30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

ترنس شدن شهره لرستانی را از این سایت دریافت کنید.

ببینید

مازیار لرستانی (شهره لرستانی) درباره خبرهای منتشر شده در فضای مجازی پیرامون تغییر جنسیتش واکنش نشان داد.

۲٬۵۶۶ نفر ۲۳ تیر ۱۴۰۱ – ۱۱:۱۵

ببینید | نخستین اظهارنظر شهره لرستانی پس از تغییر جنسیت

دریافت 3 MB

مازیار لرستانی (شهره لرستانی) درباره خبرهای منتشر شده در فضای مجازی پیرامون تغییر جنسیتش واکنش نشان داد.

۶۹۲۶۳ کد خبر 1651068

برچسب‌ها

شهره لرستانی مطالب مرتبط

تولدی در پنجاه‌وشش‌سالگی؛ شهره به مازیار

نظر شما

نظر شما نظرات

نظرات منتشر شده: 187 نظرات در صف انتشار: 81 نظرات غیرقابل انتشار: 0

علی ۱۲:۲۲ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 128 199 پاسخ

از زن بودن خیری نبرد شاید با مرد شدن کاری کند

۱۴:۰۰ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 230 83

هر جا هستید موفق و موید باشید

حمید ۱۴:۴۸ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 210 82

چند تا زن تاثیر گذار برات نام ببرم که از صدتای امثال من و تو که مثلا مرد هستیم تاثیرگذار تر بودن.به جنسیت ربطی نداره.اشتباه بزرگی کرد و پشیمون میشه،ولی دیگه…

از زبان لسان الغیب حافظ شیرازی

۱۶:۴۹ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 108 14

عیبِ رندان مَکُن ای زاهدِ پاکیزه سرشت که گناهِ دگران بر تو نخواهند نوشت من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هر کسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار، که کِشت همه کس طالبِ یارند چه هشیار و چه مست همه جا خانهٔ عشق است چه مسجد چه کِنِشت سرِ تسلیمِ من و خشتِ درِ میکده‌ها مدعی گر نکند فهمِ سخن، گو سر و خشت ناامیدم مکن از سابقهٔ لطفِ ازل تو پسِ پرده چه دانی که که خوب است و که زشت نه من از پردهٔ تقوا به درافتادم و بس پدرم نیز بهشتِ ابد از دست بهشت حافظا روزِ اجل گر به کف آری جامی یک سر از کویِ خرابات بَرَندَت به بهشت

رضا ۱۹:۱۰ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 117 15

برای رانندگی باید گواهینامه داشت … برای استفاده از فضای مجازی باید باید شعور داشت…

۱۹:۱۴ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 70 13

تغییر جنسیت ینی چی، الان ینی ایشون کاملا مرد هستند ؟

۲۱:۱۹ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 38 27

🤣🤣🤣خیلی باحال بود😅😅😅اخه منظورت چیه از زن بودن خیری نبرد ؟🤣

۲۳:۴۳ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 132 10

همیشه در مصاحبه ها، در چشمانش انگار یک چیزی را مخفی میکرد، احتمالا ایشان از بیماری واقعا رنج میبرده و امیدوارم غربالگری در سنین کمتر انجام شود تا یک فرد تا این سن اینقدر سختی نکشه و الان هم پذیرش برای ما سخت است چه برسه ….، در ضمن من به زن بودنم افتخار میکنم با تمام وجود و خیلی جاها بیشتر و بهتر از مردها در آن جایگاه کار کردم.

۱۲:۳۷ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 107 137 پاسخ

این صدا که خانم لرستانی گفته من زن نیستم واقعا صدای خانم لرستانی است؟

۱۴:۴۱ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 77 38

آقامون شهره لرستانی بودن،منظورم همون آقامازیاره

ناصر ۱۲:۴۴ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 88 70 پاسخ

چی بگم که نگفتن بهتره

۱۴:۰۱ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 188 109

حرف نزنی کسی نمیگه لالی پس خاموش باش و …

دینا ۲۱:۴۶ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 88 33

هم شرعی هست و هم علم پزشکی تایید میکنه . امام خمینی ره هم فتوا داده بودن که مجاز هست ( به شرط تایید پزشکان) کمیسیون پزشکی تشکیل میشه و بررسی میشه بعد مجوز عمل میدن.

نیلوفر ۱۲:۵۰ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 329 77 پاسخ

همیشه در قلب این ملت هستید در هر قالبی

بی نام ۱۲:۵۵ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 227 49 پاسخ ان شاالله موفق باشی مهدی ۱۲:۵۷ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 338 88 پاسخ

برای شهامتت احترام قائلم🌹

ف ۱۳:۱۵ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 178 712 پاسخ

وقتی به کار خدا ایراد بگیری راضی نباشی تو دیگه بنده و مسلمان نیستی بلکه کافر و مشرک هستی!در اسلام تغییر جنسیت وجود ندارد.

