30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

خیابان ولیعصر عید غدیر را از این سایت دریافت کنید.

خیابان ولیعصر میزبان مهمانی ۱۰کیلومتری عید غدیر می‌شود

زارع با اشاره به برپایی مهمانی ۱۰کیلومتری عید غدیر در تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده این جشن قرار است از حدفاصل چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی برگزار شود، از این رو تمام گروه‌های مردمی به صورت سازماندهی شده در این مسیر حضور خواهند داشت. این جشن عصر روز غدیر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار خواهد شد.

چهارشنبه / ۱۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۷

دسته‌بندی: دین و اندیشه

کد خبر: 1401041510593

خبرنگار : 71461

خیابان ولیعصر میزبان مهمانی ۱۰کیلومتری عید غدیر می‌شود

زارع با اشاره به برپایی مهمانی ۱۰کیلومتری عید غدیر در تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده این جشن قرار است از حدفاصل چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی برگزار شود، از این رو تمام گروه‌های مردمی به صورت سازماندهی شده در این مسیر حضور خواهند داشت. این جشن عصر روز غدیر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ساسان زارع -سخنگوی ستاد مردمی جشن غدیر- ظهر امروز در نشست «مهمونی ۱۰کیلومتری عید غدیر» که در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد ضمن تبریک پیشاپیش ایام عید قربان و غدیر اظهار کرد: این جشن به میزبانی خود مردم، هیات‌ها، مساجد، گروه‌های جهادی، موسسات قرآنی و فرهنگی و گروه‌های سرود برگزار خواهد شد..

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده این جشن قرار است از حدفاصل چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی برگزار شود، از این رو تمام گروه‌های مردمی به صورت سازماندهی شده در این مسیر حضور خواهند داشت. تا شب گذشته ۳۰۰ مجموعه برای حضور در این‌ مسیر اعلام آمادگی کردند.

سخنگوی ستاد مردمی جشن‌ غدیر خاطرنشان کرد: پایه و اساس جشن براساس همان چیزی است که در دین ما برای برپایی جشن‌ها بیان شده است، به همین منظور علاوه بر اطعام و پذیرایی و هدیه دادن؛ غرفه‌های کودک و نوجوانان برای این مسیر مدنظر گرفته شده است.

به گفته زارع چهره‌های مردمی و رسانه‌ای در این‌ مراسم حضور خواهند داشت. البته این مراسم توسط هیچ سازمان یا نهادی برگزار نمی‌شود بلکه سازمان‌ها و دستگاه‌های همراهی و ‌نقش تسهیل‌کننده را ایفا خواهند کرد. این جشن برگرفته از فلسفه اربعین است.

وی افزود: مداحی، سرودخوانی، اطعام، محافل سخنرانی و ایستگاه‌های صلواتی خواهیم داشت. تلاش براین است که خدمات برای یک جشن خانوادگی باشد، این جشن عصر روز غدیر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار خواهد شد. میزبان اصلی این جشن شهدا خواهند بود و به همین‌ منظور عکس تعدادی از شهدا در این ‌مسیر نصب خواهد شد.

سخنگوی ستاد مردمی جشن‌ غدیر تصریح کرد: بستری فراهم شده است که هرکسی آماده ارائه خدمات سازماندهی شده است به این‌جشن وصل کنیم. در واقع بسیاری از بانیان‌ و ‌خیرین هستند که آمادگی ارائه کمک را دارند از این رو هر بانی‌ که قصد مشارکت داشته باشد می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۱۲ به این جشن متصل و راهنمایی لازم را کسب کنند. هر خیری می‌تواند عدد ۱ را به این سامانه ارسال و در این جشن شرکت کند. البته هر فردی یا خانواده‌ای که نذری دارد می‌تواند در این سامانه با ارسال عدد ۳ به موکب‌های این جشن‌ها وصل شوند.

