجدی

این بخش همان سرکتاب طالع ابجدی شماست که این محاسبات در چند صد سال پیش توسط اساتید پیر و نجوم شناسان محاسبه و با توجه به دانش و تجربه های خود توانستند تا طالع ابجدی هر شخصی را به صورت کلی در اورند که اکثر دعانویسهای این زمونه برای سرکتاب از همین روش دارند استفاده میکنند ولی روش آن به صورت کلی است.یعنی صد در صدی نیست. که مدیریت سایت این اپلای(حمید آذر) فقط به خاطر  رفا حال شما عزیزان در این  سایت به صورت رایگان قرار داده است.

علاوه بر آن یه سری محاسبات دیگری هم صورت گرفته از جمله

محاسبه برج شما , عنصر شما, ستاره شما,روزهای خوش یمن شما, روزهای نحس شما,ماه خوش یمن شما,سنگ مخصوص شما از طریق محاسبه ابجدی,رنگ لباس شما

که همه آنها طبق فرمولهای خاص محاسبه و بدست می آید.

در وارد کردن نام ها موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:ـ حتما در این بخش از نام های شناسنامه ای استفاده کنید.از آوردن نام هوا یا آدم به جای نام شخص مورد نظر خودداری شود.ـ اسامی که دارای حمزه آخر هستند باید حمزه آخر آنها آورده شود مانند نساء، ننویسید نسا بنویسید نساء.ـ اسامی که در آنها حروف والی استفاده شده، از آوردن حروف والی خوداری شود. ننویسید ابوالفضل بنویسید ابولفضل.ـ از آوردن القاب که به عنوان پیشوند و پسوند هستند خوداری شود. مثلا بجای سید علی بنویسید علی.ـ اسامی که مانند موسی که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می شود . ننویسید موسی بنویسید موسا.اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. ننویسید عبداله بنویسید عبدالله.

منبع مطلب : citar.ir

سر کتاب انلاین

آخرین مطالب سایت