30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم را از این سایت دریافت کنید.

نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱

در این مقاله در مورد نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ و زمان و نحوه دریافت نتایج این آزمون ورودی همراه با نکات مهم آزمون ورودی تیزهوشان توضیح داده شده است .

نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزای پایه ششمی که در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردن و در جلسه آزمون حاضر بودن، واسه دیدن نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ باید از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و با کد ملی و رمز عبور همگام وارد پورتال بشن و نتیجه خودشون رو ببینن.

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

نتایج آزمون تیزهوشان برای دانش آموزایی که قصد تحصیل تو این مدارس رو دارن خیلی مهمه و هر سال بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان دغدغه خیلی از دانش آموزا و خانواده هاشون، زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان هستش.

داوطلبا برای ورود به سایت مورد نظر نیازمند کد ملی و رمز همگام هستن و بعد از اون دانش آموزای پایه ششم می تونن از طریق سایت آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 نتایج آزمون خودشون رو ببینن. در این مقاله زمان، نحوه و سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم رو توضیح دادیم تا بدون هیچ مشکلی بتونین وارد سایت بشین و نتیجه تون رو ببینین.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از سال 97 حذف شد و به جای اون آزمون سنجش هوش برگزار شد. نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام میشه. دانش آموزا باید برای دیدن نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به سایت هوش به آدرس hoosh.medu.ir برن و با کد ملی و رمز عبور همگام وارد پورتال بشن و نتیجه خودشون رو ببینن.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 هنوز مشخص نیست. سال قبل نتایج در مرداد ماه اعلام شد که ما هم پیش بینی می کنیم امسال هم در مرداد ماه اعلام بشن. به متقاضیا توصیه می کنیم که برای اطلاعات بیشتر از نتایج سمپاد عضو کانال تلگرام تیزهوشان تحصیلیکو بشن.

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 هنوز اعلام نشده ولی به محض انتشار حتما توی این مقاله اطلاع رسانی می کنیم.

شما می تونین با دانلود نمونه سوالای آزمون تیزهوشان و مقایسه پاسخ سوالا با جواب خودتون، وضعیت خودتون رو بسنجین.

بیشتر بخوانید : دفترچه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در این قسمت راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ رو براتون گذاشتیم تا نتیجه آزمون استعداد های درخشان پایه ششم رو ببینین. وارد سایت ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir بشین و همین طور که در تصویر نشون داده شده، کد ملی و رمز عبور همگام خودتون رو وارد کنین تا وارد پورتال شخصیتون بشین.

نحوه مشاهده نتایج به طور خلاصه :

ورود به سایت hoosh.medu.ir

وارد کردن اطلاعات خواسته شده

دریافت کارنامه

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم :

ورود به سایت hoosh.medu.ir

تو مرحله بعد همین طور که در تصویر زیر می بینین، اطلاعات دانش آموز و وضعیت قبولیش در آزمون مشخص شده. دانش آموزایی که در این آزمون پذیرفته شده باشن در قسمت ” وضعیت قبولی ” پذیرفته شده و تو قست ” محل پذیرش ” اسم مدرسه قبولیشون رو می بینن.

پذیرفته شده ها باید به همراه مدارک به مدرسه قبولی مراجعه کنن و ثبت نامشون رو انجام بدن. واسه اونایی که قبول نشدن و در قسمت ” وضعیت قبولی ” مردود نوشته شده که می تونن کارنامه خودشون رو ببینن که در اون تعداد درست و غلط و نمره آخرین نفر قبولی نوشته شده. همچنین امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان هم از طریق همین پورتال واسه این دانش آموزا محیا شده.

بیشتر بخوانید : اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

مشاوره نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

می دونیم که قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان آرزوی خیلی از دانش آموزای پایه ششمه و همچنین خانواده های زیادی هستن که اصرار دارن که فرزندشون در مدارس تیزهوشان درس بخونه. اما باید بگیم که با توجه به این که رقابت خیلی زیاد و متاسفانه ظرفیت این مدارس خیلی کمه، دانش آموزای زیادی شانس قبولی ندارن و خیلی از داوطلبا متاسفانه در این رقابت سنگین برنده نمیشن.

