30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

دستمزد داوران عصر جدید را از این سایت دریافت کنید.

امین حیایی از دستمزد احسان علیخانی در عصرجدید پرده برداشت + عکس

سرویس برخط پلاس – امین حیایی از دستمزد داوران و مجری عصرجدید گفت . …

امین حیایی از دستمزد احسان علیخانی در عصرجدید پرده برداشت + عکس

❖ برخط پلاس ۲۱ تیر ۱۴۰۰ – ۰۹:۴۷ زمان مطالعه : 16 دقیقه

سرویس برخط پلاس – امین حیایی از دستمزد داوران و مجری عصرجدید گفت . …

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا – امین حیایی از داوران معروف و محبوب عصرجدید در یک مصاحبه دستمزد داوران و مجری عصر جدید را لو داد . امین حیایی است که با انجام مصاحبه ای همه اتفاقات را توضیح داد در برنامه از دستمزد خودش و داوران گفت . امین حیایی با حمایت قاطع از احسان علیخانی دفاع کرد . امین حیایی بازیگر خوب سینما و تلوزیون است . امین حیایی در فصل اول و دوم عصرجدید نیز به عنوان داور حضور داشت .

امین حیایی  بازیگر باسابقه  سینما و تلویزیون  ایران، این روزها چالش ها و تجربه های جدیدی را تجربه می کند؛ چالش هایی از جنس داوری در مسابقه استعدادیابی “عصر جدید” که او را تبدیل به کاراکتری امیدبخش برای شرکت کنندگان کرده است تا حضور در  تبلیغات  بازرگانی که این روزها برخی دیگر از چهره های مطرح دنیای بازیگری را هم به این حوزه کشانده است.

این بازیگر، به سوالاتی درباره عصر جدید و حضور در تبلیغات بازرگانی پاسخ داده است. او که اخیرا یک سس را تبلیغ کرده و این تیزر در شبکه های تلویزیونی پخش می شود، درباره ورودش به عرصه تبلیغات می گوید: من برای همین تبلیغات هم سال ها صبر کرده ام. سال ها پیشنهادات زیادی به من می شد و قبول نمی کردم چون می خواستم تبلیغی که  بازی  می کنم در شأن من باشد یا بتوانم به آن تبلیغ اعتماد کنم و به اعتبارم لطمه نخورد

از این بگویید که بعد از سال ها حضور سینمایی و دوری از تلویزیون، چطور در قامت داور یک مسابقه استعدادیابی به “عصر جدید” پیوستید و اصلاً احسان علیخانی درخواستش برای پذیرفتن داوری را با چه نکات یا پارامترهایی مطرح کرد؟

من قبل از اینکه وارد “عصر جدید” شوم پیشنهاد اجرا برای سه برنامه در  تلویزیون  داشتم اما علاقه ای نبود که بخواهم به آن ها جواب مثبت بدهم. از طرفی آنقدر مجریان توانمندی داریم که من فکر کردم اگر اجرای یکی از این برنامه ها را قبول کنم تا زمانی که بخواهم مجری خوبی شوم و توانمندی های یک مجری را به دست بیاورم، بخش زیادی از برنامه پیش رفته و من حتی اعتبار خودم را هم از دست داده ام. با این حال احسان علیخانی به من پیشنهاد داد که در نقش داور حضور پیدا کنم و این برایم جذاب بود.

چطور برای اجرا وسوسه نشدید؟ چون الان خیلی از بازیگرها دوست دارند اجرا را هم تجربه کنند.

اتفاقاً پیشنهادات خیلی خوبی هم مطرح شد و حتی وقتی رد کردم، می خواستند با مسائل مالی نظر من را جلب کنند. با این حال من دوست نداشتم اجرا کنم و حتی فکر می کردم ممکن است به اعتبارم لطمه بزند.

واقعاً اعتبار مساله اصلی تان بود؟

مسلماً. دوست نداشتم اعتباری را که در رشته کاری خودم به دست آورده بودم از دست بدهم. حتی خیلی ها شاید بگویند اگر موسیقی را ادامه می دادم نسبت به بازیگری موفق تر بودم، ولی من نمی خواهم فعالیتم در  موسیقی  هم در حدی باشد که بازیگری ام را تحت الشعاع قرار دهد. به ویژه که “اجرا” نیاز به اطلاعات عمومی در حوزه سیاست، فرهنگ و… دارد که من احساس می کردم چنین اشرافی ندارم.

من ترجیح می دهم نردبان کاری خودم را بالا بروم و داوری هم را به خاطر  عشق  به این بچه هایی که از سراسر کشور می آیند و دوست دارند دیده شوند قبول کردم که شاید  دستمزد  همین کار یک هشتم پولی هم که بابت اجرا در تلویزیون به من پیشنهاد شده بود نباشد.

