30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

زمان برگزاری جام جهانی والیبال ۲۰۲۲ | تاریخ مسابقات قهرمانی جهان والیبال و مسابقات جهانی والیبال 2022 کی است کی شروع میشود بازی بعدی تیم ملی ایران چه تاریخ است در ادامه مطلب.

مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2022 از جمعه 4  تا یک‌شنبه 20 شهریور 1401 در 10 شهر روسیه انجام خواهد شد . مراسم قرعه کشی والیبال قهرمانی جهان 2022 روسیه برگزار شد و ایران حریفان خود را شناخت. تیم ملی ایران با قهرمانی در آسیا جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده بود و حالا قریب به یک سال فرصت دارد با کادر فنی ایرانی خود ملی پوشان را آماده این مسابقات حساس و مهیج کند. دو تیم پیش از همه تیم‌ها مجوز قطعی حضور در این مسابقات را داشتند که یکی از آنها روسیه به عنوان میزبان رقابت‌ها بود و تیم والیبال لهستان نیز که قهرمان سال 2018 شده بود دیگر تیمی بود که سهمیه قطعی حضور در مسابقات والیبال قهرمانی جهان روسیه را کسب کرده بود.

 

تیم ملی ایران که چندی پیش در مسابقات قهرمانی آسیا به مقام نخست رسیده بود مقتدرانه جواز حضور در این رقابت‌ها را پیدا کرد و امیدوار است در سال 2022 با بهروز عطایی نتایج به مراتب بهتری از امسال کسب کند. . این مسابقات در شش گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری جام جهانی والیبال ۲۰۲۲ | تاریخ مسابقات قهرمانی جهان والیبال

آخرین مطالب سایت