30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

دفترچه ازمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401 را از این سایت دریافت کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 لینک مستقیم دریافت فایل pdf پی دی اف ۱۴۰۰ از سایت سازمان سنجش زمان و تاریخ انتشار سال ۱۴۰۱ و 1401

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

ایران مشاوره ۷۱ نظرها

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 9099072938

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال های گذشته دو نوبت در سال برگزار می شد که در آن سازمان های زیادی تمایل خود را مبنی بر جذب نیرو اعلام می کردند. اما در سال جاری پیش بینی می شود، تعداد دفعات برگزاری این آزمون یک مرتبه باشد. داوطلبان جهت اطلاع از شرایط مورد نیاز این آزمون و نحوه ثبت نام و برگزاری آن می توانند به دفترچه ثبت نام این آزمون مراجعه کنند. در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در مورد زمان و طریقه ثبت نام و برگزاری آزمون، سهمیه های قابل استفاده برای داوطلبان، مشاغل مورد نیاز برای سازمان های مختلف و شرایط آن ها و… صحبت شده است.

جهت دریافت دفترچه ثبت نام، باید در زمانی مقرر به سایت برگزار کننده آزمون که سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، مراجعه کرده و پس از دانلود، تمامی محتوای آن را مورد بررسی قرار دهید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک کلیک نمایید.)(جهت مشاهده 3 سری اصلاحیه منتشر شده، به ادامه مقاله مراجعه نمایید.)

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به صورت اینترنتی قابل دریافت و مطالعه می باشد.

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

مطابق با روند هر ساله، معمولا دفترچه راهنمای آزمون های استخدامی دو الی سه روز قبل از نام نویسی و یا به صورت همزمان با آغاز فرایند مذکور منتشر می گردد. در سال جاری ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400، در تاریخ 27 بهمن لغایت 2 اسفند ماه 1400 تعیین شده و لازم است بدانید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همزمان با شروع نام نویسی یعنی در تاریخ 27 بهمن ماه 1400 منتشر شده است.

علاقه مندان موظف اند پیش از اقدام به تکمیل فرآیند نام نویسی، دفترچه آزمون استخدامی مذکور را از سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org دریافت و مطالعه نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

معمولا محتوای دفترچه ثبت نام، به استثنای مشاغل و دستگاه های علاقه مند به جذب نیرو، ثابت است. چرا که هیچ ارگانی ممکن نیست به طور مداوم نیاز به جذب نیرو داشته باشد.

قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون لازم است دفترچه مربوطه به طور کامل مورد مطالعه قرار گیرد تا در مراحل بعد مشکلی به وجود نیاید. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، فایل دفترچه آزمون استخدامی این دوره در جدول زیر قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک کلیک نمایید.)

اصلاحیه اول دفترچه 

عنوان محل خدمت شعل های موجود در جدول زیر به تهران – مناطق 7 و 4 اصلاح می‌گردد که در دفترچه راهنما به اشتباه تهران _ مناطق 7 و 14 نوشته شده است.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران 1400

11837 11844 11851 11861

11868 11874 11880 11886

11893 11900 11906 11912

11916 11921 11928 11936

11942 11948 11954 11960

11966 11970 11978 11983

11988 11991 11995 12000

12003 12013 12018 12024

12027 12030

اصلاحیه دوم دفترچه

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک کلیک نمایید.)

اصلاحیه سوم دفترچه 

موارد موجود در جدول زیر در خصوص شغل محل (13204) می باشد که مربوط به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی است.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در خصوص شرایط احراز تحصیلی و عنوان شغل محل (13204) 

کد شغل محل شغل محل تحصیل تعداد 

13204 هنرآموز (استادکار مکانیک خودرو) خراسان شمالی – بجنورد 2

شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی 13204

32344: کاردانی فنی مکانیک خودرو (فوق دیپلم)

نکته: کد شغل محل مذکور از بین 2 ظرفیت در نظر گرفته شده به شرح زیر است.

1 ظرفیت از بین داوطلبان مرد در سهمیه آزاد

1 ظرفیت از بین داوطلبان مرد سهمیه ایثارگر 25 درصد

محتوای دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

به طور کلی مطالبی که یک دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی در بر دارد ثابت می باشد اما محتوا است که در برخی از موارد آن ها را از هم متمایز می سازد. دفترچه به چند قسمت تقسیم می شود که عبارتند از موارد زیر می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مواد آزمون عمومی و تخصصی

امتیازات و سهمیه های قانونی

ثبت نام و تمام نکات مرتبط با آن

مراحل و نحوه اعلام نتایج آزمون

شرایط اختصاصی برخی از دستگاه های اجرایی کشور

عناوین شغلی و مواد آزمون آن ها

هر یک از این بخش ها مفصلا در دفترچه شرح داده می شود. تنها کافی است به سایت منتشر کننده مراجعه و نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. نکته ای که بیشتر از سایرین اهمیت دارد، این است که مدرک داوطلب باید با گرایش رشته و مقطع تحصیلی که از سوی سازمان برای شغلی در نظر گرفته می شود مطابقت داشته باشد. از طرفی با توجه به این که فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی قبل از پرداخت وجه شروع نخواهد شد، لازم است از مشاغلی که امکان استخدام آن ها برای شما وجود دارد آگاه باشید. زیرا مبلغی را که جهت ثبت نام پرداخت می کنید به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

منبع مطلب : iranmoshavere.com

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

این مطلب راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ می باشد و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401 را آموزش داده است.

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

اگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ سوالی دارید

اگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ سوالی دارید

عناوین اصلی این مقاله:

مقدمه

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ هر ساله از سوی سازمان سنجش برگزار می شود. آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ فرصتی مناسب برای آن دسته از افرادی است که تمایل به استخدام در دستگاه های دولتی دارند. از سال های گذشته به منظور کمک به کاهش بیکاری افراد فارغ التحصیل و ماهر، یک سری آزمون های استخدامی برگزار گردیده و افراد واجد شرایط می توانند در این آزمون ها شرکت کنند. با توجه به وجود مشکل بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان کشور که در مدت زمان اخیر رشد چشم گیری هم داشته است، برنامه ای برای رفع این مشکل طراحی شده است. این برنامه شامل انتخاب افراد شایسته و ماهر در رشته های مختلف برای اشتغال در دستگاه های دولتی است. هر ساله دستگاه های مختلف به دلیل بازنشستگی برخی از کارمندان خود و هم چنین نیاز به نیروهای جدید در بخش های مختلف درخواست جذب نیرو خود را ارائه می دهند. به این ترتیب، برای جایگزینی این افراد و هم چنین جذب نیروهای جدید، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می گردد.

با توجه به این که مانند دوره های قبل، برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1401 توسط سازمان سنجش کشور انجام می گیرد، داوطلبان شرکت در این آزمون باید از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. ما در این جا نحوه ثبت نام در این آزمون را به طور مفصل برای شما بیان خواهیم کرد تا مشکلی برای انجام این کار نداشته باشید. نکته مهم دیگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ توجه به زمان آن می باشد. داوطلبان باید در زمان اعلام شده برای ثبت نام در این آزمون اقدامت لازم را انجام دهند. در صورتی که فردی در این زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام ندهد، در ادامه امکان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را نخواهد داشت. در ادامه توضیحات کاملی در مورد زمان و مهلت ثبت نام در این آزمون هم برای شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید در فرصت مناسب ثبت نام خود را انجام دهید. پس با ما همراه باشید.

لینک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱

” ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1401 از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ می باشد. “

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

همان طور که گفتیم، نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی​ ۱۴۰۱ هم مانند سال های گذشته برگزار خواهد شد تا افراد علاقه مند به اشتغال در دستگاه های دولتی بتوانند در این آزمون شرکت کنند. نکته مهم در این باره توجه به زمان ثبت نام آن می باشد. زیرا سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده این آزمون یک بازه زمانی را جهت ثبت نام در نظر می گیرد و داوطلبان باید در این زمان تعیین شده نسبت به انجام امورات مربوط به ثبت نام خود اقدام کنند. تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ از طریق اطلاعیه در سایت سنجش اعلام می شود. افرادی که به هر دلیل در بازه تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نکنند، در ادامه امکان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را نخواهند داشت. پس توجه به این زمان و پیگیری اطلاعیه های که در سایت سنجش منتشر می شود، برای علاقه مندان به استخدام در سازمان های دولتی الزامی است.

با توجه به این که تا کنون سازمان سنجش هم اطلاعیه ای در خصوص آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ منتشر نکرده است، نمی توان زمان دقیقی برای آن در نظر گرفت. اما زمان ثبت نام نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی​ سال قبل از روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ آغاز و روز دوشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ پایان پذیرفت . احتمالا برای سال ۱۴۰۱ هم در همین حوالی خواهد بود. به این ترتیب، داوطلبین شرکت در این آزمون باید خود را برای انجام امورات مربوط به ثبت نام آماده کنند.به هر حال، زمان دقیق توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود و شما باید آمادگی ثبت نام در آن را داشته باشید. در این اطلاعیه به مهلت انجام ثبت نام هم اشاره خواهد شد. این مهلت در سال گذشته ده روز در مرحله اول بود و در ادامه چهار روز دیگر هم تمدید گردید. البته باز هم باید بگوییم که برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی 1401 لازم است مرتب سایت سازمان سنجش را چک کرده تا به محض انتشار اطلاعیه این آزمون، از زمان دقیق آن آگاه شوید. در ادامه راهنمای تصویری ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ را هم برای شما بیان خواهیم کرد تا در صورت آغاز ثبت نام، مشکلی در انجام این کار نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به کانال تلگرام ما بپیوندید

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱

افرادی که تمایل به ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱​ داشته باشند، باید به طور کامل از نحوه ثبت نام در این آزمون هم مطلع باشند. از آن جایی که این آزمون به دلیل در اختیار قرار دادن یک فرصت استخدامی مناسب، سال به سال از محبوبیت بالا تری برخوردار گشته، داوطلبان بیش تری هم برای ثبت نام در آن اقدام می کنند. برخی از داوطلبان ممکن است تا کنون با سامانه ثبت نام کار نکرده و روش انجام این کار را ندانند. به همین دلیل، ما در این قسمت نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401 را به طور مفصل برای شما بیان خواهیم کرد. به این ترتیب، شما اطلاعات کاملی برای انجام ثبت نام داشته و از این نظر با مشکلی مواجه نخواهید بود. در ادامه ابتدا توضیحاتی در مورد مهلت این ثبت نام ارائه داده و سپس به روش انجام این کار از طریق سامانه سنجش کشور خواهیم پرداخت.

منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

دفترچه ازمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401

آخرین مطالب سایت