30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

ریاضی کلاس دوم ابتدایی را از این سایت دریافت کنید.

ریاضی دوم

در این مقاله لینک دانلود فایل کتاب درس ریاضی ​پایه دوم ابتدایی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ را برای دانش آموزان و مشاوره نحوه صحیح مطالعه آن ارائه شده است.

دانلود کتاب درس ریاضی پایه دوم

دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب درس ریاضی ​دوم ابتدایی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ علاوه بر مطلع شدن از محتویات این کتاب و تغییرات نسبت به سال گذشته، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند.

برای مشاوره نحوه مطالعه درس ریاضی پایه دوم ابتدایی 1400 – 1401

برای مشاوره نحوه مطالعه درس ریاضی پایه دوم ابتدایی 1400 – 1401

بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب ، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند . لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند.

هم اکنون نسخه الکترونیکی کتاب ریاضی دوم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱  منتشر شده است. در ادامه مقاله لینک دریافت کتاب درسی به صورت رایگان ارائه شده است.

والدین و دانش آموزان پایه دوم ابتدایی سال تحصیلی 1400 – 1401 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی ریاضی دوم ابتدایی و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند.

همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان دوم ابتدایی در امتحانات دی ماه و خرداد ماه، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان دوم ابتدایی شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس ریاضی ​پایه دوم ابتدایی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است .

دانلود کتاب درس ریاضی پایه دوم ابتدایی 1400 – 1401

جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه دوم ابتدایی با محتوای کتاب درس ریاضی ​پایه دوم ابتدایی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم.

دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب ریاضی را به صورت رایگان دریافت نموده و از مطالب و محتویات موجود در آن بهره مند شوند.

دانلود کتاب ریاضی ​دوم 1400 – 1401

ریاضی ​دوم حجم فایل: 10MB

منبع: مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش

دانلود فایل

برای دسترسی به سایر کتاب های درسی 1400 – 1401 پایه دوم و دانلود رایگان نسخه الکترونیکی آن ها می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: دانلود کتاب های درسی پایه دوم

نحوه مطالعه کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی 1400 – 1401

برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب ریاضی ​​پایه دوم ابتدایی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید . بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی 1400 – 1401 بپردازیم .

فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته

خواندن کتاب ریاضی ​پایه دوم ابتدایی می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود. بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید. همچنین می توانید در کنار مطالعه دروس به مطالعه نمونه سوالات امتحان ریاضی دوم نیز بپردازند.

استراحت فراموش نشود

ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت ، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود. تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند.

پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب ریاضی ​پایه دوم رشته تجربی را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید.

اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت

ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی ، عصبانیت و احساسات منفی دیگر ، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند. بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است، سمت یادگیری مباحث جدید کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی نروید.

مرور درس ها در همان روز یادگیری

نکات مهم کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی را که یاد گرفته اید در همان روز مرور کنید و نگذارید مدتی از زمان یادگیری شما بگذرد چرا که خیلی از مباحثی که یاد گرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده و با مرور نکردن در همان روز، به کل از یادتان خواهد رفت. درکنار این مرور می توانید گام به گام ریاضی دوم را نیز دریافت کرده و راه های حل ارائه شده در آن را بررسی نمایید.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

تمامی مطالب ( ریاضی دوم دبستان )

دانلود کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایینمونه سوالات ریاضی دوم نوبت اولنمونه سوالات ریاضی دوم نوبت دوم فصل های ریاضی دوم ابتدایی فصل اول: عدد و رقم فصل دوم: جمع و تفریق اعداد دو رقمی فصل سوم: اشکال هندسی فصل چهارم: عددهای سه رقمی فصل پنجم: اندازه گیری فصل ششم: جمع و تفریق اعداد سه رقمی فصل هفتم: کسر و احتمال فصل هشتم: آمار و نمودار همچنین شما میتوانید بقیه مطالب مربوط به درس ریاضی پایه دوم ابتدایی را در زیر مشاهده کنید.

خانه ابتدایی دوم ابتدایی ریاضی دوم

دانلود کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی

نمونه سوالات ریاضی دوم نوبت اولنمونه سوالات ریاضی دوم نوبت دوم

فصل های ریاضی دوم ابتدایی

فصل اول: عدد و رقمفصل دوم: جمع و تفریق اعداد دو رقمیفصل سوم: اشکال هندسیفصل چهارم: عددهای سه رقمیفصل پنجم: اندازه گیریفصل ششم: جمع و تفریق اعداد سه رقمیفصل هفتم: کسر و احتمالفصل هشتم: آمار و نمودارهمچنین شما میتوانید بقیه مطالب مربوط به درس ریاضی پایه دوم ابتدایی را در زیر مشاهده کنید.

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) مهر ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) آبان ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) آذر ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) دی ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) بهمن ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) اسفند ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) فروردین ماه — دوم دبستان

کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) مهر ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) آبان ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) آذر ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) دی ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) بهمن ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) اسفند ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) فروردین ماه — دوم دبستان کاربرگ هفتگی (پیک آدینه) اردیبهشت ماه — دوم دبستان

جزوه و کاربرگ فصل ۱ تا ۸ ریاضی کامل — دوم دبستان

۱۲۴ صفحه

گام به گام فصل ۱ تا ۸ ریاضی (سری۱) — دوم دبستان

۱ ۲ ۳ ۴ › »

گام به گام

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

منبع مطلب : biamoz.com

ریاضی کلاس دوم ابتدایی

آخرین مطالب سایت