30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

برنامه امتحانات نهایی شهریور را از این سایت دریافت کنید.

دانلود برنامه امتحانی شهریور 1400

دانلود برنامه امتحانی شهریور 1400 تمام رشته ها…/ سوم ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و معارف/ امتحان نهایی بزرگسالان و رشته های فنی حرفه ای

کد خبر : 17637 اشتراک 8 نظر مدارس – بازدید

برنامه امتحانی شهریور 1400

جهت مشاوره در زمینه برنامه امتحانی شهریور 1400

برنامه امتحان نهایی شهریور 1400 اعلام شد. لینک دانلود برنامه امتحانی شهریور را در این مقاله در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است. برنامه امتحانات نهایی و شیوه نامه برگزاری امتحانات داخلی، جهش تحصیلی، تغییر رشته و بزرگسالان در شهریور ۱۴۰۰ شامل، موارد زیراست:برنامه امتحان نهایی دوازدهم شهریور ۱۴۰۰ تجربی ریاضی انسانی معارف اسلامیبرنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته ریاضی شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته تجربی شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته انسانی شهریور 1400برنامه امتحان نهایی نهایی شهریور ۱۴۰۰ سوم دبیرستان بزرگسالانبرنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی تجربی و ریاضی و انسانی شهریور ۱۴۰۰برنامه امتحانات نهایی سوم رشته های فنی و حرفه ای شهریور 1400 ( بزرگسالان و داوطلبان آزاد)زمان برگزاری امتحانات از ۲۲ مرداد آغاز و تا ۱۳ شهریور ادامه دارد.

دانلود برنامه امتحان نهایی شهریور 1400

برنامه امتحان نهایی شهریور ماه اعلام شد. برگزاری امتحانات داخلی، جهش تحصیلی، تغییر رشته و بزرگسالان تا شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

برگزاری امتحانات نهایی در هشت برگ برنامه امتحانات نهایی منتشر شد. این برنامه شامل تمام رشته های تحصیلی دوره های متوسطه (نظری، فنی و حرفه ای)، پیش دانشگاهی و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه به انضمام شیوه نامه برگزاری امتحان داخلی و هماهنگ دوره های تحصیلی در شهریور ماه ۱۴۰۰ است.

امتحانات شهریور ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی حضوری برگزار می شود.

برای دانلود pdf برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 دوازدهم،سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی لینک دانلود را انتخاب کنید:

دانلود برنامه امتحان نهایی شهریور 1400دانلود برنامه امتحانی شهریور (نظری- بزرگسالان- فنی و حرفه ای)مشاوره نحوه جمع بندی دروس امتحان نهایی

دانش آموزان عزیز شما می توانید برای مشاوره قبولی در امتحانات نهایی، دریافت نمونه سوالات پرتکرار امتحان نهایی، دریافت برنامه جمع بندی دروس امتحان نهایی، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید:

مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور برای دریافت برنامه جمع بندی امتحانات نهایی تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

برنامه امتحان نهایی دوازدهم تجربی- ریاضی- انسانی- معارف اسلامی شهریور ۱۴۰۰

برنامه امتحان نهایی نهایی /سوم دبیرستان بزرگسالان رشته های نظری /شهریور ۱۴۰۰

جدول برنامه امتحانات نهایی دوازدهم در تمامی رشته های نظری به شرح زیر است:

بارم بندی دروس دوره دوم متوسطه پایه دوازدهم 1400 سایت امتحانات نهایی

برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی بزرگسالان شهریور 1400

برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی بزرگسالان آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد، سال واحدی در نوبت شهریور ماه به شرح جدول زیر است:

برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته ریاضی شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته تجربی شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته انسانی شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته هنر شهریور 1400برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی رشته معارف اسلامی شهریور 1400

مطابق بند 10 : دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال های قبل به استثنای رشته هنر، می توانند پس از تطبیق دروس، در امتحانات نهای دروس معادل پایه دوازدهم شرکت نمایند.

بدیهی است اطلاعات دروس داخلی دوره پیش دانشگاهی که در پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، از طریق سامانه مربوط به فاینال ارسال خواهد شد. همچنین دانش آموزان پیش دانشگاهی رشته هنر مطابق با برنامه جدول زیر در امتحانات شرکت نمایند:

برنامه امتحانات نهایی سوم رشته های فنی و حرفه ای شهریور 1400

برنامه امتحان نهایی سال سوم متوسطه شاخه فنی و حرفه ای بزرگسالان و داوطلبان آزاد شامل موارد زیر است:

1-

منبع مطلب : www.khabarino.com

امتحانات نهایی ۱۴۰۱

در این مقاله تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه ۱۴۰۱ تمامی رشته های تحصیلی با زمان دقیق امتحانات بررسی شده است.

برنامه امتحانات نهایی

دانش آموزان پایه های تحصیلی نهم و دوازدهم جهت آمادگی بیشتر در امتحانات نهایی خرداد ماه 1401 باید در فرصت مناسب از زمان و برنامه ریزی تعیین شده برای این امتحانات مطلع گردند. برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم ۱۴۰۱ از سوی وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است. این امتحانات از 1 تا 28 خرداد برگزار می شوند.

برای مشاوره تحصیلی آمادگی برای امتحانات نهایی 1401

برای مشاوره تحصیلی آمادگی برای امتحانات نهایی 1401

هر سال برنامه و زمان دقیق امتحانات نهایی مدارس توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود تا دانش آموزان پایه تحصیلی دوازدهم با اطلاع از این برنامه ریزی آمادگی لازم برای مطالعه و یادگیری دروس خود را داشته باشند.

برنامه امتحان نهایی خرداد ماه دوازدهم 1401 منتشر شد.

برای مشاهده به متن مقاله مراجعه نمایید.

امتحانات خرداد ماه فرصتی است برای دانش آموزان پایه دوازدهم که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند زیرا نمرات مکتسبه در این امتحانات تاثیر زیادی در روند انتخاب رشته و نتایج کنکور این دانش آموزان خواهد داشت. به همین خاطر در ادامه این مقاله برنامه ریزی های مربوط به برگزاری امتحانات نهایی خرداد ماه ۱۴۰۱ را بررسی کرده و به شرح زمان دقیق و برنامه امتحانات نهایی خرداد 1401 خواهیم پرداخت.

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه ۱۴۰۱

برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب و اطلاع از حذفیات امتحان نهایی برای مطالعه دروس امتحانی و اولویت بندی هر یک از این دروس برای مطالعه بیشتر در زمان نزدیک به شروع امتحانات نهایی خرداد ماه ۱۴۰۱ به قدری مهم است که بخش عمده ای از نمرات و نتایج امتحانات را به خود احتصاص می دهد.

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه پایه دوازدهم 1401

زمان برگزاری : ساعت 8 صبح

رشته / تاریخ ریاضی – فیزیک علوم تجربی ادبیات و علوم انسانی علوم و معارف اسلامی

یکشنبه 1401/03/01 تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) علوم و معارف اسلای 3

چهارشنبه 1401/03/04 هندسه 3 ریاضی 3 تاریخ 3  تاریخ 3 (تخصصی رشته)

شنبه 1401/03/07 شیمی 3 شیمی 3 عربی 3 (زبان تخصصی رشته) احکام 3

دوشنبه 1401/03/09 سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت

پنجشنبه 1401/03/12 حسابان 2 زیست شناسی 3 فلسفه 2 فلسفه 2

سه شنبه 1401/03/17 فیزیک 3 فیزیک 3 ریاضی و آمار 3 ریاضی و آمار 3

پنجشنبه 1401/03/19 عربی،زبان قران 3 عربی،زبان قران 3 علوم و فنون ادبی 3 علوم و فنون ادبی 3

شنبه 1401/03/21 علوم اجتماعی علوم اجتماعی جامعه شناسی 3 اصول عقاید 3

دوشنبه 1401/03/23 فارسی 3 فارسی 3 فارسی 3 فارسی 3

چهارشنبه 1401/03/25 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3

شنبه 1401/03/28 ریاضیات گسسته – جغرافیا 3 عربی 3 (زبان تخصصی رشته)

امتحان درس ادیان الهی (3) اقلیت های دینی در روز یکشنبه 1401/03/1 برگزار خواهد شد

با توجه به تغییرات سالانه، امسال شاهد برگزاری امتحانات معرفی دوازدهم نیز هستیم. همچنین به دلایل مختلف مانند شیوع بیماری کرونا، ممکن است برخی از امتحانات و آزمون سراسری در کشور دچار تعویق و یا لغو می شوند. در صورت بروز این اتفاق تاریخ دقیق زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم 1401 منتشر شده و در جدول بالا قرار داده شده است.

نتایج نهایی امتحانات دانش آموزان در نتایج کنکور و انتخاب رشته آن ها در مقاطع بالاتر بسیار تاثیر گذار خواهد بود، لذا جهت اطلاع دقیق از زمان بندی های مربوط به نتایج امتحانات نهایی در هر یک از امتحانات خرداد و شهریور می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم

برنامه امتحانات نهایی پایه نهم خرداد ماه ۱۴۰۱

تغییر در شرایط و وضعیت مناطق و استان های مختلف کشور در مواجهه با ویروس کرونا باعث شده است که برگزاری امتحانات پایه نهم به صورت استانی و بر اساس برنامه ریزی های مربوط به مسئولین آموزش هر منطقه اجرا و برگزار گردد. با توجه به موارد عنوان شده در این بخش برنامه های امتحانی پایه نهم هر استان برای امتحانات و آزمون های خرداد 1401، به محض انتشار به صورت جداگانه ارائه می گردد.

در حال حاضر برنامه امتحانی، امتحانات خرداد ماه 1401 پایه نهم متوسطه اول هیچ یک از استان های کشور منتشر نشده است، به محض انتشار هر یک از برنامه های امتحانی در این قسمت اطلاع رسانی می گردد.

دانش آموزان پایه نهم با نزدیک شدن به خرداد ماه باید خود را برای شرکت در امتحانات خرداد ماه 1401 به خوبی آماده سازند. یکی از روش های مناسب برای بهتر شدن در یادگیری، مطالعه نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته می باشد که برای دسترسی به انواع سوالات مذکور می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: سوالات امتحان نهایی هماهنگ استانی پایه نهم

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه بزرگسالان ۱۴۰۱

امتحانات نهایی خرداد ماه بزرگسالان برای دانش آموزانی که موفق به قبولی در امتحانات مدارس خود در سال های تحصیلی نشده و یا قصد اخذ دیپلم مجدد از رشته ای غیر از رشته تحصیلی خود باشند برگزار می گردد.امتحانات منتشر شده برای دانش آموزان پایه دوازدهم در هریک از رشته های نظری دبیرستان با برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه 1401 بزرگسالان یکسان بوده و در زمان بندی همانند برگزار می گردد، لذا در ادامه برنامه امتحانی خرداد ماه دانش آموزان قرار داده شده است.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

برنامه امتحانات نهایی شهریور

آخرین مطالب سایت