30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

امیر محسن مرادیان اینستا را از این سایت دریافت کنید.

علت طلاق و جدایی امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی + عکس

طلاق امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی صفحه اینستاگرام امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی چرا طلاق گرفتند؟ عکس عروسی امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی و جدیدترین اخبار

علت طلاق و جدایی امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی + عکس

در این خبر به علت، ماجرای جدایی و طلاق امیر محسن مرادیان و آناشید حسینی می پردازیم با ما همراه باشید.

به گزارش امروزیا، دو سال پیش بود که خبری در رسانه ها مبنی بر ازدواج امیر محسن مرادیان فرزند سفیر ایران در دانمارک با مدل اینستاگرامی آناشید حسینی منتشر شد، این خبر برای مدت ها در رسانه ها جز پربازدیدترین اخبار آن روزها بود. اما در جدیدترین خبرها از ازدواج این دو، به نظر می رسد که امیر محسن مرادیان و آناشید حسینی از هم طلاق گرفته اند.

فهرست عناوین

علت طلاق و جدایی امیرمحسن مرادیان و آناشید حسینی چیست؟

امیر محسن مرادیان با انتشار پستی اینستاگرامی علت جدایی از همسرش آناشید را انتشار خصوصی ترین تصاویر همسرش اعلام کرده و گویا مخاطب حرفایش علاوه بر همسرش، سید مهدی صدرالساداتی نیز بوده است! متن زیر از صفحه اینستاگرام امیر محسن مرادیان برای شما قرار داده شده است:

سلام.امیدوارم حالت خوب باشد.اما حال من خوب نیست.امیدوارم زندگی بر وفق مرادت باشد ولی برای من نیست.امیدوارم کانون گرم خانواده برایت گرم تر از همیشه باشد ولی برای من نیست.امیدوارم دخترانت در کمال سلامتی باشند ولی من فرزندی ندارم.امیدوارم رابطه ات با همسرت خوب باشد ولی من همسرم را از دست دادم.میدانی چرا؟بگذار برایت بگویم:

تقریبا دوسال پیش درست در شب عروسی من،شبی که برای همه بهترین شب زندگیشان حساب میشود تو با هر نیتی که داشتی آن شب را برای من تبدیل به بدترین شب زندگیم کردی.هرچقدر از تو خواهش کردم هرچقدر با تو حرف زدم هرچقدر دلیل آوردم که آن عروسی لاکچری نبود و من هیچ چیزی از آن عروسی منتشر نکردم،زیر بار نرفتی و با سوالات و استدلالهایت شرایط را برای من پیچیده تر کردی.

یادت می آید از تو خواستم از قم به تهران بیایی و از نزدیک با ما اشنا شوی؟یادت میاید از تو خواستم تحقیقی در مورد پدر و خانواده ام کنی؟یادت میاید گفتم همسرم مدتیست با حجاب شده و توان تحمل این فشار را از سمت مذهبیون به اصطلاح مذهبی ندارد؟

یادت میاید با شعار #صدرالساداتی_تنها_نیست تشویقت میکردند و تو روز به روز خوشحالتر به ادامه راحت امیدوار میشدی؟یادت هست چندبار به تو گفتم نوک این پیکان عدالت خواهی ات انقدر سنگین میشود که با سر به زمین خواهی خورد؟

حالا ببین همانهایی که بخاطر مقاصد سیاسی در ماجرای ما برایت سوت و کف میزدند چگونه بر خودت میتازند!ببین آنهایی که بخاطر رقابت و‌حسادت پشت تو ایستادند و با دلهای کوچکشان بر یک زوج تازه مزدوج تاختند تا آنجا که میتوانستند لگد زدند حالا کجایند و تو کجایی،شده اند منتقدین خود تو.

