30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

اینترنت سرپرست خانواده را از این سایت دریافت کنید.

اینترنت رایگان سرپرست خانوار+ نحوه ثبت‌نام

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد: سرپرستان خانوار سه دهک کم درآمد یارانه بگیران می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال کردن بسته اینترنت خود اقدام کنند.

۱۷ تیر ۱۴۰۱ – ۰۸:۰۸

اینترنت رایگان سرپرست خانوار+ نحوه ثبت‌نام

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد: سرپرستان خانوار سه دهک کم درآمد یارانه بگیران می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال کردن بسته اینترنت خود اقدام کنند.

به گزارش ایمنا، براهیم رئیسی قبل از آغاز دولت سیزدهم در وعده‌های انتخاباتی خود از تخصیص اینترنت رایگان به دهک‌های کم‌درآمد جامعه خبر داد.

«عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات برای تحقق این وعده انتخاباتی، از همان ابتدای حضورش در وزارت ارتباطات تلاش کرد تا در نهایت پس از برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات متعدد، روز گذشته و در حاشیه جلسه هیات دولت، خبر از تخصیص بسته اینترنت رایگان داد و پس از آن «جواد موحد» معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات از چگونگی فعال‌سازی این بسته خبر داد.

«مهدی سالم»، مشاور فرهنگی وزیر ارتباطات در گفت‌وگو با ایرنا، درباره جزئیات این بسته گفت: برای تخصیص بسته اینترنت به دهک‌های کم‌درآمد جامعه، این‌طور برنامه‌ریزی شده که ۳۰ گیگ اینترنت در قالب ۳ بسته ۱۰ گیگابایتی به ۳ دهک کم درآمد جامعه اختصاص داده شود.

وی گفت: هر ۴ ماه یکبار، این بسته فعال می‌شود و برنامه‌ریزی فعلی برای یک سال آینده است که به واسطه این طرح هر ۴ ماه یکبار، یک بسته اینترنت ۱۰ گیگابایتی برای سرپرست خانوار فعال می‌شود.

مشاور فرهنگی وزیر ارتباطات تاکید کرد: در گام نخست، پس از ثبت‌نام سرپرست خانوار دهک‌های اعلام شده، از طریق پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir یا با وارد کردن #۱۲۳۴*۴*، نحوه و زمان فعال‌سازی این بسته اعلام می‌شود.

کد خبر 586771

برچسب‌ها

اینترنت رایگان سرپرست خانوار

اینترنت رایگان بسته اینترنت رایگان

دریافت اینترنت رایگان

نحوه دریافت اینترنت رایگان

اینترنت رایگان وزارت ارتباطات

اینترنت رایگان 200 گیگابایتی

نحوه فعال سازی اینترنت رایگان دانشجویی

کد فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل

فعالسازی اینترنت رایگان همراه اول

فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاران

اینترنت رایگان همراه اول

اینترنت رایگان معلمان

کد دریافت اینترنت رایگان

زمانبندی ثبت نام اینترنت رایگان انتخابات ۱۴۰۰

ثبت نام اینترنت رایگان سرپرت خانوار

منبع مطلب : www.imna.ir

۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کردند/ مهلت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری

تهران- ایرنا- معاون دولت الکترونیک گفت: تاکنون بیش از ۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کرده‌اند. مهلت ثبت‌نام در طرح اینترنت رایگان برای سه دهک کم‌درآمد تا آخر هفته ادامه دارد.

۲۷ تیر ۱۴۰۱،‏ ۹:۰۶ کد خبر: 84824419 T T ۷ نفر میترا شکری

معاون دولت الکترونیک در گفت‌وگو با ایرنا:

۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کردند/ مهلت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری

تهران- ایرنا- معاون دولت الکترونیک گفت: تاکنون بیش از ۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کرده‌اند. مهلت ثبت‌نام در طرح اینترنت رایگان برای سه دهک کم‌درآمد تا آخر هفته ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در زمان انتخابات اعلام کرد به دهک‌های کم‌درآمد جامعه اینترنت رایگان اختصاص خواهد داد. پس از روی کار آمدن وی و در آغاز دولت سیزدهم این مسئله در دستور کار وزارت ارتباطات قرار گرفت و بعد از بررسی‌های متعدد، هفته گذشته این طرح به مرحله اجرا درآمد.