شرط خاصی برای داوری داشتید؟

شرط خاصی نداشتم دوست داشتم فرایند کار را بدانم و وقتی صحبت کردیم و دیدم احسان علیخانی با چه عشقی کار می کند و چقدر دغدغه و هیجان دارد، فهمیدم او پای کارش و بچه ها می ایستد پس می توان با او کار کرد.

پیش از این مطرح شده بود که دستمزد شما از باقی داوران بیشتر است؛ خودتان اطلاعی نسبت به باقی دستمزدها دارید؟

خیر، نه می دانم و نه می پرسم، چون دستمزد خصوصی است.

شما از بازیگرانی هستید که به تبلیغات بازرگانی هم ورود کرده اید. در این حوزه هرچقدر هم حساسیت داشته باشید باز هم معمولاً وقتی یک بازیگر حرفه ای وارد این حوزه می شود نوعی واکنش منفی نسبت به آن ها شکل می گیرد. آیا برای ورود به این میدان هم اولویت ها و وسواس هایی داشتید؟

من برای همین تبلیغات هم سال ها صبر کرده ام. سال ها پیشنهادات زیادی به من می شد و قبول نمی کردم چون می خواستم تبلیغی که بازی می کنم در شأن من باشد یا بتوانم به آن تبلیغ اعتماد کنم و به اعتبارم لطمه نخورد.

به هر حال اعتبار به راحتی به دست نمی آید، ولی من هیچ کاری را صرفاً برای  پول  انجام نمی دهم. مردم برای من بسیار مهم هستند، مردمی که همیشه به من لطف داشته اند و محبت کرده اند و این محبوبیت برایم خیلی ارزش دارد، خیلی بیشتر از آنچه که فکر می کنید! خیلی وقت ها پیش آمده است که خسته و کوفته از سر کار آمده ام و مردم را می بینم که با عشق آمده اند عکس و امضا بگیرند من هم با لبخند صبر می کنم تا همان عشق را به آن ها برگردانم.

برخی از بازیگران از این موقعیت دلخور می شوند که مردم بخواهند دائم از آن ها عکس بگیرند و حریم خصوصی شان را برهم بزنند.

من هر زمانی که گیر بیفتم سعی می کنم تمام و کمال  انرژی  بگذارم و کار همه را راه بیندازم (می خندد) حضورم در “عصر جدید” هم فقط به عشق همین بچه هاست. دوست ندارم امید از  جامعه  بیرون برود چون جوانان هنوز قابلیت دیده شدن را دارند و باید محیطی باشد که بتوانند در آن  رشد  کنند و  درآمد  کسب کنند. بازتاب این ها را هم می بینم که وقتی مرا می بینند، می گویند دمت گرم که رای مثبت می دهی…

دارا حیایی پس از ایفای نقش در فیلم “شعله ور” چندی پیش هم در سریال “از سرنوشت” بازی کرد و اتفاقاً کاراکترش شباهت هایی هم با برخی از نقش های شما داشت چطور او را در مسیر ورود به بازیگری راهنمایی کرده اید؟

منبع مطلب : www.barkhat.news

دستمزد داوران عصر جدید لورفت

دانستن دستمزد بازیکنان فوتبال،بازیگران و هنرمندان مطرح، سلبریتی ها و کلا چهره های معروف همیشه طرفداران خاص خود را دارد.

دستمزد داوران عصر جدید لورفت

دانستن دستمزد بازیکنان فوتبال،بازیگران و هنرمندان مطرح، سلبریتی ها و کلا چهره های معروف همیشه طرفداران خاص خود را دارد.

به گزارش ستاره پارسی :

احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 درتهران، احسان علیخانی کارگردان و مجری است.احسان علیخانی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران است،احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد که همگی ازدواج کردند.احسان علیخانی مادرش پرستار بازنشسته است، او در این سال ها فراز و نشیب های فراوانی داشته و علاوه بر اجرا و کارگردانی، تهیه کنندگی و بازیگری نیز کرده است.

اتاق خواب لاکچری دختر شاهرخ استخری در بلژیک | زندگی شاهانه مجردی شاهرخ استخری جنجالی شد

آنچه دیگران میخوانند :

۴ پیش‌بینی از قیمت خودرو در آینده | پیش بینی جدید قیمت خوردو

توسعه شعب فروشگاه ویوان در تهران

عکس های دیده نشده از مهناز افشار

بیوگرافی مهران مدیری

برنامه تلویزیونی عصر جدید که از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود یکی از پرمخاطب ترین برنامه های سیماست که در بازه زمانی پخش آن در نظرسنجی پرطرفدارترین ها همیشه حرف اول را می زند.

ساخت و پخش سری دوم برنامه عصر جدید بعد از مدتی وقفه به دلیل کرونا، دوباره آغاز شده است.

احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه در سری دوم نیز از داوران سری اول عصرجدید استفاده کرده است.

