30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

ثبت نام وام سامانه 111 را از این سایت دریافت کنید.

راهنمای دریافت تسهیلات بانکی

سامانه 111 سامانه ارتباطی دولت و مردم

راهنمای دریافت تسهیلات بانکی

سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه تسهیلات بانکی:

سقف تسهیلات قرض الحسنه طرح های اشتغالزایی:

      *حداکثر مدت بازپرداخت :   60 ماه      *نرخ کارمزد : 4%      *ارائه معرفی نامه از:

– کمیته امداد -سازمان بهزیستی

-بنیاد شهید و امور ایثارگران

-وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی

معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران منضم به مجوز صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و معرفی نامه صادره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صرفاً جهت اعطای تسهیلات مشاغل خانگی می‌باشد.

نکات:

در پـرداخت تسـهیلات ایثـارگران جهت تأمیـن خـودروی کار، ملاک خرید خـودرو، خـودروهای حـمل و نقـل عمومی بوده و  اخذ مدارک شغلی مورد نیاز می‌باشد

در تسهیلات مشاغل‌خانگی نیازی به اخذ مستندات لازم جهت تهیه مواد و ملزومات موضوع تسهیلات از قبیل پیش فاکتور نمی‌باشد.

شرایط ضمانت:    1- تسهیلات دریافتی تا 200میلیون ریال: با اخذ یک نفر ضامن معتبر با ارائه گواهی کسر اقساط منوط به احراز توانایی مالی متقاضی در بازپرداخت مطالبات بانک.    2- در تسهیلات بیش از 200 میلیون ریال تا 400 میلیون ریال: ضامن معتبر الزامی می‌باشد. (یکی از ضامنین دارای گواهی کسر اقساط باشد.)    3- بیش از400 میلیون ریال: اخذ وثیقه ملکی الزامی می‌باشد.

پرداخت تسهیلات تا 400میلیون ریال بااخذ سفته و ضامن معتبر به میزان 120% اصل و کارمزد تسهیلات با ظهرنویسی ضامن/ضامنین معتبر با شرایط زیر قابل پرداخت می باشد.

سایر موارد:

*در صورت معوق شدن تسهیلات با نرخ وجه التزام 12 درصد است.

*پرداخت تسهیلات طرح اشتغالزایی منوط به به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز با حداقل مانده یک میلیون ریال می باشد.

تسهیلات دریافت وام ازدواج:

مراحل ثبت نام و اخذ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج:

*مطالعه دقیق شرایط و دستورالعمل اخذ وام ازدواج ، قبل از ثبت نام .

*ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه از طریق سایت برای هر یک از زوجین بصورت جداگانه.

*دریافت کد رهگیری 10 رقمی.

*مراجعه به سایت پس از تعیین شعبه، جهت اطلاع از شعبه عامل اعطای وام ازدواج.

توجه : مدت زمانی تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک، مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

مراجعه به شعبه معرفی شده ظرف حداکثر  12 روز  کاری، با به همراه داشتن مدارک لازم.

*اتمام مراحل اخذ وام در شعبه مربوطه.

توجه 1 :  در صورت عدم مراجعه به شعبه مربوطه در مدت زمان تعیین شده ، اطلاعات ثبت نامی شما حذف خواهد شد.توجه 2 :  تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوجین مبلغ 300 میلیون ریال می باشد.توجه 3 : حسب مصوبات بیست و پنجمین صورتجلسه کمیسیون اعتباری مورخ 29/5/1393 مقرر گردیده است :

متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، پس از پذیرش توسط شعب بانک ها، حداکثر ظرف مدت 45 روز کاری نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایند و در صورت عدم تکمیل مدارک، نام متقاضی از سامانه مربوطه حذف گردد تا امکان بهرهمندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور و شفافیت عملکرد بانک ها به عمل آید.