«جواد موحد»، معاون دولت الکترونیک روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در تشریح جزئیات آخرین آمار ثبت‌نام سرپرست خانوار ۳ دهک کم‌درآمد جامعه برای دریافت اینترنت رایگان گفت: تا این لحظه بیش از ۹۳۰ هزار سرپرست خانوار از سه دهک اول یارانه‌بگیر از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و کد USSD برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کرده‌اند. بیشترین تعداد ثبت‌نام نیز از بستر کد ussd (#۱۲۳۴*۴*) انجام شده است.

وی درباره فعال‌سازی بسته‌ها نیز افزود: آخر این هفته ثبت‌نام به پایان می‌رسد و کل اطلاعات به اپراتورها ارسال می‌شود که بسته اینترنت را فعال کنند. برنامه‌ریزی صورت گرفته برای یک سال آینده است که به‌واسطه آن هر ۴ ماه یکبار، بسته ۱۰ گیگ اینترنت فعال می‌شود.

موحد افزود: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه، پس از ثبت‌نام در «پنجره واحد خدمات دولت» وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان را مشاهده می‌کنند. اگر جزو دهک باشند، در این صفحه نمایش داده می‌شود.

وی تصریح کرد: برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده، پیامکی می‌آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می‌تواند شماره جدید را وارد کرده و روی کلمه تایید کلیک کند.

معاون دولت الکترونیک تاکید کرد: تخصیص این بسته برای سال‌ بعد نیز منوط به بحث‌های اعتباری و تصمیم‌گیری‌های بعدی است و هنوز برای آن تصمیم‌گیری نشده است.

به گزارش ایرنا، با اعلام وزارت ارتباطات سرپرستان خانواری که در ۳ دهک کم‌درآمد یارانه بگیران هستند تا پایان هفته جاری می‌توانند با مراجعه به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir یا با شماره‌گیری کد #۱۲۳۴*۴* برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کنند. این بسته که هر ۴ ماه یکبار برای سرپرست خانوار فعال می‌شود، یک بسته شامل ۱۰ گیگابایت اینترنت است. برنامه‌ریزی فعلی برای یک سال آینده است که به واسطه این طرح هر ۴ ماه یکبار، یک بسته اینترنت ۱۰ گیگابایتی برای سرپرست خانوار فعال می‌شود.

برچسب‌ها

اینترنت اینترنت رایگان دولت هوشمند دولت سیزدهم اخبار مرتبط

با اعلام وزارت ارتباطات؛

ثبت‌نام ۷۵۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان/ زمان ثبت‌نام تمدید شد

ایرنا گزارش می‌دهد:

فعالسازی ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای سرپرست خانوار ۳ دهک کم‌درآمد جامعه؛ هر ۴ ماه یک‌بار

با پیگیری‌های وزارت ارتباطات؛

نحوه ثبت‌نام اینترنت رایگان برای سه دهک کم درآمد جامعه اعلام شد/تحقق وعده رییس جمهور

سرخط اخبار اقتصاد

گزارش‌های ٣ ماهه شرکت‌ها ناجی این روزهای بازار سهام/ مردادماه بورس به کدام سو می‌رود؟

۱۵ دقیقه قبل

تنظیم ساعت اقتصاد کشور بر اساس خواسته‌های دشمن

۱۷ دقیقه قبل

صادرات محصولات دانش‌بنیان ایرانی در حوزه ارتباطات به روسیه و اوراسیا

۲۵ دقیقه قبل

نقد دولت بر پایه اطلاعات غلط گمرکی

۱ ساعت قبل

منبع مطلب : www.irna.ir

اینترنت سرپرست خانواده

آخرین مطالب سایت