30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

سامانه استعدادهای درخشان پایه هفتم را از این سایت دریافت کنید.

سامانه تیزهوشان

در این مطلب در خصوص سایت تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir و نحوه ورود به سامانه تیزهوشان صحبت کرده ایم.

ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

اگر در مورد سایت سامانه تیزهوشان سوالی دارید

اگر در مورد سایت سامانه تیزهوشان سوالی دارید

عناوین اصلی این مقاله:

مقدمه

آشنایی با سایت سامانه تیزهوشان

نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

امکانات سایت تیزهوشان

راهنمای کار با سامانه تیزهوشان

نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

قبل از آنکه به معرفی سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir بپردازیم، باید بگوییم که مدارس تیزهوشان  یکی از بهترین مدارس داخل کشور ایران می باشند. افرادی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان را دارند، در صورتی می توانند به این مدارس وارد شوند که در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کنند. آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان در دو مقطع هفتم و دهم برگزار می شود؛ بنابراین، افرادی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان و آزمون های ورودی آن را دارند، می بایست ابتدا به سامانه تیزهوشان مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و سپس، در روز برگزاری آزمون به محل برگزاری آزمون مراجعه کنند و در آزمون ورودی تیزهوشان شرکت کنند. در این مقاله قصد داریم مراحل ورود به سایت تیزهوشان و امکانات این سایت را برای شما ذکر کنیم تا دانش آموزان عزیز هیچ ابهامی در رابطه با سایت مدرسه تیزهوشان نداشته باشند.

ورود به سایت اصلی تیزهوشان

آشنایی با سایت سامانه تیزهوشان

همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان جزء بهترین مدارس کشور می باشند که یک فضای رقابتی مناسبی را بین دانش آموزان ایجاد کرده اند. به همین دلیل افرادی زیادی قصد دارند که در مدرسه های تیزهوشان یا همان سمپاد ثبت نام کنند. همه دانش آموزان تیزهوشانی و غیر تیزهوشانی می توانند با ورود به سایت تیزهوشان ، تمامی اطلاعیه های مربوط به مدارس تیزهوشان را مشاهده کنند.

با توجه به اینکه مدارس تیزهوشان دارای آزمون های ورودی هستند و افراد می بایست برای ورود به این مدارس به سایت تیزهوشان به آدرس اینترنتی  azmoon.medu.ir مراجعه کنند و مراحل ورود به سایت تیزهوشان را انجام دهند. به همین خاطر بسیار مهم است که افراد در زمان ثبت نام آزمون های ورودی تیزهوشان به سامانه تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که ثبت نام پایه هفتم و دهم تیزهوشان از طریق ورود به سایت تیزهوشان انجام می شود که در ادامه نحوه ورود به سایت تیزهوشان را ذکر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون تیزهوشان

به کانال تلگرام ما بپیوندید

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir

آشنایی با نحوه ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir برای دانش آموزان یا والدینی که قصد ثبت نام در آزمون های ورودی تیزهوشان در دو پایه دهم و هفتم را دارند، امری اجباری است. بنابراین، در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به سایت تیزهوشان آشنا کنیم. برای ورود به سایت تیزهوشان می توانید طبق مراحل ذکر شده پیش بروید:

۱ابتدا یکی از مرورگرهای گوشی همراه خود یا لپ تاپ خودتان را باز کنید.

۲حال در فیلد جستجوی گوگل عبارت « سایت تیزهوشان » را جستجو کنید. می توانید به صورت مستقیم در گوگل آدرس سامانه تیزهوشان azmoon.medu.ir را وارد کنید و به صورت مستقیم به سایت وارد شوید.

۳اولین سایتی که گوگل به عنوان سایت تیزهوشان جستجو می کند، همان سایت مورد نظر است. روی آن کلیک کنید تا وارد سایت تیزهوشان شوید.

۴حال، دو گزینه پیش رو دارید که برای هر یک از دانش آموزان پایه هفتم سمپادی و پایه دهم مورد استفاده قرار می گیرد.

قسمت اول سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir ؛ سمپاد پایه هفتم

دانش آموزان پایه ششمی که قصد دریافت امکانات مربوط به پایه هفتم مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست ابتدا به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند و با کلیک کردن بر روی گزینه سمپاد پایه هفتم به این سامانه وارد شوند. لازم به ذکر است که با کلیک کردن بر روی سایت سمپاد پایه هفتم شما به سایت هوش به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir وارد می شوید. این سایت، سایت ثبت نامی آزمون ورودی تیزهوشان می باشد.

برای ورود به سایت تیزهوشان ، افراد می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند. رمز عبور سامانه هوش تیزهوشان، همان رمز همگام مدارس می باشد.

قسمت دوم سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir ؛ سمپاد پایه دهم

این سایت مختص دانش آموزانی است که قصد استفاده از امکانات مربوط به مدارس تیزهوشان پایه دهم را دارند. بنابراین، این دسته از دانش آموزان می بایست به سایت تیزهوشان پایه دهم وارد شوند و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سامانه تیزهوشان وارد شوند. دقت کنید که برای ورود به سایت ثبت نامی آزمون تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir ، رمز عبور همگام خود را وارد نمایند.

نکته : در صورتی که دانش آموزان رمز عبور همگام خود را فراموش کرده اند، برای ورود به سایت تیزهوشان می بایست بر روی گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام، کلیک کنند و مراحل بازیابی رمز عبور همگام خود را انجام دهند. بدیهی است که بدون داشتن رمز عبور همگام و نام کاربری امکان ورود به سایت همگام وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: ثبت نام نمونه دولتی

امکانات سایت تیزهوشان

به طور کلی سامانه تیزهوشان ، امکانات مربوط به این مدارس را ارائه می دهد؛ اما با توجه به اینکه سامانه تیزهوشان برای هر یک از پایه های دهم و هفتم متفاوت است، امکانات هر یک از این سامانه ها را به صورت مجزا ذکر خواهیم کرد.

امکانات سایت تیزهوشان پایه هفتم

افرادی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم را دارند، می بایست برای ثبت نام به سایت تیزهوشان پایه هفتم به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir وارد شوند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

این مقاله درباره سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم hoosh.medu.ir در سال تحصیلی 1401 – 1402 و در مورد نحوه استفاده از آن و ثبت اطلاعات شخصی نوشته شده است.

سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

دانش آموزان مستعد و علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، هر ساله به صورت اینترنتی در سایت مدارس تیزهوشان با پر کردن فرم و پرداخت هزینه ثبت نام، در آزمون ورودی این مدارس شرکت می نمایند. شرکت کنندگان پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج، با کد ملی و رمز عبور همگام خود نتایج خود را مشاهده خواهند کرد.

برای مشاوره سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

برای مشاوره سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

مرکز ملی استعداد های درخشان برای پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم آزمون سنجش و هوش برگزار می کند، به همین دلیل دانش آموزان باید قبل از هر چیزی در صورت داشتن شرایط لازم آزمون ورودی این مدارس، در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 – 1402​ اقدام به ثبت نام نماید.

ارسال درست و صحیح مشخصات دانش آموزان بسیار اهمیت داشته و تاثیر آن در آزمون آنها بسیار زیاد است. به همین دلیل لازم است که دقت بالا برای پر کردن فرم های ثبت نام به کار برد. در این مقاله به بررسی اطلاعات موجود در سایت hoosh.medu.ir و مراحل ثبت نام در این سایت می پردازیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

دانش آموزان با به خاطر داشتن کد ملی خود و رمز عبور همگام خود می توانند وارد سامانه hoosh.medu.ir شده و علاوه بر ثبت نام و مشاهده نتایج خود از امکانات دیگر سایت مانند اطلاعیه ها و اخبار های مرتبط با آزمون تیزهوشان استفاده کنند.

از جمله مطالب مفید در سایت استعدادهای درخشان ششم به هفتم، زمان فعال شدن لینک ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، دفترچه راهنمای ثبت نام، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان و پاسخنامه آزمون تیزهوشان سال گذشته و … می باشد که هر سال به روز رسانی خواهند شد.

دانش آموزان با استفاده از این اطلاعیه ها باید در زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در صورت داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون، از طریق سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 وارد پنل شخصی خود شده و شروع به ثبت نام نمایند.

بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

دانش آموزان داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان بعد از اطمینان از داشتن شرایط لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 – 1402، باید ثبت نام خود را تکمیل نمایند. ثبت نام در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل دو مرحله می باشد که در ذیل هر این دو مرحله توضیح داده شده است :

مرحله اول

مرحله اول در ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ تکمیل فرم پیش ثبت نام می باشد که دانش آموز با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه سنجش و هوش ششم به هفتم hoosh.medu.ir شود.

فرم پیش ثبت نام خود که شامل اطلاعات شخصی دانش آموز مثل نام، نام خانوادگی، نام پدر، نام پدربزرگ پدری، آدرس محل سکونت دانش آموز، کد ملی پدر دانش آموز و انتخاب مدرسه تیزهوشان می باشد که دانش آموزان می توانند در صورت وجود تعدد مدارس تیزهوشان در شهرستان خود، سه مدرسه به ترتیب اولویت را انتخاب نمایند.

حتما بخوانید: نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

مرحله دوم

در این مرحله داوطلبان باید از طریق لینک پرداخت هزینه که در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402​ فعال می شود هزینه ثبت نام درآزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ را پرداخت نمایند.

گاهی لینک پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم دیرتر روی سامانه ثبت نام سنجش و هوش بارگزاری می شود و یا حتی دچار مشکلاتی می شود که ممکن است بلافاصله پس از تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام در مرحله اول امکان پرداخت هزینه برای دانش آموزان فراهم نشود.

داوطلبان باید این آگاهی را داشته باشند که اگر پرداخت هزینه خود را انجام ندادند، ثبت نام آن ها هنوز تکمیل نشده است و باید به محض فعال شدن لینک پرداخت هزینه سریعا هزینه خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان موجود است، پرداخت نمایند.

بیشتر بخوانید: هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ باید در سایت hoosh.medu.ir ثبت نام خود را انجام دهند. سامانه مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مطالب مفیدی برای داوطلبان می باشد که این مطالب که در قالب اطلاعیه در سایت بارگزاری شده اند.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

سامانه استعدادهای درخشان پایه هفتم

آخرین مطالب سایت