30 مگ

تماس با ما

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

آیا حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی اضافه میشود؟ مرداد ۱۴۰۱ | جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی | سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه | اضافه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود؟

با گروه خبری ایران چطور نیوز همراه باشید

 

♦️«اصلاح مصوبه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی» تکذیب شد

🔹نایب رئیس کمیسیون اجتماعی «خبر منتشر شده از قول خودش» را درباره اصلاح مصوبه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را تکذیب کرد.
🔹ولی اسماعیلی گفت: امروز خبری در فضای مجازی به نقل قول یکی از دوستان در مجلس منعکس شد و بر اساس همان خبر گفتم معاون اول همان افزایش ۳۸ درصدی را ابلاغ کرده است. اما پس از آن تماس گرفتم از مشاور اصلی رسانه‌ای آقای مخبر پرسیدم، او ابلاغ این مصوبه را تکذیب کرد؛‌ تکذیبیه خبر قبلی را اعلام می‌کنم.
🔹این در حالی است که ساعاتی پیش آقای اسماعیلی به خبرگزاری صدا و سیما گفته بود «معاون اول رئیس جمهور با اصلاح مصوبه دولت،‌ ابلاغ کرد بازنشستگان تأمین اجتماعی به جز حداقل‌بگیران، افزایش حقوق ۳۸ درصد به اضافه ۵۱۵ هزار تومان را داشته باشند.»

 

✅دولت لا‌اقل به امضای نمایندگان هیئت تطبیق ارزش قائل شود!

داوود میرزایی(فعال کارگری ساوه):

🔸جای تعجب است دولتی که منتخب مردم است و با شعارهای انقلابی و مردمی سرکار آمده، امروز باوجود گذشت ۴ ماه از سال، همچنان تکلیف افزایش مستمری بازنشستگانش را روشن نکرده‌است!

🔸دولت مصوبه قانونی و شرعی شورایعالی کار را نادیده گرفت و باعث شد بازنشستگان علی‌رغم میل باطنی‌شان به کف خیابانها بیایند و شعار نا‌امیدی‌شان را از عملکرد دولت مردان سر دهند!

🔸انتظار داریم دولت هر چه سریع طبق فرمایشات رهبری که می‌فرمایند “قوانینی وضع شود که منافع فقرا و ضعفا در آن رعایت شود”؛ سر عقل بیاید و از آنجایی که به امضای نمایندگان خودش در جلسه تعیین دستمزد شورایعالی کار ارزش قائل نشد، لا‌اقل به امضای نمایندگان هیئت تطبیق ارزش قائل شود!/دسترنج نیوز
خبرنگار افتخاری: حانیه هادی

آیا حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی اضافه میشود؟ مرداد ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت