30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

تاریخ جواب قرعه کشی ایران خودرو را از این سایت دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص ایران خودرو + تاریخ جواب ثبت نام، قیمت فروش

سامانه خودرو، دومین طرح فروش محصولات ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، کرمان موتور، مدیران خودرو و لاماری ریما را برگزار کرد. ثبت نام در طرح فروش فوق العاده، پیش فروش و مشارکت در تولید و طرح جوانی جمعیت تیر ۱۴۰۱ به پایان رسید.

۱ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۱:۴۴

زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص ایران خودرو + تاریخ جواب ثبت نام، قیمت فروش

سامانه خودرو، دومین طرح فروش محصولات ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، کرمان موتور، مدیران خودرو و لاماری ریما را برگزار کرد. ثبت نام در طرح فروش فوق العاده، پیش فروش و مشارکت در تولید و طرح جوانی جمعیت تیر ۱۴۰۱ به پایان رسید.

به گزارش ایمنا، سامانه یکپارچه فروش خودرو، سایت متمرکز خرید خودرو است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تخصیص خودرو و ثبت نام خرید خودرو ایجاد شده است؛ تمام شرکت‌های خودروسازی اعم از دولتی و خصوصی باید محصولات خود را از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه کنند و متقاضیان نیز تنها با مراجعه به این سامانه می‌توانند برای خرید خودرو اقدام کنند.

بخوانید:قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار شد

در دومین دوره فروش خودرو در این سامانه، بازه زمانی ۷۲ ساعته برای ثبت‌نام متقاضیان در نظر گرفته شد و تقدم یا تأخر زمان ثبت‌نام، هیچ تأثیری بر قرعه‌کشی و شانس برنده شدن نداشت و مراسم قرعه‌کشی با نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان انجام می‌شود.

ورود به سامانه یکپارچه خودرو

ورود به سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو از طریق آدرس اینترنتی https://sale.iranecar.com/public/home امکان پذیر است.

ثبت نام ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

ثبت نام در نام طرح جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه از روز شنبه مورخ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آغاز و ۷۲ ساعت (۳ روز) ادامه داشت.

ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ایران خودرو

در دومبن عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو محصولات ایران خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۳ با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ اتوماتیک شش سرعته، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU۷P، سورن‌پلاس، دناپلاس توربوشارژر دستی با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک در طرح پیش فروش عرضه شدند. در فروش فوق‌العاده ایران خودرو نیز پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک شش سرعته، تارا اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک از گروه ایران خودرو با قیمت قطعی در سامانه فروش خودرو عرضه شدند.

ثبت نام سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

در اولین عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو محصولات سایپا شامل محصولات ارائه شده در این طرح شامل ساینا S، کوییک S، کوییک معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی و شاهین G در طرح فروش فوق‌العاده عادی و فروش فوق‌العاده ویژه مادران و خودروهای ساینا S، کوییک معمولی، کوییک S، کوییک R معمولی، کوییک R اتوماتیک، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ و شاهین G در طرح پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید عرضه شد.

در نخستین عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه محصولات بهمن موتور، فردا موتور و لاماری ایما آرین پارس موتور به فروش رسید.

زمان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو

بر اساس آخرین خبرها، قرعه کشی فروش خودرو در سامانه یکپارچه برگزار و نتایج آن یکشنبه دوم مرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام می‌شود.

مراحل ثبت نام در سامانه تخصیص خودرو

متقاضیان با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com/public/home پس از مشاهده لیست خودروهای قابل عرضه، می‌توانند با انتخاب گزینه «ورود / ثبت‌نام» (از منوی اصلی سامانه) وارد صفحه ورود و ثبت‌نام شوند.

در این مرحله با انتخاب گزینه «ثبت‌نام»، کاربر به صفحه اطلاعات اولیه مشتری هدایت می‌شود و با تکمیل این فرم، حساب کاربری خود را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ایجاد می‌کند. اطلاعات این فرم شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، تلفن همراه، کلمه عبور و تکرار آن است.

متقاضی ثبت نام خودرو، پس از تشکیل حساب کاربری، به صفحه فرم کامل ثبت‌نام هدایت شده و نام و نام خانوادگی کاربر در قسمت مربوط به کاربران (بالا سمت چپ) نمایش داده خواهد شد. با تکمیل این فرم، کاربر اطلاعات تفصیلی خویش را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ثبت می‌کند. تکمیل فیلدهای ستاره‌دار اجباری است. در نهایت، کاربر پس از انتخاب گزینه «ثبت و ادامه» وارد صفحه اصلی سامانه برای انتخاب خودرو می‌شود.

