30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

زمان اعلام نتایج کنکور 1400 تجربی را از این سایت دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله هیوا زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری در سال تحصیلی ۱۴۰۱ اعلام شده و به زمان اعلام نتایج اولیه به همراه نتایج نهایی کنکور سراسری پرداخته شده است.

زمان اعلام نتایج کنکور

نتایج کنکور سراسری طی دو مرحله اولیه و نهایی از طریق سایت sanjesh.org اعلام می شود. افرادی که در کنکور سراسری شرکت کردند، زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱ با داشتن اطلاعات ثبت نامی خود می توانند نسبت به مشاهده جواب خود اقدام نمایند. زمان اعلام نتایج اولیه کنکور در اواسط مرداد ماه می باشد.

برای مشاوره زمان اعلام نتایج کنکور سراسری

برای مشاوره زمان اعلام نتایج کنکور سراسری

کنکور 1401، در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در 4 روز متوالی برگزار شد. نتایج این آزمون برای تمامی گروه های آزمایشی طی دو مرحله مختلف تحت عنوان جواب اولیه و جواب نهایی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 در اواسط مرداد ماه اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱ معمولا در دهه اول مرداد ماه در نظر گرفته می شود. کارنامه ای که در این تاریخ منتشر می شود حاوی اطلاعات ثبت نامی، درصد دروس امتحانی و رتبه و تراز اکتسابی داوطلب می باشد. هر داوطلب پس از بررسی کارنامه کنکور سراسری خود وارد مرحله دوم که مرحله سرنوشت ساز انتخاب رشته کنکور سراسری است، می شود. پس از اتمام این مرحله داوطلبان شاهد اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری خواهند بود که معمولا در شهریور یا اوایل مهر ماه صورت می گیرد.

با توجه به اهمیت اطلاع از زمان های اعلام نتایج هر یک از مراحل مذکور جهت مشاهده جواب کنکور و اقدام برای مراحل بعدی، در این مقاله به پاسخ این سوال داوطلبان “جواب کنکور 1401 کی میاد پرداخته شده است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از زمان مشاهده نتیجه کنکور ۱۴۰۱ مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱

معمولا یک ماه پس از برگزاری کنکور سراسری یعنی مرداد ماه، تمامی داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند، می توانند با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کارنامه اولیه کنکور سراسری خود را دریافت نمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1401 معمولا در مرداد ماه انجام می شود. داوطلبان می توانند در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1401 با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org از نتیجه خود مطلع شوند. همچنین توصیه می کنیم حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید تا از تمامی اخبار مربوط به این حوزه مطلع گردید.زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1401، در اواسط مرداد ماه اعلام می شود.

متقاضیانی که در آزمون رقابتی دانشگاه های سراسری شرکت کردند، باید منتظر دریافت اعلام نتایج اولیه کنکور 1401 باشند. بنابراین این داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از زمان و نحوه دریافت اعلام نتایج اولیه کنکور مطلع گردند.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج اولیه کنکور

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱

آن دسته از داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه کنکور 1401، مجاز به انتخاب رشته در یکی از دوره های سراسری (روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی، پیام نور و مجازی ) شدند، در صورتی که تا پایان مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری، اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود کردند، اکنون منتظر مرحله اعلام نتایج نهایی این ماراتن هستند تا از نتیجه قبولی یا عدم قبولی خود در کد رشته محل های انتخابی مطلع شوند.

سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب رشته تمامی داوطلبان، نتایج این آزمون را در سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند. نتایج نهایی یا نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری، معمولا تا اوایل مهر ماه به داوطلبان اطلاع رسانی می گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 1401 در نیمه دوم شهریور ماه می باشد.

داوطلبان می توانند از طریق مقاله زیر اطلاعات زیادی در باره نتایج نهایی کنکور سراسری به دست بیاورند. بنابراین پیشنهاد میکنیم روی لینک زیر کلیک کرده و مراحل دریافت نتایج نهایی را آموزش ببینید.

بیشتر بخوانید: نتایج نهایی کنکور

داوطلبانی که پس از مطالعه این مقاله، برای مشاهده نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ دچار مشکل می شوند، می توانند با استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با مجموعه مشاوره تحصیلی هیوا در تماس بوده و تمامی سوالات و ابهامات خود در خصوص زمان اعلام نتایج کنکور 1401 را از کازشناسان مجرب مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسند و حتی تمامی امور مربوط به دریافت کارنامه و انتخاب رشته خود را به این کارشناسان بسپارند.

سوالات متداول

1- ✔️ نتایج اولیه کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

✔️ این نتایج برای کلیه دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه و در مرداد ماه منتشر می شود که به محض اعلام تاریخ دقیق، این مقاله به روز رسانی می گردد.

2- ✔️ نتایج نهایی کنکور سراسری از چه طریقی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد؟

✔️ این نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش منتشر می گردد که آدرس دقیق آن در متن مقاله گفته شده است.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد + لینک مشاهده نتایج

نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

۴ مهر ۱۴۰۰ – ۰۱:۰۳

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد + لینک مشاهده نتایج

نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش، نتایج نهایی آزمون سراسری امروز _یک‌شنبه ۴ مهرماه_ اعلام شد.

نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ دوشنبه _۱۱ مردادماه_ اعلام و انتخاب رشته داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول کنکور از پنجشنبه _۱۴ مردادماه_ آغاز شد و روز پنجشنبه _۲۱ مردادماه_ به پایان رسید.

لینک مشاهده نتایج

بر اساس اعلام سازمان سنجش تعداد یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۷۰۸ نفر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت نام کردند که از این تعداد داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری یک میلیون و ۱۸۴ هزار و ۱۳۰ نفر در جلسه آزمون حاضر شدند و در نهایت یک میلیون و ۹۲ هزار نفر نیز در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شدند.

بیشتر بخوانید: نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اعلام شد + لینک مشاهده نتایج

در کنکور ۱۴۰۰ تعداد ۶۶۲ هزار و ۱۱۴ داوطلب زن و ۴۴۹ هزار و ۷۰۴ داوطلب مرد ثبت نام کردند که برای آنها با احتساب گروه آزمایشی دوم برخی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ کارت ورود به جلسه صادر شد.

در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۱۴۲ هزار و ۶۲ کارت ورود به جلسه صادر شد که ۵۰ هزار و ۵۵۷ کارت برای زنان و مابقی کارت‌ها برای داوطلبان مرد صادر شد. این آزمون پنجشنبه شد.

در گروه آزمایشی علوم انسانی ۳۷۰ هزار و ۱۱۲ کارت ورود به جلسه صادر شد که از این تعداد ۲۱۹ هزار و ۹۵ کارت برای زنان و مابقی به مردان اختصاص یافت و آزمون این گروه آزمایشی صبح روز پنجشنبه ۱۰ تیر برگزار شد.

برای گروه آزمایشی هنر نیز ۱۲۵ هزار و ۱۲۱ کارت صادر شد که ۸۷ هزار و ۳۲۶ کارت برای زنان و ۳۷ هزار و ۷۹۵ کارت برای مردان بود و این آزمون صبح روز چهارشنبه ۹ تیر برگزار شد.

بیشترین داوطلبان کنکور در گروه آزمایشی تجربی قرار دارند. در این گروه نیز ۵۵۴ هزار و ۸۶۰ کارت صادر شد که ۳۵۷ هزار و ۹۷۵ داوطلب زن و ۱۹۶ هزار و ۸۸۵ داوطلب نیز مرد بودند و این آزمون صبح روز جمعه ۱۱ تیر در حوزه‌های امتحانی برگزار شد.

تعداد کارت‌های ورود به جلسه گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز ۱۷۵ هزار و ۷۷۶ کارت بود که زنان با دریافت ۱۱۳ هزار و ۵۹۹ کارت بیشترین داوطلبان این گروه آزمایشی بودند. این آزمون صبح روز شنبه به عنوان آخرین آزمون فرایند برگزاری کنکور ۱۴۰۰ بود.

برای مشاهده اعلام نتایج می‌توانید اینجا کلیک کنید.

کد خبر 523797

برچسب‌ها

کنکور ۱۴۰۰

اعلام نتایج کنکور 1400

جدول زمان بندی کنکور 1400

زمان انتخاب رشته کنکور 1400

ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۰

تخمین رتبه کنکور 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400

زمان اعلام نتایج کنکور 1400

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ۱۴۰۰

اولین کنکور ۱۴۰۰

تاریخ کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجش

دانشگاه احتمالی براساس رشته و رتبه کنکور 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ تجربی

تمهیدات کنکور 1400

دانشگاه احتمالی براساس رتبه و رشته کنکور 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰

رتبه احتمالی براساس دانشگاه و رشته کنکور 1400

رتبه احتمالی براساس رشته و دانشگاه کنکور 1400

نتایج کنکور ۱۴۰۰ کی اعلام میشه

درصد احتمالی براساس رتبه کنکور 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 ریاضی

دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 سازمان سنجش

رتبه احتمالی براساس درصد کنکور 1400

رشته احتمالی براساس دانشگاه و رتبه کنکور 1400

رشته احتمالی براساس رتبه و دانشگاه کنکور 1400

رشته احتمالی سازمان سنجش کنکور 1400

نتایج کنکور ۱۴۰۰ انسانی

سازمان سنجش اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰

سایت سنجش اعلام نتایج کنکور 1400

نتایج کنکور 1400 کی اعلام میشود

نتایج کنکور ۱۴۰۰ تجربی

سایت سازمان سنجش کنکور ۱۴۰۰

سایت نتایج کنکور ۱۴۰۰

نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰

سایت اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰

نتایج کنکور ۱۴۰۰ سایت سنجش

سایت سنجش کنکور ۱۴۰۰

sanjesh.org 1400 اعلام نتایج

زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰ سایت سنجش

مشاهده نتایج کنکور ۹۹ ارشد

سازمان سنجش اعلام نتایج کنکور ۹۹

تاریخ اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰

سایت سنجش کنکور

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹

زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰ تجربی

Sanjesh org اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰

نتایج کنکور ۱۴۰۰ تجربی سنجش

مشاهده نتایج کنکور ۱۴۰۰

جواب کنکور تجربی ۱۴۰۰

تبلیغات متنی

فروش تتر

قیمت لحظه ای بیت کوین

مداحی و نوحه قیمت نبشی سفارش آنلاین شیرینی

وکلای دیوان:گروه وکلای تخصصی دیوان عدالت اداری

قیمت روز گوشی

طراحی سایت در اصفهان

تور اتاق فرار لایت فارکس خرید بیت کوین اجاره ویلا رامسر دانلود آهنگ جدید نرم افزار حسابداری جک پارکینگی سیماران بلیط هواپیما دبی آهنگ‌های جدید رزرو هتل دانلود فیلم آهنگ شاد دانلود آهنگ تور استانبول

بلیط هواپیما الی گشت

نظر شما

نظر شما نظرات

نظرات منتشر شده: 43 نظرات در صف انتشار: 10 نظرات غیرقابل انتشار: 20

خسته ۰۱:۱۸ – ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

27 10 پاسخ پس چرا این جوریه؟

FA^ ۰۱:۳۵ – ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

50 10 پاسخ قبولی همه صلوات 🙂 ۰۳:۲۴ – ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ 68 25 پاسخ

لعنت به کسانی که کنکور روواسه بچه های مردم گذاشتن بچه من تمام دوران دبیرستان معدل ۲۰ ومعدل دیپلم ۱۹.۸۰حالا حقشه که به خاطر بیعدالت کنکورتون قبول نشه لعنت به بیعدالتی

علی ۰۸:۲۸ – ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

42 3

سلام اولیای عزیز… به بچه تون بگید که ارزشش به نمره ۲۰ و قبولی تو کنکور نیست، بخدا شعار نیست مگه غیر اینه؟ بهش بگید که ارزش خودشو تا حد کنکور پایین نیاره…منم مثل بچه شما بودم تو نمره ها…دوتا کنکور دادم هیچی نشد، برای بار سوم کنکور دادم و به فرهنگیان رشته مورد علاقم رسیدم، خواهشا فشار روانی قبول نشدن رو از رو دوشش بردارین تا بتونه آزادانه رو به جلو در مسیر و سرنوشت زندگی خودش قدم برداره…فقط نزارین حس ناامیدی وجودش رو پر کنه که وجود آدما مخصوصا جوونا خیلی با ارزشه

منبع مطلب : www.imna.ir

زمان اعلام نتایج کنکور 1400 تجربی

آخرین مطالب سایت