30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

زمان قرعه کشی لیگ برتر بیست و دوم را از این سایت دریافت کنید.

قرعه کشی لیگ برتر ؛ چه زمانی قرعه کشی لیگ ایران انجام خواهد شد؟

آیا زمان قرعه کشی لیگ برتر مشخص شد؟ چه زمانی قرعه کشی لیگ انجام خواهد شد؟ در ادامه مطلب لیگ برتر قرعه کشی همراه فیگار باشید.

قرعه کشی لیگ برتر ؛ چه زمانی قرعه کشی لیگ ایران انجام خواهد شد؟

۱۰ تیر ۱۴۰۱ – ۱۹:۰۱ پارسا عباسی

آیا زمان قرعه کشی لیگ برتر مشخص شد؟ چه زمانی قرعه کشی لیگ انجام خواهد شد؟ در ادامه مطلب لیگ برتر قرعه کشی همراه فیگار باشید.

زمان برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ بیست و دوم اعلام شد. با اعلام سهیل مهدی قرار است هفته آینده زمان قرعه کشی لیگ مشخص می شود.

قرعه کشی لیگ برتر

چه زمانی قرعه کشی لیگ انجام خواهد شد؟

قرعه کشی لیگ, لیگ برتر قرعه کشی

براساس اعلام این مدیر سازمان لیگ قرار است پس از برگزاری جلسه ای مهم زمان دقیق قرعه کشی لیگ ایران در دوره بیست و دوم اعلام شود. با توجه به در پیش بودن رقابت های جام جهانی مقرر شده نیم فصل اول لیگ برتر با برنامه ای فشرده برگزار شود تا بازی های لیگ برتر در دور رفت تا قبل از جام جهانی به پایان برسد. به گفته مسئول برگزاری مسابقات، لیگ بیست و دوم در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ شروع خواهد شد که بعد از ایام تاسوعا و عاشورا است.

چه زمانی قرعه کشی لیگ انجام خواهد شد؟

قرعه کشی لیگ, لیگ برتر قرعه کشی

سهیل مهدی همچنین گفت: سعی می کنیم لیگ را با سوپرجام آغاز کنیم؛ قرعه کشی را هم ابتدا باید برنامه زمانبندی لیگ را قطعی و بعد برای قرعه کشی اقدام کنیم. تمام فشار ما این است که نیم فصل مصادف با جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار دنباله فیلم جوکربهاره رهنما در کربلاانتقاد شجاعی مهر از نوید محمد زاده رقم قرداد فرهاد مجیدی در اتحاد کلباپخش آهنگ سیب سیمین غانم در کنفرانس اپل

از همراهی شما تا انتهای نوشتار قرعه کشی لیگ برتر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

منبع مطلب : figar.ir

دوم مرداد زمان قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر

پایگاه خبری فوتبالی- با اعلام مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال، زمان قرعه‌کشی لیگ بیست و دومم مشخص شد.به گزارش فوتبالی، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت‌وگویی رادیویی زمان برگزاری قرعه‌کشی بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال باش,سهیل مهدی,سازمان لیگ,لیگ بیست و دوم

دوم مرداد زمان قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر

پایگاه خبری فوتبالی- با اعلام مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال، زمان قرعه‌کشی لیگ بیست و دومم مشخص شد.

به گزارش فوتبالی، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت‌وگویی رادیویی زمان برگزاری قرعه‌کشی بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را اعلام کرد که بر این اساس، مراسم قرعه‌کشی روز یکشنبه دوم مرداد ماه برگزار خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال ایران از ۲۱ مرداد ماه آغاز می‌شود.

7777

منبع مطلب : footballi.net

زمان قرعه کشی لیگ برتر بیست و دوم

آخرین مطالب سایت