بانکهای دولتی:                   بانکهای غیردولتی:             بانکهای قرض‌الحسنه:*بانک ملی                            *بانک ملت                    *بانک قرض الحسنه مهر ایران*بانک مسکن                        *بانک تجارت*بانک کشاورزی                     *بانک رفاه کارگران*بانک توسعه تعاون               *بانک پارسیان*پست بانک ایران                  *بانک کارآفرین*بانک سپه                            *بانک سامان*بانک صنعت و معدن             *بانک سینا*بانک توسه صادرات ایران       *بانک خاورمیانه*صندوق کارآفرینی امید          *بانک شهر                                           *بانک حکمت ایرانیان                                           *بانک گردشگری                                           *بانک ایران زمین                                           *بانک انصار

اشتراک گذاری:

درباره ما

مرکز ارتباطات مردمی با دریافت انتقادات، ایده‌ها و نظرات، درخواست‌ها، شکایات و گزارش‌های مردمی می‌کوشد تا با برقراری ارتباط پویا میان مردم و دولت و همچنین افزایش سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل و همفکری در برنامه ریزی‌ها؛ ‌زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را عملی سازد.

پیوند های مفید

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پايگاه اطلاع رسانی رياست جمهوری

پايگاه اطلاع رسانی دولت

پايگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی

منبع مطلب : 111.ir

سامانه سامد www.111.ir

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه سامد www.111.ir، ثبت شکایت و ثبت درخواست در سایت سامد ارائه و نحوه پیگیری درخواست از سامانه سامد ۱۱۱ گفته شده است.

سامانه سامد www.111.ir

برای مشاوره ثبت درخواست در سامانه سامد

برای مشاوره ثبت درخواست در سامانه سامد

برای ورود مستقیم به سامانه سامد کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه سامد به نشانی www.111.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

سامانه سامد 111 چیست

راهنمای ورود به سامانه سامد www.111.ir

ثبت درخواست در سامانه سامد www.111.ir

ثبت شکایت در سامانه سامد 111

پیگیری درخواست از سامانه سامد

سوالات متداول

ریاست جمهوری (دولت کشور ایران) در تلاش است که با ارائه رویکردهای مناسب ارتباط مردم را با دولت حفظ کند تا مردم بتوانند ایده ها و حتی انتقادهای خود را به دولت برای ارائه خدمات بهتر دولت به مردم منتقل کنند. در گذشته، امکان ارتباط داشتن مردم با دولت وجود نداشت؛ اما در حال حاضر، سامانه ای به نام سامانه سامد راه اندازی شده است که امکان دسترسی به آن برای تمامی مردم کشور ایران فراهم شده است.

سامانه 111 بر اساس الزامات قانونی که بر مدیریت ارتباطات مردمی وجود دارد، راه اندازی شده است و یکی از اهداف اصلی آن امکان فراهم کردن تعاملات مردم با دولت کشور ایران است. این سامانه برای کلیه مردم ایران در هر نقطه ای از کشور قابل دسترس بوده و تمامی مردم می توانند شکایات، انتقادها و پیشنهادهای خود را برای سامانه سامد ارسال کنند تا دولت، دستگاه و سازمان هایی اجرایی بتوانند با تعاملات میان مردم، به بهترین شکل برای ارائه خدمات به مردم اقدام کنند.سامانه سامد که با نام سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت نیز معروف است، سامانه ای است که امکان ثبت شکایت و درخواست از ریاست جمهوری را برای افراد فراهم کرده است. حال در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به سامانه سامد ۱۱۱، ثبت شکایت و ثبت درخواست در این سامانه به نشانی www.111.ir ارائه شده است.

سامانه سامد 111 چیست

طبق الزامات قانونی که برای مدیریت ارتباطات مردمی با دولت وجود دارد، دولت سعی نموده است که برای حفظ تعاملات میان مردم و دولت، اقدام به راه اندازی سامانه الکترونیکی ارتباط دولت و مردم کند. سامانه سامد که با نام سامانه الکترونیکی ارتباط دولت و مردم و یا سامانه 111 شناخته می شود، با هدف پاسخگویی دستگاه ها و سازمان های کشور راه اندازی شده است.

