30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

اعلام نتایج نهایی دکتری 1401 را از این سایت دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج دکتری 1401

در این مقاله هیوا، زمان اعلام نتایج دکتری 1401 بررسی و تاریخ اعلام نتیجه و جواب آزمون دکتری در سه مرحله برای شرکت کنندگان مقطع دکتری اطلاع رسانی شده است.

زمان اعلام نتایج دکتری

داوطلبان می توانند نتایج آزمون دکتری خود را در زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 مشاهده نمایند، نتایج این آزمون در سه مرحله طی چند هفته بعد از چند هفته بعد از برگزاری هر مرحله از آزمون دکتری اعلام می شود. زمان اعلام نتایج اولیه دکتری در 23 فروردین، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری حدودا در اردیبهشت ماه و زمان اعلام نتایج نهایی دکتری در شهریور ماه می باشد.

برای مشاوره زمان اعلام نتایج دکتری 1401

برای مشاوره زمان اعلام نتایج دکتری 1401

آزمون ورودی دکتری 1401 در طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه برگزار می شود و داوطلبان می توانند بعد از شرکت در آزمون در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نموده و نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.  بدین ترتیب زمان اعلام نتایج دکتری ۱۴۰۱در سه تاریخ مجزا خواهد بود. مرحله اول اعلام نتایج اولیه دکتری بوده که در این مرحله وضعیت مجاز به انتخاب رشته بودن، تراز و رتبه داوطلب و سایر اطلاعات وضعیت عملکرد داوطلبان در آزمون کتبی اطلاع رسانی می شود. در مرحله دوم نتایج انتخاب رشته اعلام شده و در مرحله آخر نیز نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام می شود.

نتایج انتخاب رشته دکتری 1401 اعلام شد.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 1401 کلیک کنید.

نتایج اولیه دکتری 1401 در 23 فروردین منتشر شد.

برای مشاهده نتایج اولیه دکتری کلیک کنید

مطلع شدن از زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد چرا که اگر اطلاعات مربوط به وضعیت و عملکرد داوطلبان در هر مرحله به موقع به دست آن ها نرسد، ممکن است از باقی مراحل پذیرفته شدن در مقطع دکتری باز بمانند، از این رو در ادامه در مورد زمان اعلام نتایج دکتری ۱۴۰۱ در هر یک از این رویداد ها اطلاعات کاملی ارائه شده است.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1401

سال گذشته زمان اعلام نتایج اولیه دکتری در 29 فروردین ماه بود. بنابراین، اما امسال زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در 23 فروردین ماه می باشد که در این صورت به محض انتشار این نتایج بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرند.

تمامی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری1401هستند، می توانند 50 کدرشته محل را از میان کد رشته محل های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری انتخاب نمایند و در زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش انتخاب های خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته وارد نمایند. برای اطلاع از اخبار مربوط به تاریخ اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۱ می توانید عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا شوید.

نتایج اولیه دکتری 1401 در 23 فروردین منتشر شد.

برای مشاهده نتایج اولیه دکتری کلیک کنید

داوطلبان با مشاهده نتایج اولیه دکتری اطلاعاتی مانند رتبه و تراز خود را در قالب کارنامه ای بدست می آورند.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج اولیه دکتری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری 1401

داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۱ پس از انتخاب رشته دکتری منتظر فرا رسیدن زمان دومین مرحله اعلام نتیجه دکتری یعنی مرحله اعلام جواب انتخاب رشته 1401 می شوند. در تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری که در هفته آخر اردیبهشت ماه بوده، داوطلبانی که نمره حد نصاب لازم برای حضور در مصاحبه یک یا چند دانشگاه را کسب نموده باشند، در کارنامه انتخاب رشته خود اسامی دانشگاه های محل قبولی را مشاهده نموده و می توانند خود را برای شرکت در جلسه مصاحبه دکتری این دانشگاه ها آماده نمایند.

نتایج انتخاب رشته دکتری 1401 اعلام شد.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 1401 کلیک کنید.

سال گذشته زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری در 28 اردیبهشت ماه بود. ممکن است امسال نیز در اواخر ادریبهش ماه داوطلبان بتوانند نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری خود را مشاهده نمایند. برای اطلاع از اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 1401می توانید عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا شوید.

متقاضیان مجاز به انتخاب رشته که فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نموده اند می توانند در زمان مقرر نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری 1401

در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۱ رشته محل قبولی داوطلب در صورت قبولی اعلام می شود که هر داوطلب می تواند با ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org، نتیجه نهایی آزمون دکتری 1401 را مشاهده نماید.

سال گذشته زمان اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری در 24 مردادماه بود. بنابراین، پیش بینی می نماییم که زمان اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری امسال نیز در اواخر مردادماه یا شهریور ماه باشد و داوطلبان بتوانند بعد از اطلاع از نتیجه مصاحبه در صورت قبولی به دانشگاه خود برای فرآیند ثبت نام اقدام نماید.

