30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش | طلاق نیوشا ضیغمی (عکس) | عکس نیوشا ضیغمی و همسرش | نیوشا ضیغمی و دخترش | آیا نیوشا ضیغمی طلاق گرفته؟ با گروه فرهنگ و هنر و رسانه ایران چطور نیوز همراه باشید

 

نیوشا ضیغمی متولد 18 تیر 1359 در شهر تهران است و با بازی در فیلم هایی چون قرنطینه، گشت ارشاد و … به شهرت رسید.

 

گفته می شود وی مدتی است با همسرش دچار اختلاف است و نکته جالب توجه اینجاست که روز گذشته خانم ضیغمی تمامی عکس هایش با شوهرش یعنی آرش پولادخان را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد!

 

این خانم هنرمند کشورمان فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور پدر و مادر نیوشا ضیغمی هستند و این بانوی بازیگر در سکانس کوتاهی از فیلم چارسو با مادرش همبازی بود.

پدر نیوشا ضیغمی از مدرسین برجسته شیمی در تهران بود که 4 اسفند سال 95 بعد از دوره کوتاهی بیماری درگذشت.

 

آرش پولادخان در زمینه تجارت نقره فعالیت میکند و سال 93 عنوان برترین کارآفرین را در همایش ملی کارآفرینی و تولید ملی را از آن خود کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

بهمن ماه سال 96 هم مراسم افتتاحیه گالری نقره آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان برگزار شد.

داستان آشنایی ازدواج نیوشا و آرش از زبان خودشان:

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان:حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

 

به هر صورت بنظر میرسد داستان زندگی این دونفر نیز به پایان خود رسیده باشد.

 

جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش | طلاق نیوشا ضیغمی (عکس)

آخرین مطالب سایت