۱۳:۳۴ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 190 82 وهابی هستی ؟ ۱۳:۳۴ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 427 61

تو نماینده یا وکیل خدا روی زمینی ؟ اصولا چه کاره هستی که دیگران رو قضاوت میکنی؟ کارش درست باشه یا نه به خودش مربوطه .در ضمن هر کسی رو تو قبر خودش می‌خوابه و پاسخگو به پروردگار

‌‌‌‌ ۱۳:۴۳ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 350 46

افراد بی سوادی مثل شما لازم نیست حرف بزنن. این افراد نوعی بیماری دارن. مثلا افرادی که زن هستند و تمایل به تغییر جنسیت دارند، روحیه و مغزشون مثل روحیه و مغز مرداس و به طور کلی مرد هستن اما در کالبد زن.

۱۴:۰۸ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 227 33

احمق یعنی خدا هیچ حرفی درباره مشکل این بنده خدا ها نزده با ترنس بودن میشن مشرک و کافر آخه. اینا هم خدایی دارن بهش اعتقاد دارن11

۱۴:۲۰ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 118 129

منم دینی دارم که بهم اجازه میده کسایی که همچین نگاهی به ادم ها دارن رو بکشم و اون دنیا پاداش هم بگیرم. خاصیت دین اینه که جلوی تعقل شمارو میگیره!

من ۱۴:۲۱ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 197 47

خود ایت االه خمینی با اون همه ابهت و عظمتش تغییر جنسیت رو حرام اعلام نکرده. اونوقت تو چی میگی ؟

محمد ۱۴:۴۴ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 177 44

در اسلام تغییر جنسیت وجود دارد،امام خمینی هم اولین مرجعی بود که با عملهای تغییر جنسیت موافقت کرد،مقام معظم رهبری هم با تغییر جنسیت موافق هستند. مهم نیست در چه قالبی باشی مهم اینکه انسان باشی.

آرمان ۱۵:۰۶ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 178 21

با این تفاسیری که فرمودید پس کسی هم که سرطان داره یا به یک بیماری خاص مبتلا هست باید راضی به رضای خدا باشه و دنبال درمان نره و زجر بکشه.درسته؟

امین ۱۵:۰۷ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 127 12

وقتی قدرت تفکرت اینقدر پایین و نفهمیدی و درک نکردی که چه مشکلی داشتن و تمام عمر با اون مشکل زندگی کردن…..

ماهان ۱۵:۱۰ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 118 12

به تو چه؟اون با خدا قراره تصفیه حساب کنه نه با تو

۱۵:۲۵ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 148 7

واقعا بعضی افراد مشکل فهم و شعور دارن این چه ربطی داره به دین این یک نوع اختلال ژنتیکی پس اگه کسی بچه ای بدنیا بیاره که مشکل قلبی داره که با یک عمل خوب میشه نباید تو کار خدا دخالت کنه و بزار بچه بمیره .التماس تفکر.

۱۶:۱۳ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 89 13 ف ..لال شو فاطمه ۱۶:۱۷ – ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ 91 6

یه کم بیشتر فکر کنید اینو نمی فرمایید اگر مطالعات تون در این زمینه کامل باشه حرف تون رو می پذیرم در غیر این صورت تعصب الکی به خرج ندهید لطفا ” ، چون اسلام هم اجازه قضاوت نداده …

منبع مطلب : www.khabaronline.ir

ماجرای تغییر جنسیت شهره لرستانی+عکس

امروز شایعه تغییر جنسیت شهره لرستانی در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرای تغییر جنسیت شهره لرستانی+عکس

امروز شایعه تغییر جنسیت شهره لرستانی در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش تیتربرتر؛ بعد از منتشر شدن خبر جنجالی تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر سینما و تلویزیون که خیلی زود به داغ‌ترین موضوع فضای مجازی تبدیل شد، خبری نامفهوم نیز از تغییر جنسیت شهره لرستانی هم دست به دست شد.

شهره صالحی لرستانی بازیگر تئاتر و سینما و فیلمنامه نویس است.

شهره لرستانی تغییر جنسیت داده است؟

شهره لرستانی تغییر جنسیت داده است؟

شهره صالحی لرستانی مشهور به شهره لرستانی از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون ایران است که به تازگی در سریال موچین که در بخش نمایش خانگی در حال پخش است بازی کرده است.

شهره لرستانی در نقش های متفاوتی در سریال ها و فیلم های سینمایی به ایفای نقش پرداخته است و حتی بازی در نقش یک مرد را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

ماجرای تغییر جنسیت بازیگر شهره لرستانی پس از شایعه فروتن خبری است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اگرچه شهره لرستانی هنوز واکنشی به این خبر تغییر جنسیتش نشان نداده است، اما به احتمال زیاد وی نیز مانند محمدرضا فروتن خبر تغییر جنسیت را تکذیب می‌کند.

مطالب مرتبط:ماجرای مرد شدن شهره لرستانی / مازیار لرستانی کیست؟ + تصاویر بعد از تغییر جنسیت!اولین صحبت های شهره لرستانی درباره تغییر جنسیت + فیلم

ماجرای تغییر جنسیت شهره لرستانی

ماجرای تغییر جنسیت شهره لرستانی

روز گذشته خبر تغییر جنسیت بازیگر شهره لرستانی در شبکه‌های مجازی دست به دست شد که البته با بررسی‌های به دست آمده درست به نظر نمی‌رسد. زهرا کشوری (روزنامه نگار) در توئیت خود نوشته بود:

«بسیاری از دوستان خبر تغییر جنسیت شهره لرستانی را هم رد می‌کنند و معتقدن پوشش مردانه ایشان دلیلی بر تغییر جنسیت‌شان نیست. برخی هم اعتقاد دارند تغییر جنسیت بازیگر دیگری باعث این ذهنیت شده.»

بعد از منتشر شدن خبر جنجالی تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر سینما و تلویزیون که خیلی زود به داغ‌ترین موضوع فضای مجازی تبدیل شد، خبری نامفهوم نیز از تغییر جنسیت شهره لرستانی هم دست به دست شد.

روز گذشته باز هم یک خبرنگار در توئیتر مدعی شد که شهره لرستانی بازیگر پرسابقه کشورمان تغییر جنسیت داده است،

این خبر خیلی زود باعث ایجاد سوال در ذهن مخاطبین شد که آیا شهره لرستانی دیگر بازیگر مطرح کشور نیز در گذشته تغییر جنسیت داده؟ سوالی که جوابی برای آن نبود، به طوری که بعد از بالا و پایین کردن گوگل هیچ خبری مبنی بر تغییر جنسیت این خانم بازیگر یافت نشد و بعد از رجوع دوباره به توییت خانم زهرا کشوری متوجه شدیم که این توییت توسط نگارنده پاک شده و توییت دیگری بدون اشاره به این موضوع در صفحه خانم کشوری منتشر شد. این خبر به علت نا آگاهی و اشتباه خانم کشوری منتشر شد و خود او نیز این اشتباه را تصحیح کرد.

البته تصاویری نیز از شهره لرستانی با تیپ و پوشش مردانه در شبکه های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می شود که به نظر می رسد بیشتر یک تست گریم باشد تا موید تغیر جنسیت.

افشاگر موضوع تغییر جنسیت شهره لرستانی چه نوشت؟

​ افشاگر موضوع تغییر جنسیت شهره لرستانی چه نوشت؟ ​

موضوع از این قرار است کهزهرا کشوری یکی از خبرنگاران روزنامه ایران با انتشار توییتی در واکنش به تغییر جنسیت محمدرضا فروتن نوشت:

“محمدرضا فروتن دکترای روانشناسی داره و توی ۵۲ سالگی تصمیم می‌گیره تغییر جنسیت بده! حتی عجیب‌تر از تغییر جنسیت شهره‌ لرستانی. بازیگر فیلم های قرمز و شب یلدا! البته سال‌هاست که فروتن بازی خوبی نداشته. شاید یکی از دلایلش همین وضعیت روحی‌ش بوده.”

افشاگری درباره تغییر جنسیت شهره لرستانی

افشاگری درباره تغییر جنسیت شهره لرستانی

بیوگرافی شهره لرستانی

بیوگرافی شهره لرستانی

شهره صالحی لرستانی متولد 1345 خرم آباد هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون و کارگردان و فیلمنامه نویس است. تاکنون تمایلی برای ازدواج نداشته است.

وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ و همچنین فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته فیلمنامه‌نویسی سینما از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی مجتمع فیلمسازی باغ فردوس در سال ۱۳۷۳ بوده‌است.

وی مدرس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مدرسه عالی صدا و سیما، دانشگاه اسلامی الزهرا، دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی واحد هنر و معماری، مدرسه عالی شهید شرافت، کانون تئاتر بانوان و نیز مؤسس و سرپرست گروه تئاتر آگر، رئیس فرهنگسرای سالمند، طراح و رئیس خانه پیشکسوتان هنر بوده‌است.

فعالیت هنری شهره لرستانی

شهره لرستانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۴ با نمایش‌های دانشجویی از جمله «آدم‌برفی»، «زیبایی بی‌اعتنا»، «من به باغ عرفان»، «آژاکس»، «پیشنهاد ازدواج»، «تبعیدی‌ها»، و… تجربه کرد و تا ۱۳۶۹ ادامه داد. بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلم «نیاز» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد آغاز کرد.

وی از سال ۱۳۶۶ تاکنون کارگردانی ۱۷ تئاتر حرفه‌ای در تئاترشهر از جمله «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه»، «پیک‌نیک در میدان جنگ»، و… را بر عهده داشته‌است؛ نمایش «سلطان مار» نوشتهٔ بهرام بیضایی، یکی از موفق‌ترین اجراهای تئاتر در دههٔ هفتاد از جمله کارهای موفق اوست. همچنین کارگردانی نمایش تلویزیونی «در پوست شیر» نوشته شون اوکیسی، برای شبکه چهار را انجام داده‌است.

مطالب مرتبط:فیلم| ماجرای توهین به دختران کلاردشت مازندرانماجرای تجاوز رضا رفیع به کیانوش سنجری

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است. چندین فیلم کوتاه و تله‌فیلم از جمله کارهایی است که وی نویسندگی و کارگردانی کرده‌است.

منبع مطلب : www.titrebartar.com

ترنس شدن شهره لرستانی

آخرین مطالب سایت