30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

تیراندازی به خانه نماینده مجلس | جریان تیراندازی به خانه نماینده شادگان

با گزارش ایران چطور همراه باشید.

به گزارش ایران چطور ،در خصوص تیراندازی به خانه و حسینیه نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن تأیید این موضوع اظهار کرد: این موضوع در دستور کار بررسی قرار گرفته است و نیروهای امنیتی در حال بررسی تمام شواهد و دوربین‌های امنیتی منطقه هستند.

 

وی با اشاره به اینکه در این خصوص چند نظریه مطرح است، افزود: به عنوان نمونه، شب قبل، برادر نماینده شادگان که به مراسم حج رفته به شهرستان برگشت و برای وی در حسینیه مراسم استقبال گرفته شده بود. بعد از این مراسم بود که سه تیر به پنجره‌های منزل نماینده که در طبقه دوم حسینیه قرار دارد، اصابت کرده بود.

 

صالح زاده با اشاره به اینکه رسم غلط تیراندازی در مراسم عزا و شادی هر مدت مشکلاتی در شادگان ایجاد می‌کند، بیان کرد: شاید این تیرها به دلیل تیراندازی در مراسم استقبال انجام شده است.

 

فرماندار شادگان با بیان اینکه احتمال امنیتی بودن حادثه بسیار کم است، گفت: اگر فردی که تیراندازی کرده قصد انجام کار امنیتی داشت در این جمعیت ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفری جشن می‌توانست به فرد یا به صورت مستقیم به ساختمان تیراندازی کند اما این کار انجام نشده است. نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز عنوان کرده است که به کسی مظنون نیست و از کسی شکایت نکرده است.

تیراندازی به خانه نماینده مجلس | جریان تیراندازی به خانه نماینده شادگان

آخرین مطالب سایت