در مرحله بعد کاربر در این صفحه با مشاهده لیست خودروها می‌تواند اقدام به انتخاب خودرو مورد نظر خود کند. پس از انتخاب خودرو موردنظر خود، فهرست بخشنامه‌های فروش را مشاهده کرده و با انتخاب یکی از بخشنامه‌ها، وارد مرحله بعدی می‌شود. همچنین، آن گروه از کاربرانی که پیش از انتخاب خودرو، مراحل ثبت‌نام و ورود را طی نکرده باشند، قبل از هدایت به مرحله بعدی، صفحه «ورود / ثبت‌نام» را مشاهده می‌کنند.

کاربر در این مرحله، کلیه اطلاعات ثبت‌شده در مراحل قبل را مشاهده و تأیید می‌کند. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی متقاضی، اطلاعات بخشنامه و خودرو انتخاب‌شده خواهد بود.

کاربر در این مرحله، کد رهگیری مربوط به ثبت درخواست خود را دریافت خواهد کرد. با دریافت کد رهگیری، مرحله شرکت در قرعه‌کشی به اتمام رسیده و نام کاربر در فهرست کسانی که در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند، قرار خواهد گرفت.

کد خبر 590139

برچسب‌ها

سامانه ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱تیر

نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

بخشنامه جدید ایران خودرو

پارس سال خودرو خودرو سامانه

سامانه یکپارچه خودرو

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

خودرو فروش خودرو یکپارچه ثبت نام ایران خودرو خودرو قیمت ایران خودرو ایران خودرو قیمت

زمان ثبت نام ایران خودرو

زمان قرعه کشی ایران خودرو

میز خدمت ایران خودرو

ایران خودرو یکپارچه

سامانه ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱

محصولات ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

ثبت نام یکپارچه ایران خودرو

ثبت نام خودرو یکپارچه

سامانه ثبت نام خودرو

منبع مطلب : www.imna.ir

نتایج قرعه کشی و برندگان محصولات ایران خودرو (۱ مرداد)

اعلام نتایج قرعه کشی و برندگان ایران خودرو «۱ مرداد»: گروه خودروسازی ایران خودرو برندگان محصولات را در آخرین قرعه کشی انجام شده اعلام کرد.

نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات ایران خودرو (۱ مرداد)

۱ مرداد ۱۴۰۱ اخبار

خودروسازان داخلی به دلایلی از جمله سهولت دسترسی مشتریان به محصولات آنها و ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا خرید و فروش خودرو در بازار، اقدام به برگزاری قرعه‌کشی می‌کنند.

پیش فروش و ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح‌های سه ماهه و یکساله اعلام می‌شود و بلافاصله بعد از اتمام ثبت نام، قرعه کشی خودرو انجام می شود و اسامی برندگان در سامانه فروش خودرو اعلام خواهد شد.

از اردیبشهت ماه ۱۴۰۱ اما روش قرعه کشی، ثبت‌نام و اعلام نتایج طرح‌های فروش ایران خودرو با تغییراتی همراه شده است وبه این صورت که کلیه ثبت نام و قرعه کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می گیرد. متقاضیان می توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.

زمان قرعه کشی و اعلام نتایج سامانه یکپارچه

قرعه کشی دومین مرحله فروش محصولات شرکت‌های خودروسازی داخلی در سامانه یکپارچه فروش خودرو، روز ۱ مرداد برگزار شد و نتایج قرعه کشی ساعت ۱۷ روز ۲ مرداد از طریق همین سامانه اعلام می‌شود.

حتما بخوانید: قیمت روز خودرو صفر

تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.

به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.

در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.

در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

زمان تحویل خودروها

با توجه به تغیرات صورت گرفته مبنی بر نحوه ثبت نام متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌ ایران خودرو و الزام ثبت‌نام از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو، نحوه و زمان تحویل خودروها توسط خودروسازان به صورت هر سه ماه یکبار و بسته به شرایط هر طرح مشخص شده است.

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو ۴۵

اشتراک گذاری برچسب :

ارسال دیدگاه

منبع مطلب : khodro45.com

تاریخ جواب قرعه کشی ایران خودرو

آخرین مطالب سایت