انتهای پیام خبرنگار لیلا امیدی دبیر ناصر ملایی

نظرات

رحیم ۱۴۰۱-۰۴-۱۷ ۲۲:۲۳

سلام ماشترداریم اجاره میدیم برای جشن ها ومراسم ماه محرم

عباس فرامرزی ۱۴۰۱-۰۴-۲۱ ۱۲:۱۲

سلام جسارتاانگشترهم ولایت مولاعلی هم داده میشود

‌.. ۱۴۰۱-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۹ سلام چند شنبع ناشناس ۱۴۰۱-۰۴-۲۳ ۱۳:۴۷ آفرین بر شما ها

منبع مطلب : www.isna.ir

آماده‌سازی خیابان ولیعصر(عج) برای مهمانی 10 کیلومتری عید غدیر / برگزاری جشن تا ساعاتی دیگر + فیلم

همزمان با عید غدیر، از ساعت 18 مهمانی به مسافت 10 کیلومتر از چهارراه ولی‌عصر(عج) تا چهارراه پارک‌وی برگزار می‌شود.

آماده‌سازی خیابان ولیعصر(عج) برای مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر / برگزاری جشن تا ساعاتی دیگر + فیلم

۲۷ تير ۱۴۰۱ – ۱۱:۳۷اخبار اجتماعیاخبار تهران

همزمان با عید غدیر، از ساعت ۱۸ مهمانی به مسافت ۱۰ کیلومتر از چهارراه ولی‌عصر(عج) تا چهارراه پارک‌وی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ همزمان با عید غدیر خم؛ جشنی به همین مناسبت و در قالب (مهمانی به مسافت 10 کیلومتری) از چهارراه ولیعصر(عج) تا پارک‌وی برگزار خواهد شد.

بر همین اساس شهرداری تهران نیز تمهیداتی را با همکاری سایر سازمان‌ها و نهادها و گروهای جهادی و مردمی جهت برپایی این مهمانی انجام داده است.

رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این باره گفت: با یک مهمانی 10 کیلومتری در خیابان ولیعصر(عج)، نقش بستن تصویر فاخر برابر سازه‌های تبلیغاتی شهر، نورپردازی و آذین‌بندی میادین و خیابان‌ها و نصب المان‌ها و احجام هنری مرتبط با مفاهیم و پیام‌های عید بزرگ شیعیان به همراه مراسم و جشن‌های مردمی رقم می‌خورد و خاطره می‌سازد.

همچنین محمدحسن جعفرزاده در رابطه با سازماندهی و فعالیت موکب‌های مردمی در خیابان ولیعصر(عج) به مناسبت عید سعید غدیر و مهمانی اظهار کرد: جشن‌های مردمی این عید بزرگ، امسال به صورت مهمانی عظیم در طول خیابان ولیعصر(عج) حد فاصل چهارراه ولیعصر(عج) تا پارک‌وی برگزار می‌شود. فعالیت‌های این موکب‌های مردمی شامل اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، پذیرایی از شهروندان، خدمات‌رسانی و اجرای گروه‌های هنری گوناگون است.

شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه نیز اعلام کرد: با توجه به برگزاری جشن عید با عنوان «مهمونی 10 کیلومتری عید غدیر» در مسیر خط ویژه (اتوبوس) از چهارراه ولیعصر(عج) تا چهارراه پارک‌وی، تمهیدات و تدابیر لازم را به‌ منظور رفاه بیشتر حال شهروندان و شرکت‌کنندگان در مراسم در نظر گرفته است.به همین منظور امروز زمان بهره‌برداری در خطوط 3،2،1 و 4 تا ساعت 23 خواهد بود و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده فاصله حرکت 15 دقیقه در این خطوط اجرا خواهد شد و ایستگاه‌هایی که در مسیر این مراسم قرار دارند به‌ویژه ایستگاه‌های تئاتر شهر و میدان حضرت ولیعصر(عج)، آماده ارائه سرویس ویژه به شرکت‌کنندگان و مسافران هستند.

بیشتر بخوانیدتهران به استقبال غدیر می‌رودفعال بودن میادین میوه و تره‌بار در روز عید غدیرخدمات‌رسانی ویژه مترو به شرکت‌کنندگان در جشن غدیر

انتهای پیام/ R1491/P/S2,25/CT1

واژه های کاربردی مرتبط

شهرداری تهران

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

خیابان ولیعصر عید غدیر

آخرین مطالب سایت