سید مهدی تو زندگی ام را گرفتی. فقط اینرا بدان بعد از انتشار خصوصی ترین عکسهای همسرم بخاطر بستری که تو برایشان فراهم کردی دیگر آن آدم سر پا نشد، شاید به ظاهر خوب اما در باطن متلاشی ترین، به ظاهر خوشحال ولی از درون افسرده.سید مهدی من برای تو دعا میکنم،برای عاقبت بخیری تو،برای داشتن آرامش در زندگیت ولی یادت باشد من خدایی دارم که هیچوقت دستم را رها نخواهد کرد.

راستی برادر حال عدالتخواهیت چطور است؟ بگذریم به من بگو حال خودت چطور است؟خوبی؟#جدایی

عکسی از صفحه اینستاگرام امیرمحسن مرادیان و خبر جدایی اش از آناشید حسینی

پاسخ اینستاگرامی سید مهدی صدرالساداتی به امیر محسن مرادیان

سید محمدمهدی صدرالساداتی در پاسخ یه پست اینستاگرامی امیر محسن مرادیان همسر سابق آناشید حسینی با انتشار عکسی نوشت: آقای امیر محسن مرادیان! بعد از ۲۷ ماه دیدم دل نوشته ای خطاب به من نوشته اید و فرمودید حرف من بستری شد که شما امروز از عیالتان جدا شوید! .

البته که امروز حال شما خوب نیست و من هم دوست ندارم شما را سرزنش کنم ! خودم محتاج دعا هستم و اسیر نفس و دستانم واقعا خالی خالیست و خداوند با فضلش درمورد همه ما قضاوت کند! .

برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیالتان میکنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند میکنید ، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه ها بی اثر نیست؟! یادتان هست آن همه عکسهای سفر به اروپا؟! آن لباسهای برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟!

یادتان هست گفتید که اگر پول ندارید جنس فیک هم نخرید و برندی در حد پولتان بخرید؟! اینها که جنس فیک میخرند فلانند و بهمان؟! .

یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟!

هر چه را انکار میکردید با واقعیتی که خودتان در فضای مجازی گذاشتید تطابق نداشت و بالاخره شد آنچه شد! . بعد از آن نیز هر ماه ایونت و فستیوال بهتر و بزرگتر و پرطرفدارتری برگزار شد و عکسهای عاشقانه تان را گرفتید و پخش کردید و همان وضع برند بازی و زندگی خوش اینستاگرامی را ادامه دادید … و خوش به حال روزهای خوبتان! دمتان هم گرم! . .

برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف و حدیثهایی که چند روز در سالهای گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمیشود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج میگیرد و عمیقتر میشود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار میماند! . به امید روزهای خوب.

عکسی که سید مهدی صدرالساداتی در اینستاگرامش منتشر کرده

 ماجرای پخش عکس های عروسی آناشید حسینی و امیر محسن مرادیان

چندی پیش، روحانی به نام «سیدمحمدمهدی صدرالساداتی» با انتشار عکس‌هایی از عروسی لاکچری «سیده آناشید حسینی» (طراح لباس زنانه) و همسرش «امیر محسن مرادیان» (پسر سفیر ایران در دانمارک) و بررسی هزینه های انجام شده در این عروسی و عکس‌های منتشره توسط آن‌ها در فضای مجازی، باعث به پا شدن هیاهوی زیادی در فضای مجازی علیه لاکچری بازی آقازاده ها شد و پس از آن پای «مهدی مظاهری»، فرزند طهماسب مظاهری، رئیس کل پیشین بانک مرکزی را هم با انتشار عکس هایی از او به این ماجرا باز کرد.

منبع مطلب : mehrstar.com

AMIRMOHSEN MORADIAN (@amirmohsen.moradian) • Instagram photos and videos

amirmohsen.moradian

AMIRMOHSEN MORADIAN

🔸فعلا دانشجوی روانشناسی🔸. .

🔸هیچی اندازه خاکی بودن شیک نیست🔸

.

از لینک زیر با وی پی ان می‌تونی ناشناس با من حرف بزنی

t.me/Harfmanrobot?start=105760170

منبع مطلب : www.instagram.com

امیر محسن مرادیان اینستا

آخرین مطالب سایت