30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

تیراندازی عروسی مرودشت | فیلم کشته شدن یک نفر در عروسی (18+) ۱۴۰۱

مرودشت کجاست

 

با گزارش خبرنگار ایران چطور همراه باشید.

 

به گزارش ایران چطور،سرهنگ حمید افرامن اظهارکرد: درپی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه جوانی ۳۳ ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که شب گذشته فردی ۳۰ ساله در یک مراسم عروسی هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت دوست ۳۳ ساله خود تیراندازی کرده است و وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

 

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس ادامه داد: مأموران در تحقیقات خود ضارب را شناسایی کردند و با رایزنی با بزرگان و ریش سفیدان محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی و تسلیم قانون شد. سلاح شکاری به کار رفته در قتل کشف شد و قاتل در تحقیقات به قتل ارتکابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

وی خاطرنشان کرد: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند..

 

 

فیلم تیراندازی در عروسی مرودشت

تیراندازی عروسی مرودشت | فیلم کشته شدن یک نفر در عروسی مرودشت (18+) ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت