30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

اوضاع مرز مهران هم اکنون سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ + بسته شدن راه کربلا

با گروه سیاسی 30 مگ همراه باشید

 

🔴 زوار ایرانی در عراق به سلامت به کشور برخواهند گشت

🔻 میراحمدی، معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین در ارتباط زنده با شبکه خبر:باتوجه به نا آرامی های عراق و مقررات منع آمد و شد سفارت کشورمان در عراق اطلاعیه‌ای برای منع آمد و شد در شهرهای زیارتی صادر کرد.

🔻 سفارت کشورمان درحال مدیریت ماجراست و انشالله عزیزان زائر ایرانی به سلامت به کشور برخواهند گشت.

🔻 به جهت اینکه حفظ امنیت زائران ایرانی عتبات عالیات برایمان در اولویت است، لازم است هموطنان عزیز موقتا و تا اطلاع ثانوی از سفر به عراق خودداری کنند.

🔻 هموطنان عزیز منتظر اطلاع رسانی وزارت کشور برای عبور از مرزها باشند.

🔴 تمامی مرزهای زمینی ایران و عراق بسته شد

🔻 مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین درگفتگو با مهر از بسته شدن تمامی مرزهای زمینی ایران و عراق خبر داد و گفت: باتوجه به نا آرامی‌های عراق و مقررات منع آمد و شد سفارت کشورمان در عراق اطلاعیه‌ای برای منع آمد و شد در شهرهای زیارتی صادر کرد.

🔻 وی افزود: به جهت اینکه حفظ امنیت زائران ایرانی عتبات عالیات برایمان در اولویت است، لازم است هموطنان موقتاً و تا اطلاع ثانوی از سفر به عراق خودداری کنند.

🔻 معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: مجدد اعلام می‌کنم به دلیل نا آرام بودن جو کشور عراق تمامی مرزهای زمینی ایران با عراق بسته است و به هیچ عنوان هیچ فردی اجازه خروج از مرزها به قصد عراق و ندارد.

🔻 میر احمدی در پایان اعلام کرد اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

اوضاع مرز مهران هم اکنون سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ + بسته شدن راه کربلا

آخرین مطالب سایت