اما آیا اگه دانش آموزی در این آزمون قبول نشه باهوش نیس؟ دیگه نمی تونه موفق بشه؟ و فقط از طریق تیزهوشان می تونست موفق بشه و در مدارس دیگه هیچ رشدی نداره ؟ باید در جواب بگیم که واسه موفق شدن هزار و یه راه وجود داره که تیزهوشان می تونه فقط یکی از این راه ها باشه و هستن دانش آموزایی که حتی با ورود به این مدارس به جای رشد تحصیلی دچار افت شدید میشن. پس قبول نشدن در آزمون مدارس تیزهوشان، آخر دنیا نیس!!!

منبع مطلب : www.tahsilico.com

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401

در این مقاله به بررسی زمان، سایت و نحوه مشاهده نتایج آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 hoosh.medu.ir برای داوطلبان پایه ششم به هفتم این آزمون ورودی می پردازیم .

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم۱۴۰۱ ۱۴۰۲ از طریق سامانه اعلام نتیجه این آزمون در آدرس hoosh.medu.ir انجام می پذیرد. برای وارد شدن به سایت اعلام نتایج باید داوطلبان رمز عبور همگام خود را از مدرسه محل تحصیل خود دریافت نمایند و سپس وارد پورتال دانش آموزی خود شوند.

برای مشاوره دریافت نتایج آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

برای مشاوره دریافت نتایج آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 شرکت کرده اند پس از آزمون بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون ورودی هستند. پس از اعلام نتایج این دانش آموزان بعد از مشاهده نتیجه خود اقدام به ثبت نام درمدارس تیزهوشان در صورت قبولی و یا ثبت نام در مدارس دیگر در صورت رد قبولی خود می کنند.

در صورتی که دانش آموزانی نسبت به نتیجه دریافت خود معترض باشند می توانند در مهلت اعلام شده پس از اعلام نتایج برای ثبت اعتراض خود در سامانه اقدام کرده و منتظر پاسخ نهایی و نتیجه اعتراض خود بمانند. در این مقاله قصد داریم راهنمای تصویری دریافت نتایج آزمون ورودی تیزهوشان را برای داوطلبان ششم به هفتم این مدارس، به طور کامل توضیح دهیم.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402، باید در زمان مقرر به سامانه ثبت نام آزمون مدارس استعداد های درخشان به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه کرده و نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 را مشاهده نمایند.

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 حداکثر تا 15 شهریور ماه اعلام می شود.

برای اطلاع دقیق از جزئیات نتایج آزمون های تیزهوشان و کسب اخبار و اطلاعات مربوط به آن می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون نهم به دهم تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

با توجه به اهمیت بالای موضوع اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و همچنین راهنمایی دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402​ برای مشاهده نتایج آزمون در این بخش تمامی مراحل نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ را به صورت ساده و خلاصه عنوان کرده ایم :

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

مراجعه به سایت hoosh.medu.ir همچنین از سایت azmoon.medu.ir هم امکان مشاهده نتایج وجود دارد.

وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام

ورود به پورتال دانش آموزی خود

مشاهده اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

برای کسب اطلاعات درباره چگونگی اعتراض به نتیجه خود در آزمون مدارس تیزهوشان و نحوه ارسال اعتراض می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

برای راهنمایی بهتر متقاضیان جهت مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در این بخش به شرح و بررسی راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 پرداخته ایم:

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

ابتدا باید به سایت اعلام نتایج hoosh.medu.ir مراجعه کنید و سپس همانطور که در تصویر نشان داده شده، کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنید تا به پورتال دانش آموزی خود دسترسی یابید.

در این قسمت نقش و نام سازمان را مشخص کنید.

در مرحله بعد اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک ” دریافت کارنامه ” قابل مشاهده است.

دانش آموزانی که قصد دریافت اطلاعات و جزئیات مربوط به قبولی در تیزهوشان و یا کارنامه این آزمون را دارند می توانند به مقاله ارائه شده در این بخش مراجعه نمایند.

در ادامه بخوانید: کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم

برای اطلاع به موقع از زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرام تیزهوشان و یا صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا را دنبال نمایید . همچنین برای پاسخ به سوالات خود پیرامون نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

آخرین مطالب سایت