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

اعلام نتایج دکتری ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱ در تاریخ … زمان اعلام نتایج اولیه ، انتخاب رشته و دعوت به مصاحبه و نتیجه نهایی آزمون دکتری 1401 …

انتخاب رشته و مصاحبه آزمون دکتریدکتری

نتایج دکتری ۱۴۰۱

دانتل ارسال ایمیل

8 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما …

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

اعلام نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱ در چندین مرحله منتشر شده و هر بار داوطلبان بایستی جهت دریافت آن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. پذیرش در آزمون دکتری به صورت نیمه متمرکز انجام می شود و همین باعث می شود، داوطلبان مراحل طولانی را برای کسب قبولی پیش رو داشته باشند، چراکه ملزم به شرکت در مصاحبه نیز می باشند. در ادامه به طور کامل به زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 در زمان نتایج اولیه، انتخاب رشته و نتایج نهایی اشاره کرده ایم.

نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۳ فروردین ماه منتشر شد.

نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱ 

آزمون دکتری توسط سازمان سنجش آموزش کشور به صورت یکپارچه برای تمامی علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می گردد. بنابراین تمامی کسانی که قصد ورود به مقطع دکتری در دوره های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور و غیر انتفاعی را دارند و همینطور علاقه مندان و متقاضیان دانشگاه آزاد بایستی که در یک آزمون یکپارچه که توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، شرکت کنند.

با توجه به اینکه یک آزمون یکپارچه برگزار می شود، نتایج اولیه نیز به صورت یکپارچه برای تمامی شرکت کنندگان در این آزمون مجددا از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱

با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری، داوطلبانی که در کد رشته محل های انتخابی شان، حد نصاب دعوت به مصاحبه را کسب کرده باشند، دعوت به مصاحبه خواهند شد. در این مرحله محدودیتی وجود ندارد و متقاضیان می توانند در یک یا تمامی کد رشته محل هایی که در آن ها دعوت به مصاحبه شده اند، شرکت کنند. در این مرحله مسیر دانشگاه های سراسری و آزاد از یکدیگر جدا می شود و از آنجایی که انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری از طریق sanjesh.org و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق azmoon.org انجام می شود

نتایج آزمون  زمان

نتایج اولیه 23 فروردین ماه ۱۴۰۱

نتایح انتخاب رشته اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

نتایج مصاحبه مرداد ماه ۱۴۰۱

نتایج نهایی شهریور ماه ۱۴۰۱

به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری ۱۴۰۱

پس از اینکه سازمان سنجش نتایج اولیه را منتشر می کند، متقاضیان بایستی که اطلاعات شخصی، شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را آماده کنند و سپس جهت دریافت نتایج مطابق مراحل زیر اقدام کنند.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست این صفحه بر روی گزینه ” دکترا تخصصی ” کلیک کنید.

3️⃣ بر روی لینک فعال “دریافت نتایج آزمون دکتری 1401 ” کلیک نمایید.

4️⃣ در این مرحله برای دسترسی به کارنامه اولیه آزمون دکتری 1401 دو روش پیش روی شما می باشد که بایستی اطلاعات یکی از این روش ها را تکمیل کنید.

روش اول: شماره شناسنامه، شماره پرونده و سال تولد

روش دوم: شماره شناسنامه، شماره داوطلبی و سال تولد

مشاوره نتیجه دکتری ۱۴۰۱

یکی از فرصت هایی که سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار متقاضیان قرار داده است، این مورد می باشد که می توانند در هر مرحله از اعلام نتایج آزمون دکتری که حس می کنند نتایج بر خلاف عملکرد آن ها می باشد، اعتراض خود را ثبت نمایند.

اعتراض به نتیجه آزمون دکتری در در سه مرحله نتایج اولیه، نتایج انتخاب رشته و نتایج نهایی از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد. تمامی داوطلبان می توانند پس از عضویت در سایت درخواست اعتراض خود را ثبت کنند.

در صورتی که پیرامون اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 در هر کدام از مراحل نتایج اولیه، نتایج انتخاب رشته و نتایج نهایی سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل  استفاده کنید و با برقراری تماس با برترین مشاوران کشور پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

بخوانید: انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۱

برای دریافت مشاوره در زمینه اعلام نتیجه آزمون دکتری 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا نتیجه اولیه آزمون دکتري 1401 برای دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه اعلام می شود؟

بله، با توجه به برگزاری یک آزمون دکتری یکپارچه برای دانشگاه های سراسری و آزاد، نتایج اولیه در قالب کارنامه نیز یکپارچه از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد.

نتیجه انتخاب رشته آزمون دکتري 1401 چه زمانی منتشر می گردد؟

منبع مطلب : duntelco.com

اعلام نتایج نهایی دکتری 1401

آخرین مطالب سایت