30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

تعبیرخواب پیداکردن طلا را از این سایت دریافت کنید.

تعبیر خواب طلا

تعبیر خواب طلا,دیدن طلا در خواب چه تعبیری دارد,تعبیرخواب پیدا کردن طلا از روی زمین,تعبیر خواب طلا پیدا کردم,تعبیر خواب طلا یافتن زن و مرد در خاک

تعبیر خواب طلا

دیدن طلا در خواب به چه معناست؟

در تاریخ: 1400/02/18 | الفبا: تعبیر خواب حرف ط. دسته بندی: تعبیر خواب ابن سيرين.

تعبیر دیدن طلا در خواب چیست؟

دیدن طلا در خواب برای مردان رنج و اندوه است و برای زنان نیکو است.تعبیر دیدن یا پیدا کردن طلا در خواباگر مردی در خواب ببیند که مقداری طلا یافته یا در جیب و کیف خویش دارد به مقدار حجمی آن طلا ( نه به ارزش آن ) مالش از بین می رود و زیان می بیند.

نوشته اند اگر کسی در خواب ببیند طلا یافته و جسمی زرین پیدا کرده مجبور به پرداخت دیه می شود یا تاوان می دهد.

نفایس الفنون تصریح می کند که اگر بیننده خواب ببیند طلا می ریزد دلیل آفت و هلاکاست و اگر ببیند طلا به امانت می دهد آن کس که امانت می گیرد به او خیانت می کند طلا شنیدن سخن مکروه است.

مرحوم مجلسی نوشته اگر کسی سکه طلا به خواب ببیند که به او می دهند به ریاست می رسد و چنانچه ببیند گم کرده از بیماری شفا می یابد.

ابن سیرین می گوید اگر کسی دید که زر می گدازد بر زبان مردم می افتد

اگر ببیند که طلا به خانه می برد مال می یابد و ثروتمند می شود. اگر ببیند طلا می خورد مال خویش را هزینه می کند یا هدر می دهد.

هر جنسی و جسمی که از طلا ساخته شده باشد برای مردان خوب نیست و در خواب زنان نیکو است.

اگر کسی در خواب زرگری ببیند با مردی دروغ گو و لاف زن بر خورد می کند.

دیدن انگشتر طلا در خواب

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر خواب انگشتر طلا خوب می‌باشد.تعبیرگری می‌گوید:دیدن انگشتر طلا در خواب برای مردان رسیدن به سختی و ناراحتی و ارتکاب به کاری حرام تعبیر شده است. اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلا دارد، احتمالا ضرر مالی خواهد دید.

اگر مردی خواب ببیند که از زرگر انگشتر طلا می خرد، مردی لاف زن و دروغ گو قصد فریب او و گول زدن او را دارد.

اگر مردی خواب ببیند که به او انگشتر طلا دادند، از کسی سخنی مکروه خواهد شنید. اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلای خود را پیش کسی به امانت می گذارد، آن کس که انگشتر را به امانت گرفته است، در بیداری به او خیانت می کند و یا سخن ناروایی بین آنان رد و بدل خواهد شد.

پیدا کردن انگشتر طلا در خواب برای زنان، رسیدن به موفقیت و شادکامی است. اگر زنی خواب ببیند که شوهر او به او انگشتر طلا داد، مورد احترام او واقع می شود و به عزت و شادی می رسد.

اگر دختری خواب ببیند که برای او انگشتر طلا خریدند، شوهر می کند و شوهر او موجب سربلندی و افتخار او خواهد شد.

اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلا پیدا کرد، با کاری مواجه می شود که به ضرر اوست.

تعبیرخواب گوشواره طلا

اگر مردی در خواب بیند گوشواره طلا برای همسر خویش خریده و به خانه آورده تا به او هدیه کند از همان زن صاحب دختر می شود.

اگر در خواب بیند گوشواره گران بهایی برای همسرش خریده که طلا نیست اما گران بهاست صاحب پسر می شود. زیرا گوشواره به این ترتیب فرزند است که آویزه گوش والدین می شود و طلایی آن دختر است.

همچنین ببینید: تعبیر خواب جواهرات

☺ تعبیر خواب «طلا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

❮ قبلی فرش (قالی) بعدی ❯ بالا رفتن

معبرین ابن سیرین امام جعفر صادق دانیال نبی ابراهیم کرمانی مطیعی تهرانی

تعبیر موضوعی تعبیر خواب میوه ها تعبیر خواب حشرات حیوانات وحشی تعبیر خواب خوراکی ظرف پرندگان

79 دیدگاه

❖ عاطفه سلام، وقتتون بخیر

من خواب دیدم توی یه خیابون شلوغ اطراف یه امام زاده یه مشت طلا پیدا کردم. همه انگشتر و پلاک های سنگین. تو خواب میدونستم طلاها مال کسیه که نذر امام زاده کرده. با این حال برداشتم و میخاستم برای خودم خرج کنم. البته قبل از اینکه بتونم خرجش کنم از خواب بیدار شدم.