راه اندازی این سامانه با رویکرد دنبال کردن توسعه دولت الکترونیک راه اندازی شده است و بر همین اساس، این سامانه الکترونیکی، ارتباط میان مردم و دولت را حفظ نموده و این امکان را به مردم می دهد تا بتوانند کلیه پیشنهادات و انتقادات خود را از دولت و سازمان های وابسته در این سامانه ثبت کنند.

در واقع، با وجود سامانه 111، دولت می تواند اقدام به اصلاح امور مربوط به سازمان ها و ارگان های دولتی کند و در راستای ارائه خدمات رفاهی در خور مردم کشور ایران، اقدامات لازم را انجام دهد. سامانه ۱۱۱ بر شیوه ارتباطات مردمی و دستگاه های مربوطه، کمبودهای موجود در دولت را شناسایی می کند و برای رفع آن ها تلاش می کند. پس از ثبت درخواست ها از سوی مردم در این سامانه، دولت موظف است که درخواست های مردمی را بررسی کند و در نهایت سعی در برآورده کردن درخواست های مردم کند.

در نهایت سایت سامد به نشانی www.111.ir، راه اندازی شده است که دولت بتواند وظایف ذاتی تمامی دستگاه ها و سازمان ها را بررسی کند. همچنین، امکان دریافت، رسیدگی و پاسخگویی به پیشنهادها، ایده ها و تقاضاهای مردمی از طریق دستگاه ها و سازمان های دولتی از طریق این سامانه وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : سامانه نوبت دهی اتباع خارجی

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه سامد www.111.ir

کلیه مردم می توانند برای ارتباط با دولت، رئیس جمهوری و دستگاه های اجرایی زیر نظر قوه مجریه، به سامانه سامد وارد شوند و از طریق این سامانه، درخواست ها، شکایت ها و پیشنهادات خود را ارائه نمایند. به منظور ورود به سایت سامد، تمامی مردم می توانند از هر نقطه ای از کشور اقدام کنند.

در واقع، محدودیتی برای ورود به سایت ۱۱۱ و استفاده از خدمات این سایت جهت مردم کشور ایران وجود ندارد و تمامی مردم می توانند از خدمات این سایت بهره مند شوند و امکان پیگیری نامه ریاست جمهوری با کد ملی برای آن ها فراهم است. در ادامه نحوه ورود به سامانه سامد را توضیح می دهیم.

راهنمای ورود به سامانه سامد www.111.ir

ابتدا لازم است که در یکی از مرورگرهای خود عبارت «سامانه سامد» به آدرس اینترنتی www.111.ir جستجو کرده و وارد سایت آن شوید.

در حال حاضر، شما به سایت اصلی سامد یا همان سامانه ارتباط الکترونیکی مردم با دولت وارد شده اید. در صورتی که قصد استفاده از هر یک از خدمات این سامانه را دارید، کافیست که به بخش های مد نظر خود وارد شوید و از خدمات ارائه شده استفاده نمایید.

سامانه ساجات با هدف اصلی رتبه بندی صلاحیت پیمانکاران و مشاوران راه اندازی شده است و خدمات خود را نیز در این حوزه ارائه می نماید.

بیشتر بخوانید : سامانه ساجات

ثبت درخواست در سامانه سامد www.111.ir

یکی از خدمات اصلی که در سامد به مردم ارائه می شود، امکان ثبت درخواست در سایت سامد می باشد و لازم است که تمامی مردم، برای ارتباط گرفتن با دولت و یا سازمان های دولتی، درخواست خودشان را در سامانه ۱۱۱ ثبت نمایند و منتظر پاسخ مربوط به درخواست خود باشند.

منبع مطلب : www.samanehha.com

ثبت نام وام سامانه 111

آخرین مطالب سایت