امین حیایی،رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی چهار داور عصر جدید هستند که از زمان پخش سری اول این برنامه به چهره های مطرح تری تبدیل شده اند.

البته امین حیایی و رویا نونهالی به سبب نوع شغلشان در بین عموم مردم چهره های شناخته شده ای بودند اما آریا عطیمی نژاد و خصوصا سید بشیر حسینی بیشترین سود را از لحاظ شهرت از برنامه عصر جدید نصیب خودشان کرده اند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این چهار داور چقدر از برنامه عصر جدید دستمزد می گیرند. با توجه به این مساله که عصر جدید برنامه وقت گیری است و زمان زیادی از داوران می گیرد.

نکته مهم آن که با توجه به پرمخاطب بودن برنامه عصر جدید بسیاری از هنرمندان مطرح و سایر افراد شاخص حتی حاضرند به صورت رایگان و با کمترین دستمزد به عنوان داو ر در این برنامه حاضر باشند؛ زیرا شهرت حاصل از این برنامه چیزی نیست که بشود با پول مقایسه اش کرد.

با این حال و در بین چهار داور عصر جدید گفته می شود امین حیایی بیشترین دستمزد را می گیرد. او که در بین داوران مطرح ترین به حساب می آید همچنان از بازیگران روی بورس است و برای بازی در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی پیشنهاد های خوب دست به نقدی دارد.

بازخورد برنامه عصر جدید به حدی است که حتی یکی مثل امین حیایی هم می گوید این برنامه به شهرت بیشترش کمک کرده است:« با این برنامه در میان مردم و جامعه بیشتر مورد توجه قرار گرفتم و معروف‌تر شدم. عصر جدید به بیشتر و بهتر دیده شدنم کمک بسیاری کرد»

نکته: تعداد برنامه های عصر جدید برای هر سری 47 برنامه است؛ 26 برنامه مقدماتی،15 برنامه در مرحله دوم،5 برنامه نیمه نهایی و یک برنامه فینال عصر جدید که جمع آن به 47 برنامه می رسد.

در نتیجه وقتی در برنامه وقت گیر عصر جدید حاضر می شود از کار بازیگری اش دور می شود و اصلا به همین دلیل هم هست که در بین داوران گفته می شود بیشترین دستمزد را از احسان علیخانی دریافت می کند.

بیوگرافی آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی

آریا عظیمی‌نژاد زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۵۲ است. آریا عظیمی‌نژاد متولد تهران است. آریا عظیمی‌نژاد موسیقی‌دان و آهنگ‌ساز ایرانی است.آریا عظیمی‌نژاد پدرش جمشید عظیمی نژاد نویسنده و برنامه ساز تلویزیونی که بیشتر با کار کودک «خانهٔ عروسک‌ها» که در سالهای ابتدایی انقلاب پخش می‌شد، شناخته می‌شود و آریا عظیمی نژاد در ۶ سالگی در این مجموعه عروسکی همراه خواهرش پوپک عظیمی نژاد نقش آفرینی کرده‌است.

ساز تخصصی او سه تار می باشد که آن را از پدربزرگ خود یاد گرفته است .او در دانشگاه آزاد رشته موسیقی را تحصیل کرده است و تا کنون به موفقیت های بالایی دست پیدا کرده است .

او در برنامه عصر جدید احسان علیخانی هم یکی از داروان مسابقه می باشد . با پرشین وی همراه باشید تا با بیوگرافی آریا عظیمی نژاد بیشتر آشنا شوید .

بیوگرافی آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید

آریا عظیمی‌نژاد موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و نوازندهٔ سه‌تار است.

وی در اردیبهشت سال ۱۳۵۲ در خانواده‌ای هنری به دنیا آمده است . سه‌تار را نزد پدربزرگ خود یاد گرفت و بعد از محضر اساتیدی چون جلال ذوالفنون، محمود تاجبخش و علی‌اصغر زندوکیل بهره برد.

تحصیلات آریا عظیمی‌نژاد

در بیوگرافی آریا عظیمی نژاد آمده است که او در سال ۷۲ در رشتهٔ موسیقی دانشگاه آزاد واحد هنر و معماری پذیرفته شده و نزد اساتیدی چون فرهاد فخرالدینی و مصطفی‌کمال پورتراب به فراگیری اصول موسیقی پرداخته است.

شروع فعالیت حرفه ای عظیمی‌نژاد

کار حرفه‌ای ساخت موسیقی را از سال دوّم دانشگاه با موسیقی تئاتر شروع کرد و به سرعت  توانست در جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر، نامزد دریافت بهترین موسیقی متن گردد. این موفّقیت‌ها سبب ورود او به سینما و تلویزیون گردید و آثار قابل توجّهی را خلق کرد.

ساخت موسیقی فیلم میم مثل مادر توسط آریا عظیمی نژاد

منبع مطلب : www.setareparsi.com

دستمزد داوران عصر جدید

آخرین مطالب سایت