❖ تعبیر خواب با سلام

این خواب می تواند هم خیر باشد و هم نه و از طرفی دیدن طلا در خواب برای زنان بسیار خیر است و نشان از خیری دارد که به ایشان رسد و از طرف دیگر می تواند نشان از ان باشد که شما از انچه برای شما نیست استفاده کنید که این خوب نیست.

سربلند و پیروز باشید

❖ علی سلام

من خواب دیدم انگشتر طلای ۲طبقه بانگین سبز پیداکردم لطف تعبیرشوبفرمایید

❖ تعبیر خواب با سلام

خوابی بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما در اینده تعهدی خواهید داشت که به شخصی که شخصی خیر است باید تعهد داشته باشید که برای شما خوب است و از این رو از بابت ان نگران نباشید.

سربلند و پیروز باشید

❖ فاطمه

سلام من خواب دیدم که برادر که تازه فوت شده به من زنجیر طلا توی دستم گذاشت و بسیار درخشش داشت حا لا دقیق یادم نمیاد یا بردارم بوده یا شوهر خواهرم ولی یکی از این دوتا زه من این هدیه رو داد معناش چیه

❖ تعبیر خواب با سلام

در تعبیر این خواب بدانید که برای شما بسیار خیر است و در تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده به خیر امده است چه بسا که طلا باشد و از این رو نشان از خیری برای شماست.

سربلند و پیروز باشید

❖ عبدالحسیب عطائی

بعد از ظهر خاب بودم ودر خواب دیدم مقدار زیادی طلا را ازته رمین در حانه خود پیدا کردم

❖ تعبیر خواب با سلام

انشالله که برای شما خوابی خیر است و در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند نشان از پیدا کردن چیزی خوب باشد و لزوما این چیز پول و یا چیزی مادی نیست.

سربلند و پیروز باشید

❖ شاهی

خواب دیدم بعد مدتها رفتم عروسی،و ۲ تا النگوی طرح دار تازه دستم کرده بودم،و به هرکدوم از فامیل ها ک می‌رسیدیم میرفتم از پشت چشمشو میگرفتم با کلی شادی و خنده اطرافیان ازش میخاستن حدس بزنه که من کیم،بعد که رفتم نشستم دیدم النگو هام شکسته و هر تیکه از طرح هاش یه جایی افتاده،برگشتم تو همون مکان هایی که توقف کردم،تیکه های النگوهای میگشتمو به راحتی پیدا میکردم،اما چون زیاد بود،تصمیم گرفتم با جارو برقی انجام بدم،وقتی مهمونا میخاستن برن،جارو برقی رو برداشتم شروع به کشیدن کردم،اما در کمال تعجب در حین کشیدن جارو برقی،هی طلا پیدا میکردم،کلییییییییی طلا از اون مجلس پیدا شد،سرویس طلا،گوشواره ،زنجیر،و….،همشو ریختم تو یه ساک بزرگ ،در حین پیدا کردن،هی با وجدان خودمم درگیر بودم که آیا اعلام کنم یا نه،بعد کلی درگیری،اعلام میکردم به مهمونا ک طلا پیدا کردم هرکی نشونشون بده میدم بهش،همین حرف باعث شد همه فهمیدن که من کلیییی طلا پیدا کردم،داشتیم میرفتیم خونه که دیدم مامانم هم چندتا النگو پیدا کرده،تو رله دیدیم دوست آشنا مرداشون هیبت قصد دزدی طلای ما ،حمله می‌میکردنو میخواستن بگیرن طلاهامونو،حالت حسادت داشتن که چرا اینا این همه طلا پیدا کردن و ما نکردیم پس باید به ماهم بدن،منو مامان باهاشون درگیر شدیم اما نتونستن ازمون بگیرین و اومدیم خونه

منبع مطلب : www.alamto.com

10 تعبیر خواب پیدا کردن طلا در باغ و خیابان توسط زن و مرد

برای خواندن تعبیر خواب پیدا کردن طلا همراه تعبیرک باشید.پیدا کردن طلا در خواب، نشانگر ثروت مالی یا اشیای ارزشمند میباشد.

10 تعبیر خواب پیدا کردن طلا در باغ و خیابان

فهرست مطالب

برای مطلع شدن از تعبیر خواب پیدا کردن طلا پیشنهاد میکنیم، ابتدا این مقاله را تا آخر بخوانید. سپس اگر خواب خود را پیدا نکردید، در نظرات یا بخش آنلاین را به طور کامل توضیح دهید.

معمولا؛ پیدا کردن طلا در خواب، نشانگر ثروت مالی یا اشیای ارزشمند میباشد. طلا هدیه گرفتن، نشانه ای از خجالت و شرمساری است.

همچنین میتوانید؛ در ابزار گفتگو آنلاین، خواب خود را بفرمایید. و از تعبیر خواب آنلاین استفاده کنید.

اگر خواب ببینید، که طلا پیدا میکنید. نشانه‏ ى آن است که باید در کارها تلاش بیشترى کنید تا به موفقیت برسید. تعبیر خواب پیدا کردن طلا نشان‌دهنده‌ی آن است. که در مقابل مشکلات مقاومت خواهید کرد.

تعبیر پیدا کردن طلا در باغ

اینکه شما در خواب خود به باغی بروید و هنگامی که در باغ در حال گشت و گذار هستید، با کیسه ای طلا مواجه شوید به این معنا بوده که؛ برکتی که در زندگی شما جریان دارد ناخداگاه بیشتر می شود. و آرامش بیشتری را کسب می کنید.

اگر این باغ سر سبز و پر از درخت و آب روان باشد، در واقع همان افزایش نعمت به نعمت های فعلی است.

اما چنانچه باغی را ببینید که خشک و بدون درخت و سرسبزی و شادابی باشد. نشانه ای ایجاد رونق و برکت و تغییر مسیر زندگی شما در آینده دارد. و هرچه باغ بدون آب و علف تر، تغییر در زندگی شما بیشتر خواهد بود.

تعبیر خواب امام جعفر صادق

دیدن اشیای طلا در خواب میتواند، سمبلی از طمع و وسوسه باشد.

پیدا کردن طلا در خواب برای مردان بد میباشد. اما برای زن‌ ها خوب است.

دیدن طلا در خواب بر 3 وجه می باشد. ولایت یافتن – اهانت کردن. و حج گذاردن است.

تعبیر منوچهر مطیعی در مورد پیدا کردن طلا

داشتن سکه طلا در خواب، به همان اندازه که در بیداری خوب است. و صاحب آن را خوشحال میکند. در خواب خوب نیست! چون باعث گرفتاری و بلا می شود.

اگر مردی در خواب ببیند که، مقداری طلا پیدا کرده است. و یا در جیب و کیف خویش آن را دارد. به مقدار حجم آن طلا (نه به ارزش آن) مالش از بین خواهد رفت. و ضرر میبیند.

اگر در خواب ببینید طلا را در دست خود نگه داشته اید. نشانگر موفقیت و خوشبختی در مراحل زندگی شما خواهد بود.

تعبیر خواب طلا برای دختر مجرد

در صورتی که دختر مجرد در خواب ببنید طلا پیدا می کند یا از دست شخصی مرده میگیرید نشانه خوشی و سعادت برای اوست

اما اگر این خواب را یک پسر مجرد ببنید قطعا برعکس خواهد بود.

تعبیر خواب پیدا کردن طلا در خیابان

بارها و بارها و بارها این اتفاق در سراسر دنیا رخ داده است که شخصی عابر پیاده در خیابان حرکت می کرده است و با کیفی یا کیسه ای پر از طلا مواجه شده است.

اینگونه داستان ها که نمونه اش را بسیار در واقعیت و برنامه ماه عسل دیدیم قطعا پیش می آید که در خواب اتفاق بی افتد اما خواب پیدا کردن طلا در خیابان چه معنایی دارد؟

آیا می توان گفت که پیدا کردن طلا در خیابان نشانه خوبی است؟

آیا نشانه از تغییر و مشکلات در زندگی است؟

اگر شما زمانی که در خیابان به تنهایی حرکت میکنید کیفی پر از طلا پیدا کنید به این معناست که تغییرات خوبی در مسیر زندگی شما قرار دارد و شما باید با قدرت به سوی آینده و اتفاقات پیش رو بروید.

اما چنانچه در خیابان می رفتید و خیابان بسیار شلوغ بود و شما کیفی را دیدید که انگار هیچکس آن را نمی بینید به این معناست که راه رسیدن به موفقیت در انتظار شماست که حتی خانواده و اطرافیان شما به آن اعتماد ندارد و آن را متوجه نمی شوند.

خواب پیدا کردن طلا برای زن حامله

اگر زنی حامله خواب ببیند که طلا پیدا میکند تعبیر های مختلفی دارد که چند شرایط زیر در آن مهم است.

زمان مکان

اگر زن حامله در هنگام خواب در 6 ماه اول بارداری باشد نشانه پیشرفت و مسیر تازه در زندگی اش می باشد اما هنوز مسیر پر پیچ و خمی دارد و به این راحتی موفق نمی شود.

اما چنانچه زن حامله نزدیک به زایمان باشد به این معناست که او در کمترین زمان موفقیت بزرگی از جمله مالی یا معنوی بدست می آورد.

همچنین شما می توانید تعبیر خواب حامله بودن را نیز مشاهده کنید.

آخرین مطالب تعبیر خواب قرنطینه جولای 15, 2022 تعبیر خواب حرف ق

تعبیر خواب مراسم افتتاحیه

جولای 14, 2022 تعبیر خواب حرف الف تعبیر خواب سرسره جولای 13, 2022 تعبیر خواب حرف س تعبیر خواب ملاقه جولای 12, 2022 تعبیر خواب حرف م تعبیر خواب گل لاله جولای 8, 2022 تعبیر خواب حرف گ تعبیر خواب فرش جولای 5, 2022 تعبیر خواب حرف ف 10:45 ق.ظ 150 دیدگاه 3.5 Article Rating 150 نظرات جدید ترین

منبع مطلب : tabirak.ir

تعبیرخواب پیداکردن طلا

آخرین مطالب سایت