30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

روایت خبرگزاری دولت از وضعیت دانشگاه شریف پس از حوادث امشب/ به دنبال اتخاذ تدابیر انتظامی امکان خروج دانشجویان و اساتید از این دانشگاه نبود

🔺ایرنا نوشت: دانشگاه صنعتی شریف عصر امروز صحنه برگزاری تجمع برخی دانشجویان این دانشگاه در واکنش به حوادث اخیر در کشور بود.

🔺در پی برگزاری این تجمع و ملتهب شدن فضای دانشگاه صنعتی شریف و درگیری‌های رخ داده در این دانشگاه، محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری شخصا برای گفتگو با دانشجویان و پیگیری و مدیریت تجمع دانشجویان در دانشگاه شریف حاضر شد.

🔺همچنین بنابر گفته شاهدان عینی به دنبال اتخاذ تدابیر انتظامی در اطراف دانشگاه شریف و عدم امکان خروج دانشجویان و اساتید از این دانشگاه، با دستور وزیر علوم چندین دستگاه خودرو برای خروج دانشجویان و اساتید از دانشگاه در نظر گرفته شد.

🔺هم‌اکنون فضای دانشگاه شریف و مناطق اطراف آن آرام گزارش شده است.

ملت ریختن جلو در پارکینگ دانشگاه شریف

یک گروه تو کوچه ها هستن
یک گروه در پشتی هستن
درگیری جلو سردر ادامه داره
یک گروه هم درگیر شدن ضلع شرقی دانشگاه
ملت واقعا همه دارن میان


‏ماموران جمهوری‌اسلامی همزمان با محاصره‌ی دانشجویان در دانشگاه شریف، به خوابگاه‌های آنها حمله کرده و به پنجره‌هایشان شلیک میکنند.

بچه های تهران با کوکتل و اتیش بیاید سمت شریف

امشب با تسویه حساب کنیم


مقابل دانشگاه شریف اوضاع خوبی نیست. برخلاف وعده وزیر علوم، نیروهای نظامی قصد رها کردن دانشجویان را ندارند. خانواده‌ها به شدت نگران‌اند. هیچ‌کس نمی‌داند چند دانشجو داخل مانده‌اند و چند نفر بازداشت و مجروح شده‌اند.


به پارتی-دانشجویان دانشگاه پلی‌تکنیک!

#موتا برنامه دم دانشکده ریاضی فردا را یک توطئه می‌داند، درش شرکت نکنید، مثل دانشگاه شریف راحت می‌توانند آنجا هم گیرتان بیندازند، در قفس هرگز نمی‌شود فریاد آزادی سر داد.
پس فردا مطلقن جلوی دانشکده ریاضی تجمع نکنید، بی‌شک بدتر از اتفاقی که برای شریف افتاد، برای شما هم خواهد افتاد، مگر اینکه راهی پیدا کنید و بتوانید زیر پل حافظ یا در یکی از خیابان‌های اصلی حوالی دانشگاه جمع شوید، هر گونه شرکت اعتراضی در فضای دربسته دانشگاهها جز شناسایی براندازان ژنی ثمر دیگری نخواهد داشت، فریب تحکیمی‌ها و انجمن عصلامی را نخورید، ما نیاز مبرم به خدایان امیرکبیر داریم.

حزب براندازان
دهم مهر 1401


مقابل #دانشگاه_شریف شبیه میدان جنگ شده. برخلاف وعده وزیر علوم، نیروهای نظامی قصد رها کردن دانشجویان را ندارند. خانواده‌ها به شدت نگران‌اند. صدای تیر شنیده می‌شود. بوی گاز اشک‌آور همه جا هست. هیچ‌کس نمی‌داند چند دانشجو داخل مانده‌اند و چند نفر بازداشت و مجروح شده‌اند.
#مهسا_امینی

تظاهرات و اغتشاشات امشب دانشگاه صنعتی شریف » ۱۰ مهر ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت