30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

بیوگرافی و سرگذشت زهرا امیرابراهیمی + نامزد زهرا امیر ابراهیمی که بود؟ | فیلم زهرا امیر ابراهیمی با شهریار شهامت | با گروه خبری ایران چطور نیوز همراه باشید

 

زر امیرابراهیمی اسم قبلی زهرا امیر ابراهیمی (متولد سال ۱۳۶۰)، بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و عکاس اهل ایران است که پس از حواشی لورفتن فیلم خصوصی او و نامزدش از ایران مهاجرت کرد و در حال حاضر مقیم فرانسه است. زهرا امیر ابراهیمی برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر نقش اول زن فیلم خارجی‌ زبان از جشنواره بین‌المللی فیلم نیس در سال ۲۰۱۸ و همچنین برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره کن ۲۰۲۲ است.

زهرا امیر ابراهیمی که سابقه بازی در فیلم «شیرین» ساخته عباس کیارستمی و سریال «نرگس» به کارگردانی سیروس مقدم را دارد، در سال ۸۵ از ایران مهاجرت کرد.

ماجرای فیلم روابط خصوصی خانم امیرابراهیمی چه بود؟

 

زهرا امیرابراهیمی در سال ۱۳۸۵ درگیر انتشار فیلم خصوصی اش شد. با پخش وسیع این فیلم بر روی اینترنت و سی‌ دی‌های خانگی و شبکه‌های اجتماعی، زهرا امیرابراهیمی در سال ۱۳۸۵ با اشاره به نامزدی پیشینِ خود با مردی که در فیلم حضور داشته، به خبرنگار روزنامه گاردین گفته‌بود: «نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.»

 

اما در نهایت امیرابراهیمی در آذر ۱۳۹۸ پس از ۱۲ سال در گفتگویی تلویزیونی در رابطه با انتشار فیلم خصوصی خود گفت: ابتدا به  دوست پسرم که در این فیلم بوده شک کرده بود، اما یکسال بعد از انتشار فیلم، مشخص شده که فیلم را مجید بهرامی پخش کرده‌ بوده‌ است. او مدعی شد که بهرامی به این اتهام به ۶ ماه و به اتهام کارهای مشابه به ۶ سال حبس محکوم شده‌ است اما پس از دوره‌ای چند ماهه، از زندان آزاد شده‌ است.

 

براساس حکم دادگاه عمومی جزایی تهران به تاریخ اسفند ۱۳۸۶، بهرامی اقرار کرده زمانی که امیرابراهیمی مدتی در منزل خواهر مرد حاضر در فیلم زندگی می‌کرده، در یک مهمانی در آن خانه، بهرامی فایل ویدئو را روی کامپیوتر شخصی امیرابراهیمی پیدا می‌کند، آن را روی یک سی‌دی ذخیره می‌کند و مخفیانه با خود می‌برد!

 

دانلود فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی – کلیک کنید

مجید بهرامی که این خیانت بزرگ را به خانم امیرابراهیمی کرد، در چند سال آخر زندگی‌اش با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۳ درگذشت.

محل زندگی کنونی زهرا امیرابراهیمی کجاست؟

 

امیرابراهیمی پیش از ترک ایران در دو فیلم سینمایی سفر به هیدالو و انتظار بازی کرده‌است. او پس از خروج از ایران، در فرانسه زندگی می کند.

ایران چطور برای این بازیگر توانمند سینما آرزوی موفقیت میکند.

سرگذشت زهرا امیرابراهیمی + نامزد زهرا امیر ابراهیمی که بود؟

آخرین مطالب سایت