30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

مرز عراق برای مسافران کی باز میشود ۱۴۰۱ | اربعین ۱۴۰۱ اربعین ۱۴۰۱ مرز زمینی باز لغو روادید اخبار اربعین اربعین پیاده روی اربعین اخبار اربعین ۱۴۰۱ کربلا اربعین خبر اربعین آخرین اخبار اربعین مداحی اربعین اربعین امسال اربعین حسینی ثبت نام اربعین نوحه اربعین اربعین چندمه زیارت اربعین اخبار اربعین آخرین اخبار اربعین ۱۴۰۱ تاریخ اربعین خبر اربعین ۱۴۰۱ پیاده روی اربعین سماح پیاده روی اربعین ۱۴۰۱ سفر اربعین تاریخ اربعین ۱۴۰۱ ثبت نام اربعین ۱۴۰۱ اربعین ۱۴۰۱ کیه ستاد اربعین وزارت کشور تاریخ اربعین سال ۱۴۰۱ امروز چندم محرم است ایا اربعین ۱۴۰۱ کربلا باز است زیارت اربعین ص

مدیرکل نظارت عتبات سازمان حج و زیارت از توقف اعزام کاروان‌های زیارتی به عراق در پی ناآرامی‌های داخل این کشور، خبر داد.

حمیدرضا محمدی در گفت‌وگو با 30 مگ نیوز، درباره وضعیت اعزام زائران به عراق با توجه ناآرامی‌ها در داخل این کشور و همچنین شرایط زائرانی که هم اینک در این کشور به سر می‌برند، توضیح داد: اعزام کاروان‌ها فعلا لغو شده است. زائران ایرانی در عراق نیز در صحت و سلامت هستند و هماهنگی‌های لازم  انجام شده است.

او همچنین گفت: برای برگشت زائران به کشور نیز ان‌شاء‌الله تدبیر لازم انجام خواهد شد.

عراق از ظهر روز دوشنبه، پس از انتشار بیانیه مقتدی صدر که از دنیای سیاست خداحافظی و اعلام کرد که همه دفاتر وابسته به خود، جز مرقد و موزه و مؤسسه میراث خاندان صدر را مسدود می‌کند، منطقه سبز عراق شاهد افزایش تنش و تحرکات هواداران مقتدی صدر و تشدید تدابیر امنیتی شد.

همزمان، فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق اعلام کرد که در همه استان‌ها و مناطق این کشور از ساعت ۱۹ عصر دوشنبه (به وقت محلی) تا اطلاع ثانوی، قانون منع تردد برقرار می‌شود.

وزارت کشور و ستاد اربعین نیز از زائران اربعین درخواست کردند تا اطلاع ثانوی از سفر به عراق خودداری کنند. همچنین اعلام شد که مرزهای زمینی و هوایی ایران و عراق بسته شده است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازگشایی مرز مهران و شلمچه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آخرین اخبار از بازگشایی مرزهای زمینی عراق – کلیک کنید

 

ایا امسال اربعین مرز های عراق باز می شود » شهریور ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت